промени в гърдите-ову или бременност

  • 1 104
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Здравейте!Трябва да ми идва на 14, но от вчера забелязвам, че гърдите са ми станали доста по-големи от обичайното за това време от цикъла и са леко болезнени. Рядко по време на овулация ме болят. По-скоро стават чувствителни 2-3 дни преди да ми дойде.Възможно ли е при евентуална бременност, толкова скоро след овулация да се променят гърдите?Иначе нямам други ПМС признаци. Благодаря предварително за мненията.

# 1
  • Мнения: 862
Гърдите най-вероятно те болят, защото сигурно си в овулация, по-скоро след овулация, щом чакаш М на 14. Много е рано за симптоми на бременност при теб. Но ти пожелавам да са такива въпреки всичко. Hug

# 2
  • Мнения: 9 077
Гърди болят и след овулация до идването на цикъла, и като признак на бременност.
Не разчитай само на това.
Пожелавам ти успех съвсем скоро!   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 422
ДАНО ДА Е ТОВА КОЕТО НАЙ-МНОГО ЖЕЛАЕШ............... newsm32 newsm32 newsm32
ПРОЧЕТИ ЗА СИМПТОМИ ПРЕДИ ЗАКАСНЕНИЕ НО ДАНО ТВОЕТО bombs ДА Е ДРУГА ПРИЧИНА  newsm78

УСПЕХХХХХХХХХХ
newsm51 newsm51 newsm51

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Гърдите ти са подути и болезнени от прогестерона, който се отделя след овулация; при мен всеки месец е така и това е още един признак, че овуто е минало.

# 5
  • Мнения: 2 309
Признаците са еднакви и в двата случая...Не може да се гадае ThinkingДано да е това,което желаеш Peace
При мен месец с месец не си пасва,вече тотално спрях да се дзверя за симптоми... ooooh! NaughtyПримерно,след последния цикъл се пазехме и симптоми за бременност не липсват!!!

Общи условия

Активация на акаунт