Как бихте реагирали вие на в това?

  • 2 598
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Да ви питам момичета, как бихте реагирали вие и каква ще бъде вашата реакция ако видите, че съпругът си е дръпнал ето това от нета?
http://www.lover-bg.com/

Сори че пак пак такава , но просто съм втрещена  Shocked и не знам как да реагирам - дали директно да го питам или да си трая  Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 636
Ами мога само да се чудя на интелигентността на съпруга ти. Да има търпението да изчете всичко това. Моят обикновено си сваля нещо от сорта:
http://www.DMCA-removal-from-Google//details.php?id=73390

 Joy

# 2
Добре де............ а какво ще ви мине през акъла тогава ?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 217
Сигурно първата ти реакция е, че ще се образова, за да срути някоя чужда мацка, но....дали пък не иска да шашне теб Rolling Eyes
Не е невъзможно, нали? Wink
Тези инструкции биха могли да се използват и за позната жена, дори за собствената.
А може просто да му е станала интересна статията - мен също ме заинтригува, просто като информация.

# 4
  • Мнения: 768
Че човекът е любознателен и има желание да учи нови неща или да се усъвършенства...или просто да се посмее с приятели.

# 5
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Защо заблуждавате жената Shocked
Мъжът и явно иска да сваля някоя точно определена мацка.
Аз бих полудяла ...
Не вярвам да чете 4 седмичен семинар за свалячи за да зарадва жена си  newsm78

# 6
  • Мнения: 768
Защо това черногледство ooooh!.... и да свали, какво- няма да го изядат,я !

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз мисля,като мона лиза.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 217
Защо заблуждавате жената Shocked
Мъжът и явно иска да сваля някоя точно определена мацка.
Аз бих полудяла ...
Не вярвам да чете 4 седмичен семинар за свалячи за да зарадва жена си  newsm78

Ако мъжът й е такъв, едва ли би му трябвал семинар за това, но тя да каже!
А защо да не му е станало интересно как действа този метод просто?
На мен ми стана любопитно дали наистина има такъв ефект!
Аз бих прочела всичко и бих изчакала дали ще приложи нещо по отношение на мен. Забавно е. Може и аз да се пробвам с мъжо Laughing

# 9
За жалост и аз си помислих точно същото като мона лиза  Cry
Той е доста свит в отношенията си с жените и особено е изразено това с непознатите. Затова смятам, че е решил да се отрака  Sad
Това ме кара да мисля, не е насочено четивото към мен, защото няма промяна в отношението си спрямо мен....дори по-малко говорим като че ли.............Confused
Дайте съвет как да реагирам, толкова ми е гадно   Confused

# 10
  • Мнения: 6 992
Аз лично бих умряла от смях и бих го скъсала от  майтапи  Mr. Green
И даже ще го поощря да пробва дали върши работа курсът.

Я като му кажеш още 2-3 приказки такива и ще му свиеш перките на кандидат-сваляча на чужди мацки Grinning

П.С.Последното, което ще си помисля, е , че иска да сваля някоя, по-скоро, че иска да се посмее Crazy на умнотиите, които обикновено пише по такива места.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 217
За жалост и аз си помислих точно същото като мона лиза  Cry
Той е доста свит в отношенията си с жените и особено е изразено това с непознатите. Затова смятам, че е решил да се отрака  Sad
Това ме кара да мисля, не е насочено четивото към мен, защото няма промяна в отношението си спрямо мен....дори по-малко говорим като че ли.............Confused
Дайте съвет как да реагирам, толкова ми е гадно   Confused

Говорете бе хора, защо не говорите за това двамата?
Питай го направо за какво му е такъв курс и точка!

# 12
  • Мнения: 768
Защо да ти е гадно? Нали не очакваш той вече никога да не погледне друга жена.....че то си им е заложено природно, с хормоните борбата е трудна. Няма смисъл да се измъчваш, по-добре го разбери, ако трябва, говори с него. Погледни и от друга страна - ако преодолее плахостта си към жените, ще общува много по-лесно с хората като цяло - от това ще спечелиш ти ; ако се почуства по-уверен - пак ти печелиш.

# 13
  • Мнения: 431
Запознавам се с курса - много е полезен... за жени. Как да разпознаеш муньото по една реплика. Grinning

Примерна реплика за свалка от курса:

"Не мислиш ли, че това лято много рано полетя пуха на тополите?" Joy

И аз като Еовин бих се посмяла здраво, а ще има да го бъзикам до Коледа чак.

# 14
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Моят не припарва до рс,защото от мен и децата няма шанс да се вреди.Ако все пак му се усмихне щастието и се добере,това е само и единственно за работа.
Иначе по-темата,как бих реагирала,ами знам ли,щях да се посмея сигурно,защото,като сваляч хич не го бива и колкото и правила да чете и препрочита,пак няма да стане сваляч.Просто не му идва отвътре на човека, и това е. Mr. Green

# 15
  • София
  • Мнения: 1 603
Аз лично бих умряла от смях и бих го скъсала от  майтапи  Mr. Green


Май много свободно време му оставяш, щом има време за подобни занимания. Хващай го на работа  newsm28 wash hang newsm71 и т.н....
А сега сериозно - дали голям мъж ще тръгне да сваля мацки с наръчник  newsm78.... хич не ми се вярва, по-скоро си го е свалил да се майтапи с приятели.

# 16
  • Мнения: 4 965
Аз лично бих умряла от смях и бих го скъсала от  майтапи  Mr. Green
И даже ще го поощря да пробва дали върши работа курсът.

Я като му кажеш още 2-3 приказки такива и ще му свиеш перките на кандидат-сваляча на чужди мацки Grinning

П.С.Последното, което ще си помисля, е , че иска да сваля някоя, по-скоро, че иска да се посмее Crazy на умнотиите, които обикновено пише по такива места.

Същата работа, а и е доста забавно, та и аз ще почета там.
Дори мисля след малко да го препратя на моята половинка да се образова.
 Joy

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Ето пак само аз съм на друго мнение... ooooh!
ако ставаше въпрос наистина за вашите мъже на никой нямаше да му е до смях!
Лесно е да се каже какво пък толкова  - на чужд гръб и 100 тояги са малко

# 18
  • Мнения: 288
spored men vaob6te ne e sme6no i ako be6e moqt 6tqh da go razpitam i dori edno skandal4e da mu spretna 6te mi se obrazova toi
da se e obrazoval predi da se jeni a ako e iskal da se zabavlqva s priqteli ne e neobhodimo da go tegli mojeha da go 4etat online

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Добре де............ а какво ще ви мине през акъла тогава ?
Ще си помсиля, че кара късен пубертет и определено много ще ми падне в очите. Ще му се подигравам, ще му соча ученичките, ще го питам дали няма да ходи тази вечер на детска дискотека . с една дума  ще го унижа

# 20
  • Мнения: 711
Ще говоря с него и ще видя какво има да ми каже. А пък моя попринцип не може да лъже тъй, че ще го хвана, ако има нещо  Naughty

# 21
  • Мнения: 702
Може би някой го е коментирал и той от любопитство го е изтеглил. Няма да остане назад от другите мъже я Wink
Аз бих го скъсала от майтап Laughing

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Ау, не е истина! Мона лиза, не страдай  Laughing ти погледна ли курса?
Много забавно.
Из Лекция 3:
Пример 1
Ситуация: Парк, ветровито време. Момичето се опитва неуспешно да си запали цигарата. Но вятърът й пречи.
Действие: достатъчно е да минеш, мълчаливо да й помогнеш да запали, а после да завържеш непринуден разговор за времето и защитените срещу вятър запалки.  Joy

По принцип всеки професионален сваляч винаги има в себе си запалка, независимо дали пуши или не. Прави се така: Непознато момиче около теб (в заведение, бар, дискотека или където и да е) вади цигара от кутията. Вадиш си запалката и (това е важно!) бавно и спокойно запалваш запалката и й я поднасяш към цигарата. Добре е да имаш елегантна запалка (цените им са около 2-4 лева).
Дали се усмихваш или не - зависи от ситуацията.


Това не е курс за ловъри. Това са някакви буламачи за тотални смотльовци на възраст 12-15 години (до 18 при много тежки случаи). Абсолютно не вярвам нормален мъж, колкото и свит да е по природа, да се опита да прилага който и да е от абсолютно идиотските съвети, които дава този "наръчник". Също така съм уверена, че въпросният е преведен от някой пубер, който тъй и тъй не среща успех сред съученичките си (6-7 клас е тежка възраст!), поне да свърши едно добро дело и уж да повдигне самочувствието си на "сваляч"...

Наистина не мога да си представя някой мъж да се опита  да ме 'сваля' с култовата реплика за пуха на тополите  Mr. Green

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Дайте съвет как да реагирам, толкова ми е гадно   Confused
Не те познавам и не знам какъв ти е темперамента ( но щом пускаш тема значи си кротушка) знам АЗ как бих реагирала -  директно го питам за какво му е тази глупост, коя е целта и какво иска да постигне, но пак ти казвам такива щяха да са моите действия. Не ви знам какъв тип двойка сте, но ако сте от тактичните и кротките няма да мога да ти помогна със съвет

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
миличкитя чак жал ми стана за него  Tired

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добре де............ а какво ще ви мине през акъла тогава ?
Ще си помсиля, че кара късен пубертет и определено много ще ми падне в очите. Ще му се подигравам, ще му соча ученичките, ще го питам дали няма да ходи тази вечер на детска дискотека . с една дума  ще го унижа

Аууу, че гадно. Обаче ми харесва като идея Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 965
 Shocked

Добре де, а никоя ли няма да си помисли, че мъжът й просто има чувство за хумор и нужда да се посмее (защото на мен поне този наръчник ми е ужасно смешен и не знам нормален мъж на 30+ да реши да го прилага на практика).
А и вие понякога не четете ли разни глупости из нет-а, за да се забавлявате? Аз, примерно, скоро си дтъпнах "100 популярни мита за секса". Какво ли си е помислил мъжът ми  Thinking.
А и с ревност и абсолютна липса на доверие не виждам смисъл от съвместно съществуване.
Все пак не си е дръпнал любовно писмо от поредната любовница, а забавен текст.
Патологичната ревност се лекува, между другото.

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Разбира се, че ще се изхиля. Той е на 41. За кога да минава през тази школа? Нали на тези хватки ще клъвнат 15-16 годишни фръцли. А въпросните фръцли нито ще ги погледне, нито ще го погледнат.

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Какво говориш, Де Ваня, дори на тази хитова реплика от подписа ми?!

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Алергична съм към летящото в подписа ти. Употребявам Неоринактив. Помага Mr. Green

# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
Какъв е тоя майтап бе Joy Не вярвам, че който и да е нормален мъж би се зачел насериозно в това hahaha Не мога да повярвам на какви неща се връзват някои девойки ooooh! Mr. Green

# 31
  • Мнения: 6 992
Ех, моят е на 22 и 15-16 годишните девойки - клиентки от работата му нещо много се зазяпват, може и да се вържат, ако реши човекът да пробва с подобни безумни реплики Mr. Green Едната онзи ден го попита кога ще я научи да заварява Whistling Joy Когато я погледнах с интерес, веднага изчезна. И после му казала, че жена му е много красива и  има страхотна коса, хахахахахаха Joy

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
"Кога ще те уча да заваряваш", м? Може, може... Ей така да ми подходи някой мъж и готово съм паднала в краката му. От смях.

# 33
  • Мнения: 677
Мнения на доволни потребители

"Аз съм служител в държавна фирма и честно казано нямам много свободно време. Въпреки това прочетох Вашия курс и бях изумен. Сега мога да се отдам на второто си хоби дори през обедната почивка." - Иван, гр. Русе

Вергилия, пази се, в опастност си!  #2gunfire

Проектът е реализиран с подкрепата на:

ВиК Услуги, Аварии, Отпушва Канали, Канализации, Течове

Хамали, Хамалски Услуги, Пренасяне, Преместване, Транспорт



Е друго си е да имаш подкрепа, а?А?

# 34
  • Мнения: 750
Ще се посмея. Това е несериозно.

# 35
  • Мнения: 6 029
Ще се посмея. Това е несериозно.

ша му се смея от сърце!

# 36
# 37
  • Мнения: 636
Защо заблуждавате жената Shocked
Мъжът и явно иска да сваля някоя точно определена мацка.
Аз бих полудяла ...
Не вярвам да чете 4 седмичен семинар за свалячи за да зарадва жена си  newsm78

Еее, какъв е тоя песимизъм, бе. Тоя семинар е такава простотия. Представям си мухльото от средното училище Laughing седнал на чина да се учи за сваляч. Свалячът си е сваляч по природа тръгне ли да чете подобен род литература, мани от тука. Не става значи човекът.  Пък и на мен ще ми е интересно да прочета тия лекцийки. Те са си направо като в-к "100 вица"
Дай сега по тя логика и Казанова да не гледа човекът, че виж станал като него Joy

# 38
ох ,много неприятно! ако това ми се слу4и 6те се побъркам ,6те го питам и каквото и да ми каже няма да  му вярвям ! не знам при теб не6тата как стоят ,но или се у4и мъжлето ти как да ти завладее сър4ицето о6те пове4е ,или има не6то гнило... не знам .   има и друг вариант -да го  е свалил само да разгледа за какво става въпрос . питай го !  newsm78

# 39
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Горгона Meдуза, направо ме разби  newsm62 newsm62 newsm62

# 40
  • Мнения: 6 992
"Кога ще те уча да заваряваш", м? Може, може... Ей така да ми подходи някой мъж и готово съм паднала в краката му. От смях.
Не, не, Бу, аз май неправилно съм обяснила.
Тя каза : "Кога ще ме учиш да заварявам" Joy И той и посочи коленете си и каза "Сядай"  и те тогава аз погледнах с интерес, щото бях депресирана и в началото въобще не им бях обърнала внимание...Ма да заваряват колкото си искат, нали вкъщи аз ще си го имам Grinning

# 41
  • Мнения: 1 299
Ако моят приятел си свали това, понеже го знам какъв е, ще си помисля, че търси начини да ме впечатли ( не малко пъти съм му казвала, че това че вече 2 години сме заедно, не значи че ме е спечелил)... Но ако си признавам - би ми минало през ума за някоя колежка.... Thinking

# 42
  • Мнения: 2 723
Не бих се зарадвала, ама хич Sad

# 43
  • Мнения: 1 212
Ами мога само да се чудя на интелигентността на съпруга ти. Да има търпението да изчете всичко това. Моят обикновено си сваля нещо от сорта:
http://www.DMCA-removal-from-Google//details.php?id=73390

 Joy

Много логично постъпва smile3508 newsm62 и моя би направил същото Peace

Общи условия

Активация на акаунт