Притеснявам се-помогнете

  • 1 733
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 412
от известно време не усещам гърдите си напрегнати,а ми бяха и доста наедрели,сега даже имам чувството,че са спаднали..дали всичко е наред с бебо #Crazy Praynig

# 1
  • Мнения: 27 524
Не се притеснявай, гърдите не са показател за проблеми с бременноста или бебо. Всякакви техни изменения и усещания са нормални  Hug

# 2
  • Мнения: 3 412
Не се притеснявай, гърдите не са показател за проблеми с бременноста или бебо. Всякакви техни изменения и усещания са нормални  Hug
ох,дано! изплаших се,че може да има нещо Praynig

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Бъди спокойна, аз не съм имала напрегнати гърди, а изкарах страхотна бременност. Успех и леко бременеене!!

# 4
  • Мнения: 3 412
въпроса е в това,че моите съвсем до скоро бяха и напрегнати и големи, а сега нищо не усещам даже мисля си,че са спаднали-именно тази промяна ме тревожи

# 5
  • Мнения: 480
Аз също мисля, че нямаш никакъв повод за притеснение. Когато влязох в третия месец, гърдите ми така бяха напрегнати, че имах чувството, че ще се пръснат. Особено сутрин адски ме боляха. Явно в този период и пораснаха, защото увеличих номера на сутиена. Това беше около месец. После си ги чувствах съвсем нормални, спокойни и меки, до края на бременността.  Hug

# 6
  • Мнения: 194
моите гърди в началото бяха мн стегнати и напрегнати,но сега (5 месец)не са така,а вс с бебо е наред,не се притеснявай!Желая ти лека бременност и едно прекрасно здраво бебе! Wink

# 7
  • Мнения: 6 616
Не се притеснявай, гърдите не са показател за проблеми с бременноста или бебо. Всякакви техни изменения и усещания са нормални  Hug
Леко бременеене и не се шашкай! Peace

# 8
  • Мнения: 5 391
Ако не се лъжа, доколкото си спомням, гърдите трябва да са напрегнати някъде до 12-та седмица, не се притеснявай Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 164
Моите наедряха, само първите 2 месеца, ама здраво, тука плъзнала мълвата, че съм сложила силикон Crazy и после айдееее... Чак с кърмата се уголемиха пак.

# 10
  • Мнения: 724
И аз мисля че няма смисъл да се притесняваш и мойте бяха само в началото напрегнати.След това се нормализираха.Спокойно и лека бременост  bouquet

# 11
  • Мнения: X
При мен точно около 13 седмица спряха най-накрая да болят, зърната вече спряха да са така чувствителни. Няма никакви поводи за притеснение. Повечето неразположения ще започнат до отшумяват, така че само се радвай. Това не говори за проблем с бебето.

# 12
  • Мнения: 4 965
Ако не се лъжа, доколкото си спомням, гърдите трябва да са напрегнати някъде до 12-та седмица, не се притеснявай Simple Smile

Да, тогава е пикът на хормоните и после нещата постепенно се нормализират.
За твое спокойствие, можеш да с консултираш с лекар, но е напълно нормално.

# 13
  • Мнения: 3 412
Благодаря ви момичета Hugне знам какво щях да правя без вас и форума  bouquet

# 14
  • Мнения: 4 784
Не се притеснявай, гърдите не са показател за проблеми с бременността или бебо. Всякакви техни изменения и усещания са нормални Hug
Това са дребни неща, не се паникьосвай.

Общи условия

Активация на акаунт