Омекотител Apta

  • 2 351
  • 14
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Някой ползвал ли е омекотител за пране Apta и дали е доволен.В Пикадили видях в разфасовка от 3 литра за цена около 7 лв.Струва ми се доста изгодно,но не съм ползвала а и не видях малки разфасовки да го пробвам.Ще ви бъда благодарна за съвет Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 431
Ползвала съм само праха за пране който е много хубав и предполагам , че и  омекотитела ще е хубав .

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благодаря ти MIMI_DJ   bouquet

# 3
  • Мнения: 221
Аз ползвам такъв омекотител и съм доволна  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А остава ли аромат по дрехите и след като изсъхнат?Защото от Ленор миришат само докато са мокри

# 5
  • Мнения: 221
Остава аромат, но не мога да преценя от омекотителя или от прахта, защото и двете са Апта.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
starfish   bouquet

# 7
  • Мнения: 29
Откъде си купувате Апта изгодно? Аз си купих преди известно време течен препарат за пране Апта с марсилски сапун вътре и съм много доволна. Но 17 лева за 3 литра ми се вижда скъпичко.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Откъде си купувате Апта изгодно? Аз си купих преди известно време течен препарат за пране Апта с марсилски сапун вътре и съм много доволна. Но 17 лева за 3 литра ми се вижда скъпичко.

 Laughing
Неее става въпрос за омекотител.И е 7 лв за 3 литра Laughing

# 9
  • Мнения: 1 941
Аз ползвам такъв омекотител. Според мен мирише толкова, колкото и останалите омекотители. С две думи, не е никак лош, особенно на тази цена. Почитател съм на всички продукти на АПТА, някак си ми се струват стъпка над Ариели, Тайдове, Бонукси и тем подобните на Проктър&Гембъл.

# 10
  • Мнения: 463
Много е добър, както и останалите продукти на Апта. Не мирише силно, поне белия, който аз ползвам, но аз и не обичам силните аромати.

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не съм ползвала, но ми звучи интересна цената.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не съм ползвала, но ми звучи интересна цената.
Да,аз за това се навих да питам.Излиза доста по-евтино от Ленор

# 13
  • София
  • Мнения: 2 967
Ползвала съм само праха за пране който е много хубав и предполагам , че и  омекотитела ще е хубав .


Ти какъв прах си ползвала? АЗ от таблетките не сам доволна, а имах големи очаквания Sad

# 14
  • Мнения: 431
Ползвала съм само праха за пране който е много хубав и предполагам , че и  омекотитела ще е хубав .


Ти какъв прах си ползвала? АЗ от таблетките не сам доволна, а имах големи очаквания Sad
Ползвала съм от детския - лилавата опаковка . Peace Извинявай  за късния отговор  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт