Отговори
# 30
  • Мнения: 7 186
Да, много "случайно" показаха излагацията на Деси снощи, що не показаха напиването на Христина или някое от другите и просташки изпълнения?

# 31
  • Мнения: 8 451
Излагацията си е излагация.Едната не може да прикрие другата,всички видяхме.Нито  ,ако бяха показали Христина как псува като каруцар,това щеше да направи Деси по-умна.

# 32
  • Мнения: 1 533
Не е умна, да, нямаше изненада. Както каза Ваня Щерева, забавлявах се, посмях се с нея. Личи й, че е наивно и добро момиче, което ме грабва повече от наизустените клишета на христина. И пак да цитирам ВЩ, дано стане по-щастлива здравковица с тези пари, въпреки че се съмнявам - кажи "дисислаа ни мъ кефи" е много по-смешно и жалко от субливната наивност на десислава.

# 33
  • Мнения: 8 451
Хвани едната,удари.... Mr. Green
Христина жалка та жалка,Десилава---айде да не казвам,че има много привърженички тука.

# 34
  • Мнения: 1 343
Аз мисля че наистина нямаше манипулация във вота! т.е. като кадри може да са спестили издънките на Христина и това да пишем също за манипулация , но в Ес ЕМ Ес-те не вярвам да има нагласяване макар, че там може да стане манипулация от друга гледна то4ка както казаха някъде Влагаш 10 000 за да вземеш 100 000 Simple Smile

И въпреки това предствяте ли си 200 000 х 1.20 = 240 000 само за 30 мин малееее немога си помисля за 33 дни и половината да взимат на ден тука ве4е става дума за адска цифра  #Crazy Crazy

# 35
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
ако наистина са пуснати толкова много смс и толкова много хора са се обаждали за тази тъпня, ще се затвърди мнението ми, че хората тотално са изпростяли.

# 36
  • Мнения: 7 186
Аз пък съм убедена, че има манипулация.
Айде миналия сезон с тризначките мога да го приема донякъде, защото на финала Любов беше с Вили, която не и беше особена конкуренция. Но Христина да има конкурент като Деси, с хиляди фенове- тийнове, които гласуват, и да я надвие, просто е уникум. Гледаш и не вярваш на Ушите си Laughing
Снощи явно се опитаха да отклонят вниманието на хората от Христина, като наблегнат на това колко "проста" е Деси. Айде нема нужда, тя Христина щото е голяма интелектуалка.

# 37
  • Мнения: 47 899
oh, още ме е яд че спечели оная малоумница хриса, и затова гледам да избягвам предавания като голямата уста, които само още повече ме дразнят...не си бяха измислили добре сценария тия хорица от СИА...само сутрешния блок с хриса го гледах, лора крумова не й спести нищо от въпросите, все едно беше чела във форума, и хриса се сдуха, после изведнъж взеха да се обаждат хора, които я подкрепят,абе... ooooh!

# 38
  • Мнения: 982
За Десислава са гласували повече хора с смс-и,а за Христина-от дом.телефони.Това е много показателно за групите,които гласуват.

# 39
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не съм гледала Брадъра, но вчера гледах предаването ... нямам думи ... не знам защо  са против, че е спечелила Христина ... всички събрани бяха един дол дренки....  а Катерина Евро мнооого ми падна в очите ... всъщност всички бяха много зле

# 40
  • Мнения: 8 451
За Десислава са гласували повече хора с смс-и,а за Христина-от дом.телефони.Това е много показателно за групите,които гласуват.

И за какво е показателно?За това,дали са селяни? WinkИли дали са на възраст?Понеже има и баби с мобилни телефони,които се катерят по баирите,за да имат обхват. Joy
Да не говорим,че мобилни телефони имат вече и децата,скоро и кучетата. Mr. Green
















# 41
  • Мнения: 7 186
Ще има ли още издания на Голямата уста?

# 42
  • Мнения: 8 451
Ще има ли още издания на Голямата уста?
Аз,честно казано,за пръв път попадам на това предаване.Не знам. newsm78

# 43
  • Мнения: 459
За Десислава са гласували повече хора с смс-и,а за Христина-от дом.телефони.Това е много показателно за групите,които гласуват.


Показателно е ама за нещо друго. Тъй като се пусна слух, че Здравето е закупил незнам си колко ваучера да праща смс-си за Христина, беше редно малко деликатно да ни завъртят, че това не е вярно. Манипулацията продължава.

# 44
  • Мнения: 636
Хвани едната,удари.... Mr. Green
Христина жалка та жалка,Десилава---айде да не казвам,че има много привърженички тука.
Точно така. Но каквото и да правят за мен вотът беше нагласен.

Общи условия

Активация на акаунт