Кучетата по площадките - как да се справим с тях?

  • 1 815
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не съм чела цялата тема, признавам си ... единственият начин за справяне е площадките да се оградят ...  така и майките ще са по- спокойни, че децата няма да избягат на улицата, примерно  Sad

# 46
  • София
  • Мнения: 8 348
и вишки с въоръжена охрана и бодлива тел да сложим
вижда ми се много милитаристично да се ограждат площадките

# 47
  • София
  • Мнения: 6 477
и вишки с въоръжена охрана и бодлива тел да сложим
вижда ми се много милитаристично да се ограждат площадките
Joy Joy Joy Joy
Мими, знаеш ли че в Австрия съм виждала със собственоръчните си очи местата за разходки на кучета. Наистина огромно пространство в парка беше оградено с нормална телена мрежа и вътре кучетата вилнееха на воля без повод и намордник. Имаше и разни гъдели за маниаците, дет искат кучетата да правят това онова...А детските площадки бяха свободни...Ама ако го приложим тук - просто сещай се какво би станало - най-напред ще изчезне оградата щото е джелезнааааа Wink Wink Wink иначе имаше някакви препоръки да се разхождат кучетата при нас беше по канала на перловската река...ама има опасност да смутим продавачите на боклуци там

# 48
  • Мнения: 7 723
...собственоръчните си очи ....

 Joy Joy Joy много ли ще ми се обидиш, ако пренеса цитата в бисИрите?  Laughing Laughing Laughing

# 49
  • Мнения: 7 837
И кое е милитаристичното на оградите?
Това е любимия парк-площадка на сина ми. Оградата не е направена заради кучетата, защото собствениците им четат забранителните табели.
Но най-малкото не скачам от страх всеки път, че детето може да излезе на улицата.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 477
...собственоръчните си очи ....

 Joy Joy Joy много ли ще ми се обидиш, ако пренеса цитата в бисИрите?  Laughing Laughing Laughing
Не, щом те кефи Wink пенеси го Wink Wink
А за оградите на детските площадки. Ами този парк, който видях от Кейси - ммм, шапката ми фръкна както се казва...Мечта мечта....Да, има някаква логика де не гониш децата като препускат към улицата.Ама тази детска площадка много работи има и не са счупени Shocked Shocked Shocked Как го правите? Thinking...Кога ли тази научна фантастика ще дойде в наш`то село? newsm78 Дано поне за внуците на моята дъщеря поне да стане Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 8 348
да ама за нашите условия е трудно приложимо
иначе хич няма да ми пречи да си имам място да си разхождам кучето и да не ми се мотаят разни сряскащи се граждани
или пък да си оставям децата и да не се притеснявам за тях
но - да си спомним къде живеят някои от нас
битовизъм в действие

щото боклуците на хората без кучета не са по-малко отколкото на тези със
и проблема не е само в кучетата и стопаните им
ако ще искаме от тях нещо, трябва да помислим и ние какво да дадем

# 52
  • Мнения: 7 837
Моргана, най-малкото, това се поддържа с парите от нашите данъци., които не са малки. Ако някое от съоръженията се повреди, огражда се, докато бъде оправено и т.н. и т.н.
Прави сте, че ние, хората, правим много по-големия боклук. И тук има мърлячи, на които не им пука.
Обаче, единствената жена, която съм виждала да си изпишква детето зад някое дърво или в храстите, беше българка. Да, тогава опираме до въпроса за наличието на тоалетни...И пак затворен кръг...

# 53
  • София
  • Мнения: 6 477
Кейси, нали уж и в нашенско пак от нашите пари отиват за ремонтите на паркове и градини и съоръженията по тях. Само че точно в пазенето на нещата ни е куцането. Гледала съм как тинейджърки на по 16-17 години разполагат доволно порастналите си тела върху люлки, които са определено за деца до 8-9 години - просто са малки и някак крехки люлкш...резултатът е, че 2 месеца след монтажа люлките бяха счупени, пластмасовата част - запалена от неизвестни почитатели на тревните изделия, а метала - известни или неизвестни представители на определен етнос - отнесли за вторични! Същото сполетя и остатъка от детската площадка....Така че май и аз вече искам ограда ама с вишки!!!! #Cussing out
И тоалетни, за да не карам малката да стиска или да пишка в храстите -това го мразя от дън душа, но имам ли избор? И не на последно място - ако може и терен да си разхождам кучето, където да не си пречим взаимно с другите хора, които нямат кучета.........Оспамих работата, ама много се възхитих на този парк от постинга на Кейси и се размечтах..... ooooh!

# 54
  • Мнения: 550
Не съм чела цялата тема, признавам си ... единственият начин за справяне е площадките да се оградят ...  така и майките ще са по- спокойни, че децата няма да избягат на улицата, примерно  Sad
Това е страхотна идея!Ще я пусна на общинарката в следващата ми "петиция" Mr. GreenМиналата година дойде една тяхна служителка да се разправя с мен защо сме написали жалба ,та се наложи да им пуснем втора за да се размърдат-голямо тичане му направиха,но ние си получихме детската площадка-ремонтирана,боядисана и с голеееми табели"забранено за домашни любимци",но май стопаните им не могат да четат,защото пак си водят хайванчетата ,пясъка е безобразно покрит с кучешки акита,хапят ни бълхи...не е хубаво...не е ...

Общи условия

Активация на акаунт