Какъв цвят на стъклото /кафяв или прозрачно/ за дограма?

  • 2 718
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Ще си слагам дограма, но съм в дилема дали да си избера стандартния цвят /прозрачен/ или кафяво. Чудя се да не би кафявото да прави стаята по-тъмна. Може би и двете си имат своите преимущества и недостатъци, но не съм наясно с това.
Моля ви,  сподел Thinkingете, ако имате опит с това  bouquet

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз бих избрала прозрачно. Била съм в  детска стая с кафяви стъкла - цветовете бяха като опушени, не ми хареса.

# 2
  • Мнения: 8 999
И аз имах такива колебания, когато избирах, но се случи да съм на гости в мрачен ден в дом с опушени стъкла - направо имах чувството, че е нощ. Много е подтискащо. Затова предпочетох прозрачни.

# 3
  • Мнения: 46 456
Прозрачни Peace
От една страна, заради мрачността, от друга- след това ще трябва да се съобразяваш с кафявото при обзавеждането.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Даже не съм виждала кафеви да са си сложили някъде, освен по заведения може би. Не бих се колебала изобщо - прозрачно  Peace

# 5
  • софия
  • Мнения: 432
сложи си К-стъкло, то е прозрачно не пропуска директно слънчевите лъчи, леко е кафеникаво/ от вън е почти огледално /. аз съм с такова и съм доволна

# 6
  • Мнения: 13 175
Защо ти е кафяво? Сложи прозрачно, не са ни чак толкова светли къщите Wink

# 7
  • Мнения: 4 546
прозрачно. ако ми е прекалено светло си регулирам щорите. ако  е тъмно, обаче, няма как да пуснеш допълнителна слънчева светлина.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 524
при нас е К-стъкло вътрешното е бяло,а въшното зелено. отвън стои зеленикаво, а отвътре бяло т.е. не зеленее и не променя останалите цветове в стаите.

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Прозрачен! Peace

# 10
  • Русе
  • Мнения: 511
при нас е К-стъкло вътрешното е бяло,а въшното зелено. отвън стои зеленикаво, а отвътре бяло т.е. не зеленее и не променя останалите цветове в стаите.

Нашите са същите и изобщо не съжалявам! Зелените стъкла придават допълнителна светлина! Ние живеем на високо и небето придобива страхотен цвят!

# 11
  • Мнения: 2 591
сложи си К-стъкло, то е прозрачно не пропуска директно слънчевите лъчи, леко е кафеникаво/ от вън е почти огледално /. аз съм с такова и съм доволна

и аз  Peace освен това предпазва от конденз  Peace

# 12
  • Мнения: 3 640
при нас е К-стъкло вътрешното е бяло,а въшното зелено. отвън стои зеленикаво, а отвътре бяло т.е. не зеленее и не променя останалите цветове в стаите.

Нашите са същите и изобщо не съжалявам! Зелените стъкла придават допълнителна светлина! Ние живеем на високо и небето придобива страхотен цвят!

И ние сме с такива. Изключително сме доволни.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт