Нервно мятане и тропкане с крачета по време на сън

  • 1 457
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте мами! Започнах много да се притеснявам за беба напоследък. Още от много малка има неспокоен сън - спи по цяла вечер, не плаче, но се върти и тропка с крачета на сън. От 1 седмица обаче нещата станаха направо ужасни - с невероятна сила блъска с крачета по матрака, изпъва цялото си тяло назад и клати цялата кошара часове наред. Направила си е страшни рани на крачетата  на сгъвката зад коленете от непрекъснатото блъскане на крачетата. На всяка консултация казвам на педито за проблема, но отговорът й е, че много й се вглеждам   #Crazy Педито казва, че засега нямаме признаци за растящи зъбки. Моля ви, посъветвайте ме на какъв лекар да отида, че вече такива ужасии ми минаха през главата и случвало ли се е й на вашите бебоци. Благодаря за отговорите  Hug

# 1
  • Мнения: 24
Здравей,моето бебче прави същото плюс мятане на главата наляво надясно чак си люлее леглото-то е люлка.И аз се бях шашардисала,но наскоро разбрах ,че има алергия към БКМ и лекаря предположи ,че е от това .Вече от три седмици сме на Фризопеп,но никаква промяна.Та и аз се чудя какво да правя.При вас може и да са зъбки ,защото понякога  симптомите може да се проявят 2месеца преди поникването.

# 2
  • Мнения: 1 877
И Боян така се мяташе през този период,но ние обезопасихме целия креват с обиколник от по-дебела вата и си решихме проблема...и периода отмина,без да се задълбочаваме много...
Успех и на вас!

# 3
  • Мнения: 305
И при нас беше така, но помогнаха само обиколниците!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 698
Беба е на почти 10 месеца и прави същото от около месец. Иначе откакто се е родила не спи спокойно. Зъбките започнаха да ни мъчат от третия месец и едва преди седмица пробиха. Според мен може да е от това, или пък някакви колики. А пък майка ми казва, че я хваща саклет от лежане по гръб - може да е така, защото като я обърна на една страна или я сложа да спи леко повдигната на възглавница, се успокоява. Пробвай! И не се притеснява Peaceй!

# 5
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
И ние сме така, но го прави непосредствено преди да заспи и плюс това се поти ужасно много по главичката и врата. И сега съм й взела направление за ортопед, защото много се притеснявам да не е рахит. Дано да няма такива проблеми. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт