Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 май 2007, 22:37 ч.

Шумен -13

• 22 840
  • 282
  •   1
Отговори

Ани - 17.01.1978..........Ивко - 2.05.2006
Аничка - 4.07.1975....... ...........Рая - 01.07.2006
Ангелчето/Петя/ - 22.09.1978.........Дани - 15.12.2004
Валето /Vi_ki/ - 30.09.1982....... ...........Александра - 13.12.2006
Галева/Галя/ - 23.05.1980........Коко - 13.12.2004
Gallinna (Галя) 29.03.1975......................Влади 27.01.2004
Damakupa..................              Мартин - 21.12.2006
Danibaby/Дани/ - 24.01.1972............... Мария - 21.12.1996
Диана - 24.01.1972..... Дими - 21.02.2005
Дибо/Дари/ - 27.10.1978............................. Дени - 07.04.2006
Диди - 03.07.1980...........Силвия и Татяна - 30.08.2005
Димана - 21.08.1978............Силия - 12.05.2005
Дима .......................Дариян - 15.11.2006
Дидонич - 1.01.1975.....Петя - 1.08.2002Стоян - 4.12.2005
Дораан - 01.12.1973 .............Денислав - 13.04.2003
Елеонора - 22.07.1976.........................Вики - 27.04.2004
Жана/jd/ - 1.10.1974..Петър - 07.07.2002Димитър - 10.04.2006
Кари - 14.04.1976...Яна - 19.08.2004
Лимонче - 13.04.1981...........................Алтайра - 31.08.2005
Мая 05.05.1980 ......Кали - 25.12.2003
Мушу - 14.02.1982..................              Борко - 11.12.2004
Надето - 25.04.1980..........Александра - 25.07.2005
Пеперудка - 22.10.1977.............Симона - 10.01.2006
Раличка - 1.07.1981..........Дани - 11.12.2004
Румбаци(Валентина) - 22.03.1977...................Марти - 08.03.2005
Све_тла78 - 2.11.1978............Алекс - 05.05.2005
Slaveto - 11.03.1982............................. Ивайла - 25.12.2005
Светлана...................Любослав - 20.08.2005
Тонка 17.12.1976....................Стоян 31.08.2005
Цвети - 18.06.1982.......... Даниел - 10.08.2006

photoНашето албумче:
username:mamishu
password:shumen
photo

Предишни теми: Шумен 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

Хайде да ви е честита!!! Hug

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 15:25 от Раличка

# 1
Да започнем новата тема с малко снимки от рождения ден, нямам много , защото като се прибрах да накърмя Ивко и си забравих апарата и не съм снимала танци манци.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=129365&photo=4
а тука са и букетите които получих: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=54290&photo=11

# 2
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКС. ДА РАСТЕ ЩАСТЛИВА И МНОГО ОБИЧАНА. ДА Е ВСЕ ТАКАВА СЛАДУРАНКА ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ

# 3
Привет!

Искам да попитам нещо...Някоя от вас мами да живее на ул. Кирил и Методий 47 и да познава едно момиче на име Надежда(Надя) Йорданова?

Благодаря много!

# 4
Честит рожден ден на АЛЕКС!!!
Да е жива и здрава, весела и щастлива!!!

Светле за теб:

# 5
  • Mediterraneo
Искам да попитам нещо...Някоя от вас мами да живее на ул. Кирил и Методий 47 и да познава едно момиче на име Надежда(Надя) Йорданова?

Не знам дали е Йорданова, но познавам една Надя от там  Peace Да не я търси ФБР или нещо подобно  Mr. Green

# 6
Момичета, искам да ви благодаря, че ми препоръчахте д-р Георгиев. Много съм доволна! Благодаря!   bouquet
Някой питаше за д-р Йорданов. Доколкото разбрах е във болнични след операция и не преглежда в момента!

# 7
  • някъде там
Ани, Ивко е голям бонбон Peace

# 8

Не знам дали е Йорданова, но познавам една Надя от там  Peace Да не я търси ФБР или нещо подобно  Mr. Green

Това ми е втора братовчедка.....Има ли син Иван и мъж Данчо? Висока и убава дама е тя? Ако я видиш, кажи и да се обади на братовчедка си от Добрич-Благоевград...Тя знае...Ще ти бъда много благодарна!

# 9
  • Mediterraneo
А, явно говорим за различни персони  Grinning Тя си има мъж и дъщеря  Laughing

# 10
Да бе, Надето къде се изгуби?

# 11
Работи!....и май няма нет. Тарталета да каже, те по се виждат.   Сега като казах Тарталета и се сетих, като избирахме торта за Ивко , в сладкарница Албена имаше Тарталети. За първи път видях такова чудо и си викам, е не мога сега да не изям една тарталета. Честно да ви кажа , голям зор видях.   chef

# 12
  • където има любов
Здравейте и от мен!Честно да ви кажа отдавна не съм влизала тук ,то от Али и от тати ,просто не мога да се вредя...
Много ви благодаря за поздравленията за рождения ден.Всичко мина страхотно.Тази година решихме да го направим по-различно и си спретнахме един пикник.Децата тичаха и викаха на воля.

# 13
Искаме снимки!  Party

# 14
Браво Светле, страхотна идея.
И ние след жегата ooooh!, в която празнувахме РД-то на Яни миналата година, за тази живот и здраве мислим точно като вас да постъпим. Peace

# 15
Ехо момичета здравейте и от мен!И аз се по-изгубех напоследък ама с това топло време не можем да се  позадържим в къщи.Около нас няма нищо ново все си я караме по-един и същи начин  Hug.Има малко снимки ама не съм ги качила в снимката като ги кача ще ви ги покажем Peace.Засега чао и лека вечер на всички.

# 16
Здравейте всички!
Пак съм поизтървала доста. Бяхме в болница с Алтайра, цели 10 дни! Сториха ми се като 10 месеца. Момичета пазете децата, има ужасна вирусна пневмония,която не се чувала със слушалки. Чак,като ни направиха снимка, видяха проблема. Детското отделение е пълно,казват като никога до сега по това време. Докато хвалех хомеопатията, се оказа недостатъчна тук  Cry  Поне условията в детското са добри,не е мизерно,като на други места, но тези забрани "това не може,онова не може!"  направо вбесяват човека! А децата като пооздравеят,почват да дивеят и като кажат "прибирайте се в стаите!"  Как да държиш детето затворено?  smile3555  Оффф,дано никога повече не се наложи да влизаме, на никого не го пожелавам! Може да лекуват, за което съм много благодарна!,но емоционално те сриват. Или аз го възприемам така,защото никога не ми е била ограничавана свободата.

# 17
Sorry за пропуснатите рожденници, всички да са най-вече здрави!!!  Ивко прилича на дядо си от снимката,това твоя баща ли е Ани? Проходи ли вече малкия?

# 18
Кажете някой близък курорт с чист въздух. Знам, че Сандански е супер, бяхме там преди 2 седмици с приятели и наистина се убедих в похвалите,които чувах. Отидох със запушен нос,след гадния въздух във София, и се оправих много бързо.
 Но за детето ще е много да пътува 7 часа, за това искам да я заведем на някое по-близко място,че казват веднъж разболяли  се от пневмония, децата стават по-податливи. Та ако знаето някой близък курорт,максимум на 3 часа път,Хисаря?Трявна?, препоръчайте ми.

# 19
Лимонче отидете в Еленския балкан. Препоръчвам ви го. Въздуха е страхотен и не е много далече. Не знам за какъв период от време искате да отидете, но има такива вили в близките селца около Елена, коите се дават под наем. Ако нещо решиш ми пиши на лични ще помогна с каквото мога.

# 20
 smile3532 smile3532 smile3532 Тази кака веска всъщност съм аз. Много съм завеяна. Забравила съм да вляза и когато се опитах да публикувам отговор ми искаше някакво име и аз просто така написах кака веска, пък то взе че ми публикува отговора. Голяма съ патица!!!
 Лимонче отидете в Еленския балкан. Препоръчвам ви го. Въздуха е страхотен и не е много далече. Не знам за какъв период от време искате да отидете, но има такива вили в близките селца около Елена, коите се дават под наем. Ако нещо решиш ми пиши на лични ще помогна с каквото мога.

# 21
 Joy hahaha Joy Даре браво бе! Тъкмо викам Кака ти Веска те изпревари, пък то ти си била!  hahaha

Лимонче, радвам се че вече сте излезли от болница и Алтайра е добре. Сподели какви са първите симптоми.....
А това на снимката трябва да е свекъра ми, защото на баща ми Ивко ама хич не прилича. Само в алпинизма го е наследил. А дали е проходил, още не е. Аз ще се похваля, няма да забравя!

Честит рожден ден на Силия!
"В календара има всеки
място и за своя ден.
Знае си открай човека,
че тогава е роден.
И на този ден ще мине
да го поздрави света,
после в часовете сините
близки ще се съберат ..."

# 22
  • Smallville
Честит рожден ден на Силия!!! С пожелания за щастливо детство

# 23
  • Smallville
А сега с голямо закъснение Embarassed Embarassed Embarassed
Честит рожден ден на Алекс!!!

# 24
  Честит рожден ден на Силия!!!
Много здраве, весели игри и много подаръци днес !!!

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 15:03 от Кари

# 25
Момичета кога ще ходим на пикник в гората? Днес купихме триколка на Ивко и се качихме горе на хотела да покара, люляхме са на люлките,много весело беше. Скоро ще сложим и пясъчник там, има и пързалка, ако искате можем да се съберем някой ден там, хем ще сме навън сред природата хем има наблизо WC, ще е по удобно и за децата!

# 26
Честит Рожден Ден на Силия! Да расте жизнерадостно и добро дете, и да радва всички около себе си
И с голямо закъснение, Честит Рожден Ден и на Алексче! Много радости и приятни емоции!

Аз да се похваля, само ей така на бързо, ама не смея още много, че започвам работа. В болницата, в администрация - технически секретар на зам. Директорите Grinning

# 27
Браво Рале, стискаме палци всичко да е ок!  Peace

# 28
  • Smallville
Раличка,успех Hug
Лимонче,какви са тези болести по това хубавото време Sad,хайде да ви е за последно Praynig
Ани,аз съм за пикник,където кажете,но сигурно ще съм сама,че моята кака едва ли ще иска да дойде,тя си прекарва всеки свободен миг с приятелките и с мен не иска много да излиза,освен ако не я заведа за сладолед  Wink

# 29
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИЛИЯ! Да е жива и здрава!   bouquet

# 30
Днес пак бяхме горе на платото! Ето и снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=129365&view=1&photo=57

# 31
Ани, симптомите са кашлица и висока температура,която се смъква трудно и само за кратко време. Ужасен вирус! Времето колкото и да е хубаво, и е много коварно,
заради променливостта си.
Ама хайде за хубави неща.... Аз съм за пикник. Искате ли идната събота или неделя?
Ани, ти къде имаш пред вид, до хотела  newsm78 ?
Дибо, да интересува ме твоята оферта, ще се радвам да ми дадеш информация.

# 32
Ние преди малко се върнахме от Варна, ходихме в морската градина,в детския кът и на други места приятни за деца. Направо им блазе на варненките,че имат къде да водят децата си. Как в Шумен все още не оправиха градската и никой бизнесмен не се е наел да направи заведение с истинси хубав детски кът???
На мястото на лятното кино нали уж строят увеселителен парк или нещо такова,някой знае ли повече?
Много сме зле откъм забавления,лятото е добре сред природата,ама зимата да се чудиш кво да правиш  Crossing Arms

# 33
Даре, пиши направо тук в темата за балкана, че и мен ме интересува. Peace

Ани, аз съм за пикника smile3508

Рали, честито мила, успех!

Лимонче, аз за в лятното кино, знам че строят боулинг. Thinking За децата няма кой да се сети. #Cussing out И аз като ходя във Варна все се нервя, че ние в нашия град нищо си нямаме и още повече ми се приисква да живея там, ама... Crossing Arms Whistling

# 34
Хотела е сред природата, има люлки, пързалка. Ние ще си пийнем нещо разхладително, децата ще поиграят. А ако искате да направим пикник , можем да отидем на някой заслон. Но аз да ви кажа честно, с това диване без татко му вече едва се оправям.

# 35
 newsm44  Днес издържах изпита си по английски на Фулбрайт.Ох, най сетне прикючи курса.  newsm68

Ани за кой хотел става въпрос? Къде са тези хубави люлки? А за пикника мислех,че ще ходим с мъжете,че и те да се запознаят. 

# 36
Хотела се казва Стария град и се намира близо до Крепостта. А люлките не са толкова хубави, нормални очукани люлки, но стават за люлеене. И аз съм навита да запознаем татковците, тъкмо да е по-весело.

# 37
  • Шумен
Хотела се казва Стария град и се намира близо до Крепостта.

Ани аз бях в хотела, имаше там едно много готино котенце  Rolling Eyes.

Браво Рали, вече ще имаме връзки в болницата  smile3521.

# 38
А да , те с тая котка много ме дразнят! то котенцето е готино, но не му е там мястото. ако съм им един шеф , ще им забраня котето да влиза в сградата на хотела. То ако съм им шеф, ще сменя целия персонал всъщност!  Mr. Green

# 39
То ако съм им шеф, ще сменя целия персонал всъщност!  Mr. Green
newsm62

# 40
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН С ГОЛЯМО ЗАКЪСНЕНИЕ НА АЛЕКС И СИЛИЯ. Да са живи и здрави и много усмихнати.
Кари и Лимонче дайте ми малко повече информация, за какъв период става въпрос  - за събота и неделя или за повече дни, за да знам аз като ме питат какво да отговоря. Ние с Любен и негови приятели сме ходили на вила с 1 преспиване и цената е около 140лв. за около 10 души, т.е. 10 легла, пък вие ако искате идете и повече хора. Иначе има и нещо като комплекси, с достатъчно място за игра за децата.
Айде лека нощ!!!

# 41
  • Mediterraneo
Да ви се похваля- станах леля  newsm44 Бебе Мартин се роди на 19 май след 24 часа усилия от страна на сестра ми  Confused Ама важен е резултатът, а той бил бяло и здраво бебе  Grinning С нетърпение чакам да ми пратят снимки и да си го видя, а кога ще го нагушкам... Cry

# 42
  • някъде там
Тарталета,честити ти племенник Peace
Да ви е жив и здрав и много да ви радва.Дано скоро ги изпишат,та да си го нагушкаш  bouquet

# 43
Охоо Тарталетка, честит ти племенник!  babyuu
Жив и здрав да ви е юнака! Party
Сестричката ти бързо, бързо да се възстанови!!! Peace

Скоро да се видите и гушнете. HugЛятната ваканция няма ли да "прескочите "до там? travel

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 19:31 от Кари

# 44
Тарталета, честит ти племенник! Да ви е жив и здрав! Сестра ти бързо да се възстановява. Много се е мъчила милата  ...... 24 часа  #Crazy Дано скоро да се видите и да си го нагушкаш! Те там нямат ли подводни раждания ала-бала, нещо по лесно да минава!

# 45
  • Mediterraneo
Тарталета,честити ти племенник Peace
Да ви е жив и здрав и много да ви радва.Дано скоро ги изпишат,та да си го нагушкаш  bouquet

Уф, Илонитка, да беше тук, досега щях да съм го изяла с парцалите  Crazy Далеч са те... в Испания се роди.
Кари, плануваме края на септември пътуване до там, но още нищо не е сигурно. Сестра ми ще поеме по- голямата част от разходите, но не искам да я товаря с това. А за голямо съжаление, за момента не виждам как мога да отделя минимум 500 евро  #Crazy Ще поживеем, ще видим. Решила съм, ако трябва, кредит да тегля, но да отида да си ги видя, че ми е толкова мъчно  smile3518

# 46
  • някъде там
Съжелявам Тарталета,не знаех,че сестра ти е в Испания. ConfusedЗнам обаче,че когато човек желае силно нещо винаги го постига.Сигурна съм,че ще отидете и ще си го нагушкаш.  bouquet

# 47
Момичета подписахте ли петицията? Обърнете внимание по-горе.
 http://www.az-deteto.com/petition/  Или вижте тук.

# 48
Днес накупихме с мойте колеги-Германците доста неща за децата в дома. В четвъртък ще ги зарадваме пак с подаръци  Grinning    Мисля скоро да отида до някои фирми и да им искам пари за децата,че горките имат нужда от много неща. Ако някой има желание да помогне или има познати с възможности и добро сърце,нека ми се обади.

# 49
  • Mediterraneo
Носихме два пъти дрехи в дома в с. В. Друмево. Веднъж- в Дом майка и дете.
Смятам, че това ще се превърне в традиция- по Коледа и НГ да носим на малките, а за Баба Марта- на големите.

# 50
Диде, честито племенниче.  bouquet  bouquet  bouquetДа е жив и здрав малкия сладур. Ама бая се е измъчила сестра ти. Дано да успеете да отидете да го видите.

# 51
О да,супер традиция  Hug  Свързах се с дейните майки от "Движение на българските майки" помолиха ме да покажа отвореното писмо,отправено към Президента , на директорката на дома, и така и от нашия край да има подкрепа! Утре след посещението ще ви пиша как е минало.

# 52
Момичета на 27.05.07 е последната неделя от месеца. Ще правим ли среща?????

# 53
Срещата май не се състоя? Времето се стопли и темичката си изостава  newsm78
Щях да ви разкажа за дома. Зам. ректорката много се зарадва,че подкрепяме инициятивата,коята са почнали служителките от известно време. Децата отново се зарадваха като ни видяха,поиграхме си с тях и се опитахме да поговорим,но със съжаление установяваме,че поизостават в развитието си. Все пак най-много им липсва внимание,лелите не са достатачни за толкова много деца!

# 54
Аааа срещичка имаше! Сама си се срещтах днес!  Joy Маитапя се! Хайде да се организираме за другата неделя, че почерпката ми много изостана!

Лимонче, много хубава инициатива сте подели! Браво на вас! Ако можем да се включим с някакви дрешки, казвай, че пак доста са се събрали.

Вчера ходихме до Констанца! И понеже няма кой знае какви забележителности там , ще ви предоставя снимки на 'мен, морето и още нещо.....': http://www.snimka.bg/album.php?album_id=56352&view=1&photo=25

# 55
Ани, можеш да приготвиш дрешките и при следващото ми ходене ще мина да ги взема от вас.  Hug
Може ли да ми пратиш на лични мобилния и адреса си?

# 56

Честит 1 юни на всички, малки и големи дечица!!!
Нека запазим детското в нас завинаги!!!

# 57
 Честит 1 юни,
мили деца! Бъдете здрави и усмихнати!

# 58
Честит 1-ви юни на всички дечица!
Да са ни живи и здрави, весели и щастливи!

# 59
Ний сме весели и здрави.
Ний сме български деца.
Златно слънце да огрява
румените ни лица.

Днес е празник всенароден -
ден на всичките деца.
Вейте, вейте се свободно
милиони знаменца.

"Мир" на всяко знаме пише.
Мир на цялата земя!
Да се учим и да пеем,
да растем на свобода.

[/size]

# 60
  • някъде там
Здравейте!!!
Нали ме тресе бремелинската треска Crazy ,та отдавна се каня да попитам скоро раждалите мами от Шумен.В болницата ,носят ли се дрешки,или както преди ги повиват с пелени от там? Същия е въпроса ми и за шишетата? Чета че в някои болници,майките си носят дрешки за бебето,за престоя  им там. newsm78

# 61
Илонита, дрешки не ти трябват. Само за изписването накрая. И шишета мисля че не трябват, дори и да не кърмиш, никой не ти дава мляко, а ако ти дадат мисля че е с техни шишета.

# 62
  • някъде там
Ани,благодаря ти Hug С малкия също беше така.  А тези стаи.... само във ВИП ли е така,или всички са ремонтирани?
http://www.mbal-shoumen.com/default.asp?page=VIEW&action=OPEN&id=32

# 63
 hahaha  ООООО абсурд! Аз поне не съм виждала такива стаи на живо. Сигурно са вип. Пердета няма, а за телевизор просто е изключено. Топла вода ползвахме от ел.кана която си носех. А бе няма страшно. И с олющена мазилка се изкарва 3 дни.

# 64
  • някъде там
О , разбира се ... изобщо не съм претенциозна. Стана ми обаче интересно,като го видях и си казах- Най после нещо се е променило в нашата болница.....,но уви.... Laughing

# 65
Ами не знам, аз раждах преди една година, освен ако нещо се е променило от тогава. Но не ми се вярва много!

Момичета, къде се изпокрихте бе! Не искате ли идната неделя да се видим!!!!!!?

# 66
  • Smallville
Брей,брей,това в някой хотел ли е newsm78. Не ми се вярва да е във всяка стая,но ха дано да стане Praynig.
Аз съм за срещата Peace

# 67
Ани,благодаря ти Hug С малкия също беше така.  А тези стаи.... само във ВИП ли е така,или всички са ремонтирани?
http://www.mbal-shoumen.com/default.asp?page=VIEW&action=OPEN&id=32
Здравейте,
да кажа за тези ВИП стаи(тя е само една)-моя позната роди преди около месец и беше в тази стая-таксата е 30лв и каза, че е много доволна. Парите не са много-според мен си заслужава.
Успех и леко раждане  bouquet

# 68
Здравейте момичета,
съжалявам, но мисля, че няма да успея за срещата в неделя, понеже моя мъж е рожденик на 10ти и може въобще да не сме в града.  Tada
Относно ВИП стаите в Родилно отделение, до колкото знам са 2 ама точно как стоят нещата не съм сигурна. Има проект за ремонт на отделението и то такъв, че евентуално всички стаи ще изглеждат като ВИП. Е дано да стане наистина така  Peace

# 69
  • някъде там
Живот и здраве ъм решила,че поне този луск ще си позволя,ако може да се нарече лукс де...Само дано е свободна вип стаята Peace

# 70
  • където има любов
Илонита ,все се каня да те питам нещо и все пропускам.Мисля си ,че те познавам ,но може и да греша.Та по този повод , били ли сте миналото лято в Балчик ,началото на Юли???мисля,че се засякохме за няколко дни в почивната станция!??

# 71
  • някъде там
Не, не съм била аз... ние почивамев Кранево на море и обикновенно на Чифлик в планина.... Peace

# 72
  • при Arctic Monkeys
ох, тези от Болницата ме разбиха с техния сайт. къде има в Патологична такава стая, да не говорим за тоалетната? два пъти лежах там, такова чудо не съм виждала Rolling Eyes и за Родилно няма да говоря, да не отчайвам бременните Rolling Eyes

# 73
  • Шумен
ох, тези от Болницата ме разбиха с техния сайт. къде има в Патологична такава стая, да не говорим за тоалетната? два пъти лежах там, такова чудо не съм виждала Rolling Eyes и за Родилно няма да говоря, да не отчайвам бременните Rolling Eyes
[/quo
Има наистина такива стаи.В патал.брем. стаята е 12,и наистина е направена идеално.Банята и тоалетната са супер.Има и бойлер,телевизор и си носиш ключа с теб ,като на хотел.Цената е 15 лв.В родилно стаята е същата ,само че е на 2 ет. и цената и е 30 лв.

# 74
Деси, добре дошла при нас!   bouquet

# 75
  • Шумен
 newsm03Благодаря ти ,Ани.Аз не съм много редовна,но ви прочитам от време на време.Цунки на Ивко  love001Няма ли да излизате днес?Ти май щеше да минаваш някой ден,забрави ли ме? Laughing

# 76
Ми нали минах наскоро, ама ти нищо не показа! Пак ще мина!

# 77
  • Smallville
Честит Рожден Ден, илонита,желая ти да си много здрава и щастлива!

# 78
Илонита Честит Рожден Ден! Пожелавам ти, леко раждане и едно здраво и хубаво бебче!

# 79
  • някъде там
Много ви благодаря Hug
Трогната и изненадана съм!!!  bouquet

Черпя по една сладка пастичка Wink

# 80

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ИЛОНИТА! БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА, ТИ И ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО РАДОСТ И ЩАСТИЕ, ЗАЕДНО С НОВИЯ ЧЛЕН НА СЕМЕЙСТВОТО!

# 81
Илонита, Честит рожден ден и от мен!!!
Желая ти много здраве, любов и едно малко, пухкаво бебче!!!

----------------------------------------------------------------------------

Момичета, къде ще почивате това лято? Я се отчетете набързо ...Wink
Ани, радвам се, че ти харесва песничката. Peace Аз отдааавна съм влюбена в нея. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 20:50 от Кари

# 82
Аз искам да почиваме в най скоро време, например юли месец. Но Дидо хич не е по моретата и ми се пъни нещо. Но ще успея да го убедя де!  Peace А в събота и неделя заминаваме на форумска среща с майските деца в Априлци! Ако това се брои за почивка!

А аз в песничката съм влюбена от около 1-2 години. Скоро я открих, в смисъл преведох си я!

# 83
  • Smallville
А н и,много хубаво да си изкарате Peace
Ние сме се разпределили за почивката така:
-детето заминава след седмица на лагер в Приморско
-а ние сме в Дружба за 10 дни края на август(ох,колко е далече Crossing Arms)

# 84
  • където има любов
А ние вече бяхме на море предния уикенд,този смятаме да повторим.За повече едва ли ще ни огрее тази година,че няма кой да работи.Иначе Алекс ще почива с баба си на Поморие дестина дни.А мама ще работи ,защото си е взела НАЙ-РАБОТНИЯ тати на света!

# 85
си е взела НАЙ-РАБОТНИЯ тати на света!

И на нас от тази партида татковци ни се падна!  hahaha

# 86
МИРЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СЪС ЗАКЪСНЕНИЕ!!! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА!!!

# 87
И ние вече бяхме на море. Ще ходим както обикновенно често за по малко. От давна не сме ходили за повече от 3 дни, работа ,работа  Simple Smile
Днес трябваше да взема много важно решение. Бяха ми предложили работа в немското посолство за 10 месеца и утре трябваше да бъда на интервю в София,но реших да откажа. Много трудно взех решение,тъй като работата е интересна,но какво щеше да прави Алтайра без мен, а аз без нея и съпруга ми? Оф,дано не съжелявам някой ден  newsm78

# 88
Лимонче, дано да си взела правилно решение. Нямаше ли вариант щом е за 10 месеца да се преместите временно към София!

# 89
Благодаря ти,че обръщаш внимание Ани. Няма как мъжа ми да остави задълженията си тук. Е вече се чувствам по-добре с взетото решение, да не ви занимавам с лични неща.

Ани, успя ли да събереш дрешките? Днес бях в института по социални дейности и практики,сигурно и там ще имат нужда от дрехи.
Видях теб и още някои познати майки на снимките, когато сте ходили на курсовете за бременни.

# 90
Почти сме събрали, но имам още приятелки дето са ми обещали и искам да изчакам и тях. А в института по социални дейности и практики за колко годишни деца трябват дрешки?

# 91
  • Smallville
_LIMON4E_,най доброто решение, което можеш да вземеш, е да си със семейството си.Ти си взела най правилното,сигурна съм че няма да съжаляваш Peace  bouquet

# 92
  • Шумен
Кари, голяма сладурана е Яна. Hug

# 93
Благодаря Вики .  Hug
Кажете нещо дето да помага за афти. Praynig  Цялата и устичка на Яна е обсипана с тях. Sad

# 94
Доколкото разбрах имало сега някакъв такъв вирус, с афти в устата. На моята комшийка детето беше така. Николов казал, че било като бум в момента от такива болести.  Sick
Ние вече се заразихме и в момента сме на финала на Варицела-та. Кари ще я питам, моята приятелка и ще ти пиша. Айде и това бързо да ви минава.  Peace

# 95
Оле, какви са тия болести бе. Дано да ни пропуснат. То аз вече се настройвам за море, а не за болести.
Аз в началото на юли заминавам за Поморие и ще остана към месец /+- седмица/. Сигурно няма много да си почина с децата, ама поне ще се разнообразя.
Айде да спретнем една срещичка. Аз тази седмица съм на сватба, но пък тя е в събота и може би няма да имам проблем за неделята. Знам със сигурност, че Ани и Тонка ще са навити. Много ми домъчня за всички Hug

# 96
Рале, цялата ви група ли се е разболяла от тази варицела? И вярно ли, че вече не се слагат децата под карантина и може да се разхождат навън сред други деца? Това от както го разбрах, че педиатрите го препоръчват и страх ме хвана! То е ясно че няма да ни се размине шарката де, но ми се иска като е малко по големичък да я кара!

# 97
  • Smallville
А н и ,някои деца така и не се разболяват,моята още не е боледувала от шарка,а е била контактна с такива newsm78.
И аз съм за срещата Peace

# 98
Ани, колкото е по - малък толкова по - лесно бихте я изкарали. Само в жегата не е приятно, защото се изпотяват децата, а не бива да се къпят.
Относно мнението на педиатрите, това че децата се разхождат навън, не съм съгласна, защото не е хубаво дете с Варицела да бъде подложено на слънчеви лъчи. А това, че са контактни с другите деца, за едни е хубаво, за други не. Някои родители нарочно си водят децата за да се заразят и да изкарват шарката, а други явно не смятат така. Това е вече до лична преценка. Wink Да знаеш, че колкото е по - голямо толкова по - кофти я изкарва.  Flutter

# 99
  • Mediterraneo
Само в жегата не е приятно, защото се изпотяват децата, а не бива да се къпят...

Раличка, това вече отдавна е отречено  Peace

# 100
  • където има любов
Дидеее,завиждам ви за морето...нали ще имаш отмяна,че с двете на море ,незная как ще се оправиш.И гледай ,преди да заминеш да се организираш за едно кафе в квартала.Че и близначките да научат още някоя дяволия от Сиска и Алекс/нали са каки/
Рали,знаеш ли колко се чудихме с Димана ,дали да не съберем нашите дивачки с Дани,че и това да си минава по реда...

# 101
Раличка, това вече отдавна е отречено  Peace
Диде, не знам душо за това, ама Бъчварова така каза - Никакво къпане! Naughty
А за това кога ще ги съберем и аз не знам, щото утре и вдругиден ще идем малко с моя мъж да направим някой плаж, а вече другата седмица на Дани карантината ще е минала, не знам дали ще могат да се заразят. Flutter

# 102
в неделя ако има среща не знам дали ще дойда, че Дидо заминава в командировка следобед и не знам накъде ще съм!

# 103
И моят мъж го няма, на състезание е.  newsm01 Ще се върне късно и ако има среща ще я пропусна. Tired

# 104
Малко смях, четете и се забавлявайте...http://www.e-reporter.net/node/218
П.С. Сайта е пълен с подобни простотийки

# 105
Малко смях, четете и се забавлявайте...http://www.e-reporter.net/node/218
П.С. Сайта е пълен с подобни простотийки
Това съм го чела, но с удоволствие си го прочетох пак. Много е яко.

Ивко от 2-3 дни ходи вече. Май трябва да правя питка! Grinning

# 106
  • някъде там
Това е просто уникално,смяла съм се с глас.......... Peace

# 107
Честити ходещи крачета на Ивко! Пожелаваме му да ходи все по - щастливите пътища и винаги да достига мечтите си!

# 108
Здравейте,

от скоро съм в Шумен и не познавам много хора тук. Бременна съм в 12 г.с. и ми е време да се запиша на ЖК. Кой бихте ми препоръчали в Шумен?

Благодаря ви предварително и хубав уикенд  Hug

# 109
Здравейте,

от скоро съм в Шумен и не познавам много хора тук. Бременна съм в 12 г.с. и ми е време да се запиша на ЖК. Кой бихте ми препоръчали в Шумен?

Благодаря ви предварително и хубав уикенд  Hug
Здравей,
добре дошла в нашия град Hug
Аз лично бих ти препоръчала д-р Йорданов-сега се намира в частната АГ клиника, но там също се работи и със здравната каса.
Има и други добри доктори като например д-р Димов,Кузманова,Германов и др.
Лека бременност ти желая Simple Smile

# 110
Благодаря ти Дамакупа. Каква е тази частна АГ в Шумен? Иван Рилски ли?

# 111
Здравей и добре дошла в нашата групичка! Относно женска консултация горещо препоръчвам д-р Даниел Димов - Медицински център "Св. Иван Рилски" - старата Поликлиника. тел. 800 806, имат договор с РЗОК Peace
Първа частна АГ клиника се намира в района зад х-л Шумен. И там има добри специалисти.  Wink

# 112
Браво на Ивко!!! Peace
Честити ходещи крачета и от мен!
Много да бяга и по-малко да пада!
Ани, не се ослушвай, мятай питката. Laughing

nivear, добре дошла сред нас!

# 113
Здравейте и от мен и добре дошла на nivear.
Дано Шумен да ти хареса,защото иначе е трудно.От собствен опит говоря,защото и аз съм омъжена тук и от 4 години тук живея.Пиши повече за себе си,ако желаеш разбира се.Всички докита,които са ти казали са добри,ти си избирай. Laughing

Лека бременност..........
Майчета,някой да знае добър ХОМЕОПАТ в града?????
Благодаря предварително.

# 114
nivear, добре дошла сред нас. Ще се радвам да се запознаем, на някоя от срещите. И аз също ти препоръчвам доктор Димов. Рали ти е дала пълни координати.

Момичета , благодаря ви за поздравите. Скоро ще направя питка и ще ви кажа какво е хванал на прощъпулника.

# 115
Благодаря ви за топлото посрещане момичета  Hug

Мисля да се ориентирам към д-р Димов за сега.

Приятен уикенд от мен  Simple Smile

# 116
  • Smallville
Честит Рожден Ден,Рали!!!Желая ти всичкото щастие на земята.

# 117
Честит рожден ден, Рали!!!
Много здраве, щастие и сбъднати мечти!

# 118
Честит рожден ден, Рале! Пожeлавам ти винаги да имаш възможност за избор при всяка една твоя житейска стъпка и винаги да взимаш правилното решение!

# 119

Благодаря момичета, трогнахте ме много, ето и моята виртуална почерпка....

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 10:14 от Раличка

# 120
Малее Рали, тая тортичка ми взе акъла. Tired Blush

# 121
Честит рожден ден, Диде!!!
Бъди жива и здрава, обичана и желана!!!

# 122
Диде , честит рожден ден! Пожелавам ти следващият си рожден ден да го посрещнеш в свой собствен дом пред горяща камина и с верни приятели! Наздраве!

# 123
  • Mediterraneo
Рали, ДиДка! Честит рожден ден на патерици  Blush

Да сте живи и здрави, много обичани, много щастливи   bouquet

# 124
Диди, Честит Рожден Ден, /на патерици/! Да си жива и здрава, да те слушкат дечицата и мъжът ти, да си много обичана и желана!

# 125
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН РАЛИ  И  ДИДИ СЪС ЗАКЪСНЕНИЕ!!!
Бъдете живи,здрави и силни в живота за да може сами да определяте пътя, по който да вървите!   bouquet

# 126
Момичета можете ли да ми препоръчате педиатър? Търсих в старите теми,но ми се иска да ми дадете актуална информация,че нашата педи е влюбена в антибиотиците и хич не се разбираме с нея.
Ако Загорчев работеше със касата щяхме да бъдем при него,страхотен лекар-хомеопат, едно майче питаше за хомеопат,нека ми пише на лични,ще дам координати.
Моля ви препоръчайте ми човек,който се стреми да лекува с нови методи и не изписва за най-дребното нещо антибиотик.
Ще съм ви благодарна!  Hug

# 127
  • все тук
Здравейте, момичета! Обръщам се към мамите с деца над 4 години, които нямат от тези задължителни столчета за кола.
Въпросът ми е знаете ли къде в Шумен (изключвам магазините Бертони, Том и Джери и Веломания-там проверих) има от тези седалки за пораснали малчугани, които се изчерпиха във всички он-лайн магазини (докато се усетя).
Предстои ни пътуване и трябва спешно да купя такава.

# 128
Момичета, благодаря ви за поздравите, много сте мили. Аз чак сега сядам от седмици на компа, а той милия съвсем се е скапал.
Скоро май няма да влизам, че след 2 дни заминаваме на Поморие и ще останем повечко.
И аз си търся хомеопат, ама за Загорчев не чух много хубави неща. След морето и аз ще ходя, защото май традиционната медицина ме забатачва все повече и ще се отказвам от нея.
Айде до скоро и целувки на всички.

# 129
Диди, жалко,че чуваш лоши неща за Загорчев. Той е признат от много лекари и аптекари.
А хора, които не одобряват или не разбират хомеопатията са против него.
Аз откакто се роди Алтайра,започнах усилено да чета за хомеопатията,накупих си много книги,защото не исках да я тъпча с антибиотици. А е добре сама да имам понятие,защото ми се е налагало сама да определя някое лекарство. Както и да е, не искам да излагам цялата си теза,че да не ви досадя. НО за жалост все още търся педиатър,да ми се намира... Joy
Ще се радвам да ми дадете идея   Hug

# 130
  • Mediterraneo
Хора, имам нужда от услуга.
Трябва ми бебефон за 4-5 дни. Има ли някой, който може да ми даде да ползвам?! Плийз  Praynig Става въпрос за периода 19- 22 юли. Много ще съм ви благодарна, дами  Hug

# 131
Здравейте отново,  Hug

миналата седмица бях на преглед при д-р Димов...ами какво да ви кажа, останах доста разочарована. Започна се със закъснение в графика - влязох с 45 мин по късно от часа си. След което акушерката ме вкара в кабинета и започна да ми задава въпроси за да ми направи досие -  НА ОТВОРЕНА ВРАТА . На въпроса ми дали може да затворим вратата, защото на вън в коридора имаше поне 15 човека, отговорът беше - НЕ.

Не знам какво точно трябва да ми правят на ЖК - но определено не ме претегли и не ми измери корема...

Ами оплаках се. Дано следващия път е по успешен.  Praynig

# 132
Здравейте момичета,днес се регистрирах тук и реших да пиша......малко ми е трудно все още,понеже ми е непознат тоя форум,но мисля,че ще се справя......Пиша ви по повод мнението на едно момиче за д-р Димов,забравих точно името на потребителката......ами да ви кажа честно и аз останах адски разочарована от посещението си при него последния път....Бременна съм във втори месец.За потварждение отидох при него,както и да е набързо ме претупа,каза ми че съм бременна...и нищо друго,никакви други подробности.Останах като потресена,но въпреки това реших и вторият път да отида при него.Ами същата работа.Можете ли да си представите,той дори още не ми е изчислил датата на термина.Исках толкова неща да го попитам,а той не ми даде възможност.......И съм решила да го сменя с Йорданов,поне за него знам,че е много добър.......така,че мили женички внимавайте къде ходите.....чао засега.....

# 133
Хммм, аз много си го харесвам Димов, но явно пациентите са му дошли в повече.  newsm78 Да, много лошо се получава като се опитат да поемат цялата работа ,която им се предлага и пациента страда от това!

Тарталета, аз с такава екстра бебефон така и не се сдобих, все ми се струваше излишна, но за почивки наистина се оказва доста удобна. Peace Дано някой да има да услужи.

# 134
Здравейте отново и от мен,много ми харесва тук при вас и затова и влизам всеки ден.Макар и все още да съм новобранка в областа на мйчинството(нали съм във втори месец),ще се радвам да си бъбрим от време на време......Виждам,че тук сте си спретнали нещо като семеиство......това е страхотно!!!Искам да ви питам някоя от вас да е ходила на училище за бременни,понеже аз мисля да пробвам.....чао засега....