детски ясли - варна

  • 88 465
  • 565
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 123
За Детска ясла № 3 "Зайо Байо" - и аз съм много доволна, но на яслата предстои затваряне за по-дълъг период. Заради пристрояване и основен ремонт. От преди месец на вратите на групите има бележки, за да могат родителите да  си направят плановете.

# 16
  • Мнения: 3 971
Ще следя темата с интерес Peace Нищо че е стара Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 635
Кога става записването за ясли, ние живеем в Трошево две ли са в квартала ?

# 18
  • Мнения: 3 971
Кога става записването за ясли, ние живеем в Трошево две ли са в квартала ?

записването става в първия работен ден в годината в която искаш да тръгне

# 19
  • Мнения: 317
и яслите ли а по райони? ние живеем в кв.Изрев / вилната зона над Левски/ , можем ли да кандидатстваме за Шурче или Роза, някой знае ли? / от Варна разбира се/

# 20
  • Мнения: 3 971
Ако не са ти район шанса е много малък

# 21
  • Мнения: 603
и яслите ли а по райони? ние живеем в кв.Изрев / вилната зона над Левски/ , можем ли да кандидатстваме за Шурче или Роза, някой знае ли? / от Варна разбира се/

Подай и в двете. Има шансове, зашото са Ви район, но това нищо не значи.

# 22
  • Мнения: 317
Благодаря!  Hug Ще се пробваме. То засега все още е рано, но знам, че е сложно затова проучвам.
Аз смятам да я дам, когато стане на 1.8 г. Четох някъде , че тогава влизали в бебешки пубертет, когато искат да станат по-независими и затова било удачно да се записват в ясли, ако разбира се няма кой да го гледа.
Вие какво мислите по въпроса? Thinking

# 23
  • Мнения: 10
nemoga da razbera 6to za prostotii pi6at niakoi maiki v drugi forumi?!Moeto dete e v "Prikazen sviat'I SAM BEZKRAINO O4AROVANA OT USLOVIATA v iaslata.Blagodarenie na pedagozite tam moeto dete zapo4na da govori,da pee pesni4ki,i t.n.

# 24
  • Мнения: 10
ясла 4 е страхотна ! Педагозите са на ниво ,а условията са страхотни!

# 25
  • Мнения: 2 631
ясла 4 е страхотна ! Педагозите са на ниво ,а условията са страхотни!


newsm78 откога са назначили педагог там  newsm78
За условията и грижите също мога да кажа, че са на ниво  Peace

# 26
glasuvam za iasla nomer 4" prikazen sviat"mnogo sam dovolna ot personala i ot usloviata tam.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 133
ясла 4 е страхотна ! Педагозите са на ниво ,а условията са страхотни!


Ох, ставаш досадна. Разбрахме, че е хубава яслата. Там ли работиш?

# 28
  • Мнения: 503
Някаква рекламна кампания ли е започнала тук? Няма нужда, и без това яслите са препълнени, поради липсата на места.

# 29
  • Мнения: 535
Никой не казва нищо за "Щурче" , а има двама гласували. Моля споделете мнение  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт