Проблем с избор на количка!

  • 1 327
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 941
да попитам една моя приятелка си я е харесала, но не и трябва кошницата, къде може да си я купи без кошница

# 16
  • Мнения: 17 407
Ами засега я има само в Симонови. То и там я нямаше, но аз преди време ги попитах дали не се продава отделно.Отговориха ми, че я има в новия каталог на Чико с отделни цени, качили са снимка. Можело да я поръчам, но все още няма внос- някъде в края на май. Иначе в магазините не се продават отделно, поне във Варна.

# 17
  • Мнения: 4
Много ви благодаря, момичета! Много работа ми се струпа тези два дни и изоставих темата с количките - в понеделник хуквам по магазините, за да разгледам всичко, което предложихте.
Клара, а ти кой модел на Кенгуру имаш предвид? Все пак, 190 лв. е със стотина пари по- евтино и ме блазни идеята за подобна икономия...
А някой сеща ли се за модел колички, много приличаха на модел Прима на Чиполино. Бяха английски, ако се не лъжа. Купих такава за дъщеря ми преди повече от 6 години. Много удобна, много здрава - поне още две деца след нея е возила без проблем. За съжаление не си спомням марката... Беше със сиви пластмасови части. Както и да е, вероятно никой няма да се сети, но ми се ще да попитам все пак.
Още веднъж ви благодаря! До понеделник, когато ще докладвам за впечатленията ми от Малечко и прочее магазини. Wink

# 18
  • Мнения: 4
Не ми издържаха нервите и купих Нео нато - Пиума, в бледо зелено. Ще я видим каква ще се окаже. Намерих я в близкия магазин - Малечко, за по- далече в момента нямаше как да се доредя... Дано да си струва припряността ми и да не се окаже грешка. Иначе количката е лекичка, казаха ми че частите са и евтини, а и става за новородено.
Още веднъж благодаря на всички, които ми писаха!

Общи условия

Активация на акаунт