Повече от 2 спонтанни аборта

  • 4 762
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте,и аз съм със 2 спонтанни аборта в 12седмица са при мен.Лекаря,при който ходих д-р Владимиров също изказа предположение за несъвместимост,зависимост от пола.Тъй,като аз направих всичкинеобходими изследвания и няма причина за абортите-доктора каза,че е възможно да помятам,ако бебето е момче/или момиче/,така и не запомних.Нека,ако има тук медицинско лице да ни обясни,какво е това с пола на бебето? newsm10

# 16
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Мила Карина,
съжалявам, че така се е получило при теб.  Sad
Опитах се да намеря информация, но нещо не се справих.
Единственото, което мога да те посъветвам,
е да се допиташ до Мели - д-р Мариела Даскалова (специалист анатом, хистолог и ембриолог).
Тя малко по-рядко пише тук, така че може да я потърсиш на тези места:
http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=159&Board=probzab
Тук е модератор, и ще ти отговори веднага сигурно.
А най-добре разгледай този сайт - има много инфо:
http://zachatie.com/index.php
И в неговия форум, също можеш да я намериш - тя е един от основателите на сайта.
Другото, което се сещам, е да попиташ доцент Иво Кременски,
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … mp;sb=5&part=

Той и Мели са страхотни хора и лекари, винаги са в помощ.
Успех мила!

P.S. Само че всички клубове изискват регистрация, ама това не е проблем.

# 17
Благодаря миличка,че си ми писала-ходих при доц.Кременски/наистина много услужлив/наптавиха ми генетични изследвания за фактор 5Лайден и протромбин ген-отрицателни.Незнам вече какво да мисля,може би ще отида на тази среща по стерилитет в Пловдив.
Поздрави  261uu

# 18
Мила Карина правихте ли спермограма и посявка на сперма на мъжа ти. При мен се оказа че проблема е при него. Получил се е при някоя по сериозна настинка. Сега ще се лекува с антибиотик. Лекарите казаха, че това не е сложно и лесно се лекува. Успех.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 360
Цитат на: danny
Мила Карина правихте ли спермограма и посявка на сперма на мъжа ти. При мен се оказа че проблема е при него. Получил се е при някоя по сериозна настинка. Сега ще се лекува с антибиотик. Лекарите казаха, че това не е сложно и лесно се лекува. Успех.


Дани, не искам да те тревожа, но далеч не всяко отклонение в спермограмата на мъжа може да е причина за спонтанен аборт.
Не знам какво са те лъгали, но това, че мъжът ти има бактерийки в спермата, едва ли е причина за повтарящи се аборти.....

# 20
ZDRAVEI  DANI,
I AZ IMAM ZAD GARBA SI 3 SPONTANNI ABORTA OKOLO SHESTA SEDMITSA. DOKATO NAPRAVIA TESTA ZA BREMENNOST I HAIDE....
VSICHKITE TESTOVE I IZSLEDVANIA NE POKAZAHA NISHTO I LEKARITE TVARDIAT CHE  V POVECHETO SLUCHAI STAVA TAKA....S DOKTORKATA RESHIHME DA IZCHAKAME 6MESETSA PREDI DA OPITAM PAK. VEDNAGA SLED KATO ZABREMENIAH OTNOVO ME IZPRATI NA KRAVNI PROBI.NIVOTO NA PROGESTERONA MI BESHE MALKO NISKO I ZA TOVA VZEMAH NA TABLETKI V NACHALOTO NA BREMENNOSTTA. TOZI PAT VSICHKO MINA NORMALNO. I SI IMAM EDNO CHUDESNO MOMCHENTSE. SEGA OTNOVA SAM BREMENNA. INTERESNO OTNOVO NIVOTO NA PROGESTERONA BESHE MALKO NISKO V NACHALOTO. I VAPREKI CHE GINEKOLOJKATA MI E KAZVALA CHE NE E DOKAZANO CHE AKO VZEMASH NA TABLETKI POMAGA NO RESHIHME DA POVTORIM SASHTATA PROTSEDURA... I TAKA BEBCHO TRIABVA DA SE POIAVI VSEKI MOMENT...
NE SE OTCHAIVAI. IZCHAKAI MALKO. USPOKOI SE I VSICHKO SHTE SI DOIDE NAMIASTOTO. VIARVAM CHE I S TEB VSICHKO SHTE E NARED.VAJNOTO E CHE ZABREMENIAVASH BEZPROBLEMNO.. JELAIA MNOGO KASMET. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт