Цветно меню за лесно отслабване

  • 804
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 398
МИЛИ МОМИЧЕТА,
тази диета се основава на основните седем цвята на дъгата.На всеки един ден от седмицата съответства определен цвят.

Червен-понеделник:домати,червени ябълки,червен пипер.Може да се консумира и червена риба или сьомга на пара и червен хайвер.Но задължително без сол!За солта,захарта и другите подправки забравете.И непременно пийте по 2 литра минерална вода дневно, като това се отнася и за следващите дни на диетата.

Оранжев-вторник:моркови,сурови или на пара,оранжев пипер,мандарини,портокали,кайсии,праскови и всичко друго оранжево,което ви се прииска.

Жълта-сряда:сочен жълт пипер,варена царевица/но,не и консервирана/,жълти ябълки,картофи,банани и , разбира се, вода.

Зелен-четвъртък:пресен зелен грах,краставици,маруля,киви,а вместо вода пробвайте зеления чай.

Светлосин-петък и синя-събота:най-трудните дни.Минералната вода,която беше допълнение към предишните дни,сега се превръща в основно блюдо,по-скоро напитка.Знаем,че е трудно, но скоро вече ще сте слаби.

Виолетова-неделя:организирайте си пир от цвекло и патладжани,приготвени на пара.

Това е !Аз мисля да опитам,пък да видим!А вие?
Дерзайте!!!

# 1
  • Мнения: 2 952
зеленчукова диета и то с 2 дена само на вода как да не отслабнеш ако ще да не са подредени по цветове  Wink

# 2
  • Мнения: 6 958
Ами аз съм на фаза червен понеделник, оранжев вторник, жълта сряда и зелен четвъртък и съм до тук... останалите дни ги повтарям  Rolling Eyes Отслабва се от тази диета и то много, това си е едно типично суровоядство и едно типично плодолечение  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 858
мммм Thinking,добре звучи.Като махнем светлосиния и синия ден Mr. Green.
Сега съм на млечно-киселата,но не пречи след това да опитам Peace
Ако не друго,яко ще се пречистя Hug

# 4
# 5
  • Мнения: 398
Миранди ЗЛАТНА СИ!
Това е за теб -

# 6
  • Мнения: 6 958

Мерси мерси  Hug Аз съм на плодолечение, но се старая да редувам дните с плодове затов аказах че съм до четвъртък по твоята част  Hug Hug Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Нещо не виждам месото тук! newsm78 Като се замисля и то си е цветно! Grinning
зеленчукова диета и то с 2 дена само на вода как да не отслабнеш ако ще да не са подредени по цветове  Wink
Напълно съм съгласна! Peace

# 8
  • Мнения: 1 095
а някоя от вас да е чувала ,че именно червените храни са тези , от които отслабваме?
бях чела някъде,но почти нищо не помня вече, беше много отдавна newsm78

Общи условия

Активация на акаунт