Депозит - в коя банка?

  • 5 089
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 511
Инвестбанк е страхотна банка, там са ни фирмените сметки Peace Счетоводителят ни я препоръча и сме много доволни.
Благодаря, окуражи ме!

# 16
  • Мнения: 5 539
Е, ако нещо стане все пак, ще изгорим заедно Mr. Green

# 17
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Инвестбанк е страхотна банка, там са ни фирмените сметки Peace Счетоводителят ни я препоръча и сме много доволни.
Благодаря, окуражи ме!
И аз мога да похваля инвестбанк. От години съм техен клиент, лихвите им са много добри, и ако ти се наложи да изтеглиш предсрочно сума от депозита, няма проблем, вземаш си това, което са ти донесли парите до момента

# 18
  • Мнения: 139
И аз мога да похваля инвестбанк. От години съм техен клиент, лихвите им са много добри, и ако ти се наложи да изтеглиш предсрочно сума от депозита, няма проблем, вземаш си това, което са ти донесли парите до момента
[/quote]

Освен това хората имащи депозити могат да ползват кредит при много добри условия-заслужава си когато ти трябват пари, а не искаш да си нарушаваш депозита.

# 19
  • Мнения: 674
Нашите всички сметки са в ОБЩИНСКА БАНКА и сме много доволни.
Лихвите по депозити са им много високи и имат някакъв нов продукт Мулти депозит свекърът ми направи такъв на малкия и е със супер условия.
Най важното персонала работи много бързо и няма никакви досадни опашки.
Така че аз съм твърдо за Общинска банка!!!! Peace Peace Peace Peace

# 20
  • Мнения: 22 277
В момента депозити с най-добри условия предлага банка ОББ. Но тук говоря за краткосрочните депозити до 1г.
Зависи за какъв срок би искала да внесеш парите.

# 21
  • Мнения: 9 095
аз да питам за Пиреус и Пиб някакви отзиви?сега гледам и Токуда, а ги чувам за първи път Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 647
И аз съм доволна от Си банк.Скоро ми се наложи да внеса голяма сума пари и там няма такса броене както в други банки /като Булбанк например /. За тези последните пък въобще не ми се говори #2gunfire #2gunfire #2gunfire Само такса върху таксата дето си нямат !

# 23
  • Мнения: 9 095
това което видях, незнам дали е наистина така, но Токуда предлагат най- високи лихви и няма описание за такси, не че другите имат и като отидеш не ти хвръква главата, но в ПИБ поне за кредит пак имат сума ти такси #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт