Няма справедливост

  • 2 031
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 167
вижте, това са различни неща - карил милиард пъти повтори и в темата за ВБ телефона за СМС и там много момичета казаха, че има сто пъти по-голям смисъл да се пускат смс-и за детето и пускаха.
тия бесни емотикони , генерални изводи за държавата и обществото са доста истерични. разбирам благородните подбуди, но  насаждането на чувство за вина у потенциален дарител ( защото това правите в момента) е лоша услуга за светльо.


 

# 31
  • Мнения: 4 195
МОже и така да е, ама от както поведохме диалог с Кейси например, над 200 човека повече са видяли темата - ако са пуснали смс - услугата на Светльо е била добра Peace

# 32
  • Мнения: 521
...
Много хора не знаят...
и аз сега разбрах и пратих.дано да се саберат парите.утре 6те дам гласност.

# 33
  • Мнения: 521
олелееее!операцията е 300 евро!с тая скорост...не знам  Tired

# 34
  • Мнения: 1 299
Пуснах смс! Peace

# 35
  • Мнения: 3 674
Пробвам да пусна смс...ама не става от тука... newsm78 Пише ми че смс-а ми  не "не може да бъде приет??!!!" Heeeelp!!!!......Защо е така ,знае ли някой  newsm78  Има ли хора тук пратили смс-и от чужбина..и имат ли същия проблем като мене ....Sad

# 36
  • Мнения: 1 616
Аз пък питам защо не получавам потвърждение за смс-ите си? На някого другиго случвало ли се е? Преди седмица като пращах си получих веднага потвърждението, а сега - нищо... Вече два часа... newsm78

# 37
  • Мнения: 4 305
Пратих отново смс-че.
Мъчно ми е за детето и се надявам наистина да успеем да му помогнем.
До сега в която и кампания да съм се включила, са успели да съберат средствата. Трудно и бавно ще е лев по лев, но се моля и за това момченце да се случи и да изживее детството си като дете. Макар вече всичко да е различно.
Нимфетка, току що пратих и веднага получих потвърждение.

# 38
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз пък питам защо не получавам потвърждение за смс-ите си? На някого другиго случвало ли се е? Преди седмица като пращах си получих веднага потвърждението, а сега - нищо... Вече два часа... newsm78

аз веднага полу4их.Незнам що така не полу4аваш newsm78

# 39
  • Мнения: 4 195
и аз и колегите ми всеки път си получаваме потвърждения newsm78, днес последно към 18.00

# 40
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Току що изпратих няколко sms-а за детето и пак ще пусна. Доста съм помагала и пак ще помагам с каквото мога и благодаря на Бог, че ми е дал тази финансова възможност!Но винаги се питам къде е тази скапана държава, тази държава на абсурдите, която има пари за какви ли не простотии, а за собствените си деца не и пука? В края на краищата никой от нас не е длъжен да го прави, но все пак сме човеци със сърца! Поздравявам Карил, че така настоятелно апелира и пуска съобщението  във всички теми! Откакто почина моето дете и аз не влизам в темите за болни деца, защото всичко това съм го преживяла и искам да си запазя нервната система/ или каквото е останало от нея/.

# 41
  • Мнения: 332
Да и аз получих веднага обратен смс

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
Дано Господ се смили над тези малки душици и се излекуват PraynigДано да се съберат парите!
веднага ми се върна sms,че съобщ. е получено

Общи условия

Активация на акаунт