Черна рокля на бели точки...

  • 5 747
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
Чак ми стана неудобно от такова голямо внимание  Embarassed  Grinning

Баба Яга, нямаш грижи - полата и диадемата са от магазин Даная на Графа, срещу Orange някъде. Поличката е 32 лв  Heart Eyes, а диадемката- 5. Полата е хипер-мега-еластична  и става на всякакви талии.  Wink

# 46
  • Мнения: 2 015
evanescent, браво страхотно ще изглеждаш Peace!

# 47
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз си купих подобна черна рокля на бели точки и черно сатенено сако отгоре за един официален случай наскоро, въпросът ми е за сватба в края на месеца някакви идеи?Мислех си за сакото да го използвам и черна пола с златен топ сатен... Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 6 617
Направих много набързо две нескопосани снимки на тоалета, дано ви хареса в окончателния вариант  Heart Eyes
Потничето е на Esprit,(с едно рамо с падлека).. Подарък ми е, какъв късмет Crazy

http://images17.snimka.bg/002833203-big.jpg

Много много сладурско! Peace

# 49
  • Мнения: 5 140
Супер е, страхотна комбинация е станало, бравос. Hug  bouquet

А иначе щях да ти кажа да провериш в Модена-та на бул Васил Левски с/у Турското посолство, там гледах.

Полата е супер и аз искам да си взема такава.

# 50
  • Мнения: 1 427
Много добро съчетание, браво!

# 51
  • Мнения: 86
Наистина комбинацията е много ефектна! smile3521 Остава една красива ретро прическа и мисля, че след булката и кумата, ще си най-хубавата на сватбата:)Поздравления.............момичета, за пореден път се убеждавам колко полезен може да бъде този сайт!

# 52
  • Мнения: 2 386
Ужасно много ви благодаря за милите думи, наистина ще се чувствам прекрасно тази седмица.. newsm51 newsm51

# 53
  • Мнения: 5 140
Днес видях бяла на черни точки, готина беше и струваше 49 лв, това само за клюка и желаещи.  bouquet

# 54
  • Мнения: 2 386
Момичета, сватбата мина...но беше изненадващо студено и дъждовно, затова тоалетът претърпя някои промени..
Ето ме и мен, както бях обещала (болна и с температура, но ухилена и снимаща  Laughing )

http://images17.snimka.bg/002954653-big.jpg

Качеството на снимката е лошо, защото не съм я правила аз  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт