За турския прах Персил да ви питам!

  • 13 549
  • 19
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нещо с тези еврокомпакти не ми харесва Ариел, който досега го ползвах за бялото си пране.
Имам възможност да си купя Персил, но турски от Турция. Голяма разфасовка е - 9кг и искам да ви попитам, някой ползвал ли е такъв прах и дали е доволен от него?
По принцип знам, че турците са добри в тази област за почистващи препарати, но за прах не знам.

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 20:18 от Lilqna

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 726
половината ни град ползва прах за пране донесен от турция, определено има разлика с купения тук. пробвай.

# 2
  • Мнения: 1 640
Не зная за турски"Персил",аз ползвам "Персил сензитив"за детските дрехи и ми изпира добре.
 Турско производство ли е този,за който питаш?

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
tony_nm, благодаря за отговора, май ще опитам.

ФЕЯТА, да, турски е, всичко на опаковката е на турски.

# 4
  • Мнения: 5 178
Същия прах го има и насипно (разопаковат чувалите) вземи си 1 кг и пробвай. Ползвала съм турски Ариел и е ок, но Персил не

# 5
  • Мнения: 4 546
аз съм доволна. по-доволна съм , обаче от този, който в момента ползвам /като се прибера ще ти пиша марката/. слагам не много прах и става много пяна. никога не съм пълнила цялото чекмедже.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
През зимата ползвах турски Персил ,и си бях много доволна.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Аз в момента пера с него.Не намирам разлика от този,който купувам тук.Харесва ми и ако успея пак да намеря,няма да мисля изобщо.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Благодаря ви още веднъж, значи ще го взема. 25лв. е тук и дано си заслужава.

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз в Русе не съм виждала този прах...  newsm78

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз в Русе не съм виждала този прах...  newsm78
Далече ви е Турция. Тук сме наблизо и много хора ходят там да пазаруват. И с евтини и маркови цигари се обзавеждам пак от там.

# 11
  • Мнения: 7 430
И ние в къщи ползваме и съм доволна - изпира и миреше ухайно Peace

# 12
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
 и аз ползвам такъв. много съм доволна.

# 13
  • Мнения: 4 546
сега погледнах марката на моя прах - ALO за цветно пране. по-доволна съм от пресила  Peace моите опакавки са по 5 кг.

# 14
  • France
  • Мнения: 726
И аз ползвам турския Персил, взех 10кг за 28лв и съм очарована. Освен, че изпира по- добре от "нашия", е и по- икономичен

Общи условия

Активация на акаунт