Чалгария!!!

  • 13 393
  • 258
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 299
Не слушам чалга, приятелите ми я отбягват - само на 5 ракии се котира  Laughing.... Не смятам да възпитавам децата си с чалга. По спокойно all, твойте теми и изказвания са все едни такива надъхани и крайни... Ето на - аз не живея в Чалгариа, повярвай ми, чалга чух за последно в Мюзик Айдъл като пяха, но и те бяха избрали доста ...по леки случай... Не мога и една песен на Азис да цитирам... Нито на ... и аз не знам кой...просто грам чалга няма в ежедневието ми Simple Smile. Смятам и при децата ми да е така.  Peace

# 16
  • Мнения: 3 251
Затова ли направиха дуети? Рапър+ пищна чалга икона  Joy
И двете течения имат общо, както казва един познат: Почитател съм на черната музика-слушам Кондьо и Софи Маринова...

# 17
  • Мнения: 6 618
Темата против чалгата не се ли изтърка достатъчно аман от озлобени интелектуалци .
Слушам всякаква музика вкл. чалга  и рап  за протокола не съм гений ,но не съм и тъпа.
Чалга певиците се разголвали, щот пък поп иконите с фереджета пеят и то едни дълбокомислени песни .

# 18
  • Мнения: 1 299
Аз бих се притеснявала децата ми да слушат и рап  - хвани един текст на Еминем...и после що се стрелят всеки ден американците...

# 19
  • Мнения: 5 370
Темата против чалгата не се ли изтърка достатъчно аман от озлобени интелектуалци .
Слушам всякаква музика вкл. чалга  и рап  за протокола не съм гений ,но не съм и тъпа.
Чалга певиците се разголвали, щот пък поп иконите с фереджета пеят и то едни дълбокомислени песни .

В тази посока на мисли се сетих нещо.
Хората от моето поколение сещат ли се за КИСС? За ония, лудите, рокерите, дето преди блзо 30 години ходеха с огромни платформи, дегизираха се като дяволи, гримираха си подобие на кръв, течаща от устата-и какво? НАли и тях ги забраняваха, а в България беше невъзможно да видиш техен албум, освен вкаран на черно.
Но това не пречи да си бъдат KISS.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
За мен е почти задължително да си прост, за да слушаш чалга. За това и децата ми се гнусят от нея и ако видят тв. планета казват нещо от рода на "махни я тази простотия".
Ама то не е много трудно да се отвратиш от тези клипове и текстове там..
Да беее, направо да умреш от гнус  Sick
Много е полезно да възпитавате децата си в омраза и отвращение!!!

Ами не се смятам за безгранично проста.
Това е, щот слушаш и чалга, и тя ти е размътила мозъка толкова, че не можеш да се самооцениш, като много тъпо парче  Wink Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 299
Ха, че я виж Mерилин Менсън и Лорди дето спечелиха Евровизия - ужасии...Аз и тях не понасям  Naughty

# 22
  • Мнения: 677
Хрумна ми, че чалгата е блус.
Кой ще ме обори?

Аз  Peace


Издрънчахте бе..Къв Кис, Лорди, М.Менсън и чалга?!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
Хрумна ми, че чалгата е блус.
Кой ще ме обори?
В същност може да се каже, че блусът е чалга, ако ме разбираш за каква простотия говоря все пак, а?

# 24
За рапа какво ще кажеш?  Rolling Eyes

Нищо, щото съм добре възпитан.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 423
Проста съм , какво да правя сега?
Много ми харесва част от така наречената чалга, кефа й се много, плача, смея се, оправя ми настроението, разваля ми го....- достатъчно ми е. Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 1 299
Хрумна ми, че чалгата е блус.
Кой ще ме обори?

Аз  Peace


Издрънчахте бе..Къв Кис, Лорди, М.Менсън и чалга?!

Ми като ще плюем простотиите да караме по ред  Peace

# 27
  • Мнения: 5 370
Охххх....я да одя да си налея едно червено по случай имен ден-а то иначе темата е тип"да-видим-дали-ще стигна-10 -страници-скоро".
От мене-успешно спорене. И по-умерено плюене, че после ще има триене.
Смятам да послушам съвета от едно ЛС и да прекарам остатъка от вечерта по-приятно.
И да слушате Сопрано с по 4 уши, че той ги разбира нещата от живота.... Mr. Green newsm53

# 28
  • Мнения: 677
Хрумна ми, че чалгата е блус.
Кой ще ме обори?

Аз  Peace


Издрънчахте бе..Къв Кис, Лорди, М.Менсън и чалга?!

Ми като ще плюем простотиите да караме по ред  Peace

Оппа, почна се  Laughing

# 29
  • Мнения: 87
Хрумна ми, че чалгата е блус.
"доко , доко , доко ке маджиста кау вас...
...малееееееее джиджи пас ,
лимонада надааааа - оранжада..." rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт