По-особено гадене

  • 659
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте,
като майка на двама мъже и едно бебе на път е направо срамота да ви питам, ама до сега не ми се е случвало.
Гаденето ми е на приливи и отливи и когато стане по-силничко ми става студено и даже ме тресе, сякаш съм с 40 градуса температура. Освен това умирам от глад, ама вълчи глад, нахвърлям се върху нещо и още на първата хапка Sick
С първия ми син изобщо не ми се гадеше. С втория да, но в границите на поносимото, не ме е уморявало така зверски. Сега се чувствам като парцал, скапана, безумно уморена и това гадене направо ме доубива. Трябва да съм спокойна иначе - това са признаци, че нещата се развиват нормално Wink

# 1
  • Мнения: 5 391
За гаденето не мога да говоря, защото за сега е доста по-добре от първият път.
Иначе гладът и при мен е голям, мисля че мога да изям света, но след 2-рата хапка съм фул.
Но това втрисане ми се случва и на мен, много странно Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 2 217
Да, просто настръхвам, става ми студено, абе все едно си болен от грип и имаш Т.
После изчезва и така.... newsm78   Дали пък не са момиченца този път Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 391
Дали пък не са момиченца този път Rolling Eyes
Знае ли човек, можем само тайно да се надяваме Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
Ами щом имаш двама сина и сега усещаш нещата по различен начин, може наистина това бебе да е момиченце.  Wink Не зная дали има зависимост между гаденето и пола на бебето, но на мен ми се гадеше много. Втрисането мисля, че е нормално, все пак в организма ти се случва нещо ново и той реагира на това състояние.
Дано скоро отмине този период и да се наслаждаваш на една приятна момичешка бременност   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт