Кога излизат списъците за детска градина?

  • 3 849
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
Здравейте, мами на деца, които от септември 2007 ще тръгнат на детска градина!

Когато подадох документи в началото на годината, директорката на съответната детска градина ме предупреди да следя кога ще излезе списъка с приетите деца, защото в 10-дневен (до колкото разбрах) срок трябвало да потвърдим дали ще запишем детето. Каза ми, че списъците излизат към края на май / началото на юни. Имате ли някаква по-актуална и конкретна информация за това? Питам ви, за да си направя сметка как да си организирам дебненето на сипсъка  Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
"Списъците на приетите деца се обявяват на видно място в детските градини в срок до 15 юни.
В срок до 30 юни родителите на приетите деца трябва да потвърдят /с ксерокопие от акта за раждане/ постъпването на детето в съответната детска градина."

# 2
  • Мнения: 341
"Списъците на приетите деца се обявяват на видно място в детските градини в срок до 15 юни.
В срок до 30 юни родителите на приетите деца трябва да потвърдят /с ксерокопие от акта за раждане/ постъпването на детето в съответната детска градина."

Мерси!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097

За по-сигурно проверявай от началото на юни още, защото в градината, в която записахме Калина, директорката ме предупреди, че от 10 юни тръгват на море, да отида още в началото на месеца.

# 4
  • Мнения: 5 468
На мен пък ми казаха, че списъците са вече готови. И въобще няма да се учудя, ако вече са окачени на някое ОДЗ. Който живее срещу някоя градина, да иди да види, м?

# 5
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аз мисля тия дни да проверя, защото при подаването на документите ми казаха, че ще има списъци през май, нищо че в наредбата пише юни.... Ако имаш телефон на градината може да звъннеш и да ги попиташ дали са готови.

# 6
  • Мнения: 37
В нашата детска градина списъците са излезли вече. Трябва да потвърдим записването на детето с подаване на молба декларация до 15.06.

# 7
  • Мнения: 14 133
И в нашата изязоха още през май, а трябваше да потвърдим до 1юни, че детето ще посещава градината. Peace

# 8
  • Мнения: 295
В 62 ОДЗ още не са готови списъците. Края на месеца - на вратата на директорката.
 Peace

# 9
  • Мнения: 3 211
в градините във Варна излизат от 25 до 31май
миналата година, когато подавах за Габи в едната градина излязоха след 15 юни, а я отписаха от яслата на 31 май Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 341
В 62 ОДЗ още не са готови списъците. Края на месеца - на вратата на директорката.
 Peace
О, мерси! Точно за нея става въпрос.
Благодаря ви на всички за информацията!

# 11
  • Мнения: 453
В 62 ОДЗ още не са готови списъците. Края на месеца - на вратата на директорката.
 Peace
О, мерси! Точно за нея става въпрос.
Благодаря ви на всички за информацията!

И аз дебна 62 ОДЗ!!!
Когато подавах молба, директорката ми каза 1- 10 юни,
но в края на месеца ще видя!

# 12
  • Мнения: 5 468
А няма ли ги някъде из нета тези списъци? Все си мисля, че ги публикуват в нета и пиша на Гугъл "списъци ОДЗ", "списък на приетите"..., ама нищо не намирам.

# 13
  • Мнения: 127
Вчера ходих да проверя, защото от яслата ни изписват на 31 май и няма кой да го гледа. Казаха, че още не са готови и да проверя последната седица на май.Иначе одобрените деца можело да тръгнат на 1-ви юни. Питам се какво ще правим, ако не сме в списъка и го разберем в последният момент, ама това е положението.Молба имаме от 1 година, но само в 1-на градина! Rolling Eyes Rolling Eyes

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 926
Някой да знае дали за 8ОДЗ са излезли?

Общи условия

Активация на акаунт