детски креватчета

  • 4 481
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
И аз си купих легло и шкаф от Премаман и съм много доволна. Струваха ми 670 лв. и двете като леглото сега е с размери 60/120, а след време страничните табли се обръщат, слагаш само нова подматрачна рамка и матрак и размера му става 90/200. Разбира се имат легла 60/120, които не стават големи за цена /гледах цените в сайта на Премаман/ 74, 90, 112, 132, 139 Евро. Може да ги няма в магазина и да си ги поръчаш, за другия месец. Вземи си каталога от магазина и влез в сайта на Премаман. Аз съм много доволна и всичко от там си взех, без дрехите.

# 16
  • София
  • Мнения: 178
jenijeko, благодаря за инфото. Аз като че ли вече съвсем се оплетох в търсене. Много харесам някое креватче и като отида на място да го видя се ужасявам - ръбове, дръжките на чекмеджетата ако ги закача веднъж с глезен, така ще наритам леглото, че няма нищо да остане от него.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 410
На "Мебел Джен" креватчетата също са страхотни, много добро качество и много добра цена за това качество.Ние сме с тяхно кревачте, много красиво и функционално!
Абсолютно подкрепям PeaceКреватчето на дъщеря ми е на Мебел Джен,купихме го от мебелен салон "АИКО"

# 18
  • София
  • Мнения: 430
Preporu4vam ti italiansko detsko obzavejdane erbesi, koeto se predlaga na www.baby-market.net s adres na magazina Lulin-5 , bl.549, vh.E. Kataloga moje da rqazgleda6 na www.erbesi.it
Poru4va6 go i do mesec ti go dostavqt i nai-vajnoto ne e skupo, a mebelite sa fantasti4ni!!!

Сега, ясно ми е, че поста е на служител на магазина, ама поне да бъде откровен. Аз звънях за цени - скрин, легло и гардеробче = 4000лв. Кое за вас, скъпа, леана тогава би означавало "скъпо"..може би детско обзавеждане за 15000лв.

Аз чак се разстроих, от 1 седмица си представям как бебето ми ще спи в тези мебели като мислех, че ще излезе макс 2000лв всичко, но в този случай ще се размина и ще се ориентирам към мебел Джен, само някой да ми каже къде имат бялата мостра на серията Моника, защото видях само черешата в Айко и честно казано не изглеждаше като от сайта..а един такъв неравномерен цвета - все едно си боядисвал и си минал една ръка..

Общи условия

Активация на акаунт