"Collin"-ползвал ли е някой тази козметика?

  • 1 080
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 986
Ползвал ли е някой козметиката на Collin  и доволен ли е  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 2 060
Доколкото зная тази козметика е по-скоро професионална. Имам предвид за работа в козметични салони. Като ходя на почистване на лице са ми правили почистване и маски от тази козметика. Добра е.
Не мога да кажа нищо повече. Не съм я ползвала в домашни условия.

# 2
  • Мнения: 17 407
Да, в салони. Не мога да я определя като нещо кой знае какво, в смисъл като ефект. Доколкото знам може да се купи от салон и за домашно ползване. Аз не бих дала толкова пари обаче- не виждам смисъл.

# 3
  • Мнения: 61
Да, в салони. Не мога да я определя като нещо кой знае какво, в смисъл като ефект. Доколкото знам може да се купи от салон и за домашно ползване. Аз не бих дала толкова пари обаче- не виждам смисъл.
ползвала съм и напълно подкрепям

# 4
  • Мнения: 463
Ползвам я от около 6-7 месеца, в момента също.
Отлична е, поне за моята кожа. Купувам си големи разфасовки / 150мл/ и цената ми излиза много добра, пък и като знам колко трудно си намирам подходяща козметика ...., тези пари съм ги дала в пъти само по схемата проба - грешка.

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 08:02 от Iv

# 5
  • Мнения: 3 248
Харесвам продуктите на Collin. Доста се бях запалила по тях преди 2-3 години. Това, което съм ползвала е било в толкова големи опаковки, че всъщност не излиза никак скъпо. Определено е професионална козметика. Аз си я взимах от един салон на Руски паметник, дали не се казваше "Лина"?! newsm78

# 6
  • Мнения: 1 100
Да, ползвала съм и съм доволна. Много, много хубаво меришат!  Laughing

# 7
  • Мнения: 4 076
Само един серум за избелване на пигментни петна съм ползвала.Без ефект.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 766
А натурална козметика ли е ?  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 986
А натурална козметика ли е ?  Rolling Eyes

Да,четох,че е натурална Peace

# 10
  • Мнения: 1 655
Преди време ползвах такава козметика. Козметичката ми работеше с тази марка. Добре ми действаха на кожата в салона  и ползвах и в къщи от същите кремове.

# 11
  • Мнения: 1 986
Преди време ползвах такава козметика. Козметичката ми работеше с тази марка. Добре ми действаха на кожата в салона  и ползвах и в къщи от същите кремове.

А доволна ли си от тях  Party

Общи условия

Активация на акаунт