Какво четете по стените из входовете на домовете си?

  • 2 588
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 110
Левски шампион (не е написано от мен).  Simple Smile
В+Б= Two Hearts, но Б вече не е актуален. Изчагъртан е.  Grinning И беше за малко. Сега има нови звезди.
СОД ви казва да си затваряте вратата. Купуваме апартаменти в района. И т.н., и т.н.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
По стените си нямаме никакви творения...В асансьора обаче от скоро се кипри бележка "Забранено за смръдльовци. Преди да ползвате асансьора, моля изкъпете се."

# 17
  • Мнения: 9 973
Такива едни,дето утре детето ми като ме пита,да не мога да му разясня!!!!!!!!!! #Cussing out

# 18
  • Мнения: 5 288
Върху самата къща има паметна табела, част от нея е преписана с тебешир - "СССР".

# 19
  • Мнения: 116
За сега ни6то - поддържат се об6тите 4асти  Peace

# 20
  • Мнения: 920
По стените си нямаме никакви творения...В асансьора обаче от скоро се кипри бележка "Забранено за смръдльовци. Преди да ползвате асансьора, моля изкъпете се."

Добра идея. Ще сложа Пушенето забранено. Аз самата съм пушачка, но в това малко помещение и никакъв начин да се проветри!

# 21
  • Мнения: 1 937
"Образцов дом" - леко ръждясала табелка, автентична.
Не съм я сложила аз.

# 22
  • Мнения: 2 631
Не пюите семки в асансьора!

Само Ботев Пл!

Локо

 Tired

# 23
  • Мнения: 2 108
Ще споделя един надпис с вас и аз:
"МОЛЯ ТОЗИ, КОЙТО ПЛЮЕ И ХРАЧИ В СТЪЛБИЩЕТО ДА СПРЕ ДА ГО ПРАВИ  ТУК И ДА ПРОДЪЛЖИ В ДОМА СИ!" Laughing

написано с делеби бели букви на цяла стена-нещо като плакат направо Laughing
Това не е в моя вход,а във входа на малка кооперация от 6-8 апартамента, явно заподозрените са малко и не може да не видят надписа. Интресеното е,че си стои вече 1 година.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В нашия вход няма надписи все още, но в училището, в което работя има доста бисери по стените.
Утре ще се зачета и ще докладвам. Confused

# 25
  • Мнения: 4 585
Деян от ІV е жиголо
Иванка е яка
ASC - на много места в града, най-често срещан.
Не ми е ясно какво означава.
Между І и ІІ етаж има нарисувана врата на асансьор - абсолютно фиктивна, с бутони.

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 16:05 от Wolf

# 26
  • Мнения: 24 467
Имаше една подобна тема от дипломна работа на студент специалност "Българска филология", само че с надписи от по- широк кръг обекти- тоалетни, спирки, блокове, тротоари и т.н. Много се смях на времето, само дето не се сещам къде е източникът.
Довечера ще надникна в блока и по гаражите долу, те са доста поизписани, ако има нещо интересно ще свиркам.

# 27
  • Мнения: 278
Един съсед къса всички бележки да не ги четат другите, а жена му грижливо измива драсканиците, също за да не ги четем. Даже ни проверяват пощенските кутии.

# 28
  • Мнения: 2 891
Даже ни проверяват пощенските кутии.

За бомби ли  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 423
нищо за щастие-живеем в малка кооперация с охрана ,но при баба ми в Пловдив най ме впечатлява надписа"смърт на всички софиянци" Shocked

Общи условия

Активация на акаунт