Как вземате урина за изследване?

  • 643
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 044
Лепихме контейнерчета, слагах памучета-никакъв ефект. На сутринта контейнерчето е отлепено, памучето не е поело достатъчно урина и изобщо пълен крах. След като се събуди момченцето и си отвори очите - веднага се изпишква и първата урина е изпусната. Следващата е след 1 час, 2 часа, а веднъж и 3 часа! Тичам около него, както е голичък, без гащички, с шишенцето и го дебна. За стерилна урина направо не си го представям! Моля за съвет!

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Понеже давам стерилна урина всеки месец съм станала специалист вече. Като се събуди сутрин го измивам добре на мивката и го пускам да играе гол колкото е нужно. Като започне да му се пишка отиваме в банята, пускам водата да тече и почвам да го плацикам. Като започне да пшка взимам урина от средата на пишкането със шишенце. Това е сигурния начин урината да не е замърсена.

# 2
  • Мнения: 3 146
Оф, и аз в чудо се виждах с тази урина.
Сега ми е по-лесно, защото не пишка през нощта.
Ако можеш, стани и му дай чай малко преди да става, в просъница или веднака след като стане, до половин час трябва да се изпишка. Аз питах изрично лаборантите веднаж има ли проблем да пишне в гърнето, че не мога да го накарам в шишето, те казаха, че няма проблем. Можеш да измиеш гърнето с вряла вода и там да пишне. Ако трябва да е стерилна, просто го дръж голичък, догато рече да пишне.
Голям ужас е... Confused

# 3
  • Мнения: 3 211
слагаш стерилната торбичка сутринта, не вечерта, как няма да се разлепи за цяла вечер, колкото пъти се е налагало съм ползвала стерилна торбичка за момиче, има и за момчета, залепяш сутринта и чакаш, тя си ходи с торбичката и не й пука

# 4
  • Мнения: 676
Слагаш му сутринта колектора за урината и след около половин час проверяваш,ако няма резултат след още половин и така.Няма какво да чакаш цяла нощ.

# 5
  • Мнения: 3 205
Ти го будиш сутринта, миеш много бързо, слагаш го на повивалника, слагаш колектора и оборудваш малкия с шише мляко или вода. Оттам нататък следиш да не мърда много, за да не разлепи колекторчето. Можеш леко да подухваш от време на време, на момченцата като им стане студено, пишват.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 345
Слагаш му сутринта колектора за урината и след около половин час проверяваш,ако няма резултат след още половин и така.Няма какво да чакаш цяла нощ.

И аз така взимам през нощта се отлепя,но през деня дебна ин яма гафове

# 7
  • София
  • Мнения: 1 057
Събувам го по голо дупе и отиваме в банята. Взимам стерилно бурканче и две дълбоки чаши с вода. Започвам да преливам водата от едната в другата чаша на струйка, така че, да се чува звук подобен на пишкане Simple Smile Младежът сравнително бързо се изпикава...
При нас тази система работи безотказно.

# 8
  • Мнения: 6 164
С колекторче от аптеката.

Общи условия

Активация на акаунт