Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 952
Чудесно е, че детето е останало доволно, дано успеете да влезете. Ив, а дали доби предства по колко деца навършили три години приемат?

# 31
  • Мнения: 463
Чудесно е, че детето е останало доволно, дано успеете да влезете. Ив, а дали доби предства по колко деца навършили три години приемат?

Приемат 44 деца общо. Би трябвало да е според класирането...

# 32
  • Мнения: 2 323
Имате ли инфо или най-добре лични впечатления за Италианския лицей в Горна баня? Става дума за сега за детската градина, но и за начален курс също. Пуснах търсачка, но не намерих да е обсъждано училището. Ще се радвам ако споделите мнението си  Hug

# 33
  • Мнения: 3 268
Хич не ти трябва да набутваш детето си в тази снобска,връзкарска,шуробаджанашка среда.Ще му се отрази пагубно.

# 34
  • Мнения: 2 323
Имате ли инфо или най-добре лични впечатления за Италианския лицей в Горна баня? Става дума за сега за детската градина, но и за начален курс също. Пуснах търсачка, но не намерих да е обсъждано училището. Ще се радвам ако споделите мнението си  Hug

Ellypr е сляла моята тема с тази, че нещо не ми излезе с търсачката, затова малко нелогично изглежда питането ми  Laughing Какво стана с децата, който кандидатстваха  Grinning

Има ли тук майки на деца, който ходят в детската градина за да споделят лични мнения /освен kurkana, благодаря за личните   bouquetGrinning

# 35
  • София
  • Мнения: 4 294
Хич не ти трябва да набутваш детето си в тази снобска,връзкарска,шуробаджанашка среда.Ще му се отрази пагубно.

Това е и моето мнение  Peace

За детската градина нямам впечатления, но мога да кажа за училището.
Имам колежка в работата, нейната дъщеря е вече втори клас в лицея, преди това е била в детската градина. Сравнявам това което учи моята дъщеря, която също е втори и учи в кварталното ни училище - не искам да си хваля детето, но нашата госпожа е дала и продължава да дава много добра основа - не минава ден без да даде домашни задължително по математика и по български, да правят самостоятелни работи в клас, диктовки и т.н..
А в този лицей  Naughtyми няма домашни, от време на време,
не решавали текстови задачи, че били много трудни ,
не правели диктовки,  абе що да ги товарят децата - те трябва да имат шестици, иначе как ще погледат "велики им родители".
Да не говорим, че всяко занимание - танци, музика, английски, приложно изкуство и т.н. се заплаща и то солидно. Също така занималнята и транспорта.
Събират непрекъснато пари - за чинове, за гардероби и какви ли не глупости.
Като има рожден ден дете от клас - се организира целия клас и се празнува по някакви снобски заведения, колежката ми побеснява, щото един като направи и другите да не останат по-долу от него и те са длъжни да го направят по същия начин. В класа на дъщерята на моята колежка са деца на депутати, общинари, на Слави Бинев и разни други ново излюпени богаташи, дето се мислят за големия елит.
Само се хвалят децата едно на друго - кой каква нова придобивка има - телефони, игри и т.н.
Аз не бих пуснала детето си в такава среда - нито детето ми ще се чувства комфортно, нито ние с мъжа ми.  Peace

# 36
  • Мнения: 463
Имате ли инфо или най-добре лични впечатления за Италианския лицей в Горна баня? Става дума за сега за детската градина, но и за начален курс също. Пуснах търсачка, но не намерих да е обсъждано училището. Ще се радвам ако споделите мнението си  Hug

Ellypr е сляла моята тема с тази, че нещо не ми излезе с търсачката, затова малко нелогично изглежда питането ми  Laughing Какво стана с децата, който кандидатстваха  Grinning

Има ли тук майки на деца, който ходят в детската градина за да споделят лични мнения /освен kurkana, благодаря за личните   bouquetGrinning

Лора я приеха. Не съм плащала, не съм ползвала връзки / даже и за обувки/. Резултатът й е 9ти от 120тте явили се деца.
Мислих доста и реших да я запиша.
Вече ходих на първа родителска среща. Повечето родители ми направиха чудесно впечатление, очаквах повече първенющина, но ...се срещнах с етични, възпитани и деликатни хора/ по-голямата част/.
Това е за сега, ще видим нататък.

# 37
  • Мнения: 2 323
Браво на Лора, ще чакам като започне  да напишеш впечатления отново. Simple Smile

# 38
За изпита в детската градина на Горна Баня ще кажа, че си готвих дъщерята при една госпожа и съм безкрайно доволна, защото я научи да мисли.  Подготовката беше много плавна и спокойна, защото без тази подготовка моята дъщеря мисля, че нямаше да се справи. Тя беше малко дивичка да си призная, не обичаше да остава с други хора, а пък там трябваше да се отдели за малко от мен. Ако някой иска кординати насреща съм.

# 39
Моля ви да ми обясните за този лицей малко повече защото дъщеря ми е на 2 год и ми се иска да кандидатстваме в тази градина - платено ли е, и как се кандидатства и въобще каквато информация имате. Благодаря ви предварително !

# 40
  • Мнения: 2 149
След ДГ преминават ли в у-щето, пак ли е с тестове и аз доколкото знам не е платено, нали си е държавна институцията?
Моят син тръгва живи и здрави на ясла през септември, но март ще навърши 3 и искам да кандидатстваме там.

# 41
# 42
  • Мнения: 2 149
Мам@, мерси!
Ориентирах се,макар да ми е рано. Но доколкоо ми е извесо, за да се явим пред комисиите, трябва да посеим малко частни уроци. Аз съм педагог, но все пак не знам дали ще се справя с тестовете и дали ще знам какво се иска.

# 43
Дъщеря ми посещава тази детска градина втора година. Никога не съм предполагала, че все още съществуват учители с призвание. Много съм доволна, а детето постоянно ми говори за учителските си и ми ги дава за пример. Мисля, че си струва. А що се отнася до децата с протекции - има такива, но не съм забелязала да се отнасят с тях по различен начин.
За да илюстрирам отношението на учителките ще ви кажа, че докато сме болни редовно ми се обаждат по телефона, за да питат как е и да и изпратят поздрави и целувки. А когато някое дете си изяде всичко леля Фани - възпитателка винаги му казва - "Обичам те, Слънчице!". Мисля, че всеки иска за детето му да се грижат с любов!!!

# 44
За изпита в детската градина на Горна Баня ще кажа, че си готвих дъщерята при една госпожа и съм безкрайно доволна, защото я научи да мисли.  Подготовката беше много плавна и спокойна, защото без тази подготовка моята дъщеря мисля, че нямаше да се справи. Тя беше малко дивичка да си призная, не обичаше да остава с други хора, а пък там трябваше да се отдели за малко от мен. Ако някой иска кординати насреща съм.

Здравей, би ли дала контакт на госпожата, която е подготвила детето ти за изпита? Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт