Спиралите на Max Factor

  • 4 984
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 416
Аз да - възползвах се!Първоначално си взех 3 броя спирали(различни цветове).После отидох за още,но беше останала само една - и нея взех Mr. Green

# 31
  • Мнения: 47
Не харесвам спиралите на Max Factor. Много бързо стават гъсти и ми слепват миглите.

# 32
Не харесвам спиралите на Max Factor. Много бързо стават гъсти и ми слепват миглите.
Подкрепям с две ръце Peace

# 33
  • Мнения: 353
Аз имам дълги и гъсти мигли но не съм доволна от Мастърпиис. Много ми е редичка. Не ги слепва, оцветява добре, но ефекта който харесвам е тип искиствени мигли, а тази спирала не ми го осигурява.
От Архитект-а на Лореал минах на тази(заради промоцията я взех Wink),но май само подредени и добре сресани са миглите.Не придава обем,а ако много напластя,не мога да си отворя окото от тежест.

# 34
  • Мнения: 17 407
На мен Мастрърпийс ми харесва, но се рони(както и всяка друга спирала, която съм ползвала Confused)

# 35
  • Мнения: 1 043
и аз не съм доволна от макс фактор , но и от лореал останах разочарована миналата година си взех -  повече дължина , е въобще не става вятър като мигаш  Mr. Green , но шегата настрана ако си търсиш хубава спиралка си вземи пупа - или поне я пробвай и сама прецени  Peace

# 36
  • Мнения: 416
Ех как ме подсети! HugПупа не съм ползвала от години.Ще трябва пак да ги почна,ама качеството какво е сега? newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 10 858
От Архитект-а на Лореал минах на тази(заради промоцията я взех Wink),но май само подредени и добре сресани са миглите.Не придава обем,а ако много напластя,не мога да си отворя окото от тежест.

о, Архитекта и Мастърпийс са коренно различни. Архитекта ми е любимата, точно ефекта, който убожавам.

# 38
  • Мнения: 4 302
Така и така вече се говори за спирали, независимо от марката. Ползвали ли сте спирали на Ревлон? Една приятелка ми препоръча спирала на Ревлон, в Бонжур се продаваха. Обаче четката изглеждаше много странна, една като остъргана Rolling Eyes
Имате ли впечатления от тези спирали?

Общи условия

Активация на акаунт