Отговори
  • Мнения: X
Ще гледате ли тази вечер предаването по НТВ ,''Голямата уста''?
Анонса беше интересен.Ще давали неизлъчвани кадри от Вип Брадър.Надявам се да е интересно Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 203
Не знаех,ще го гледам Peace

# 2
  • Мнения: 5 468
От колко часа ще е това чудо? Ще трябва да се гледа, въпреки че Дуков е приятел на Ката и ще я защитава и ще се хили на думите й, вместо да й плюе в окото и да бяга.

# 3
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, няма да го гледам.
След като Криста спечели, бойкотирам СИА отнсякъде.  Crossing Arms А и Дуков е едно противе... Sick

# 4
  • София
  • Мнения: 2 271
Няма да заседна специално да го гледам. Ще се събираме с приятели и ако компанията иска, ще го пуснем за фон.

# 5
  • Мнения: X
От колко часа ще е това чудо?

От 22,30 часа.
Казаха,че ще дават неизлъчвани кадри от Випа.Може и да дават на Христина пиянските  изпълнения,които не ги показаха в редовните издания на предаването .Дано е интересно.Само да не е като пързалката на Крум Савов.За малко ще и скъсаше шортите на Венетка. Joy

# 6
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
интересно как ще ги представи Дим като е дружка на Ката.
в рекламата даваха някакви умотворения на Деси.

# 7
  • Мнения: 1 616
От колко часа ще е това чудо?

От 22,30 часа.
Казаха,че ще дават неизлъчвани кадри от Випа.Може и да дават на Христина пиянските  изпълнения,които не ги показаха в редовните издания на предаването .Дано е интересно.Само да не е като пързалката на Крум Савов.За малко ще и скъсаше шортите на Венетка. Joy

Силно се съмнявам, че ще дадат изцепките на Риста. По всяка вероятност ще дълбаят около Деса, за да ни убедят колко е тъпа... И съотвено да се уверим, че Риста напълно заслужено си е получила парите... По въпроса - нямам намерение да гледам, Дуков ми е крайно отблъскващ...

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Мен Дуков на моменти ме кефи. Но няма да понеса да превъзнася онази простакеса Еврото  Crossing Arms Смятам да го гледам, но ако много крещят, ще сменя канала.

# 9
  • Мнения: 6 607
Ще гледам.

# 10
  • Мнения: 5 622
Мен Дуков на моменти ме кефи. Но няма да понеса да превъзнася онази простакеса Еврото  Crossing Arms Смятам да го гледам, но ако много крещят, ще сменя канала.

А те обикновено така правят   Crazy

# 11
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Още ме е яд на Крум, голямо канене се канеше и накрая само тъп поглед изкара.

# 12
  • Мнения: 22
ако няма нищо друго за гледане,моге поне да се пробобвам Party

# 13
  • Мнения: 7 186
Започна Simple Smile

# 14
  • Мнения: 8 450
Дръж те се!
Субливен момент. #Crazy
Сублиматичен. Joy

Общи условия

Активация на акаунт