Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 фев. 2005, 13:26 ч.

Плексит- нещо подобно?

• 1 500
  • 3
  •   1
Отговори
Мами, имам нужда от помощ, защото положението е трагично.
Имам страхотни болки в гърба, точно под плешките, над кръста. Явно ме е надухало някъде или съм стояла на течение и болките са ми от снощи. Не съм спала цяла нощ, защото няма поза, в която да не започне да ме "стяга". Преобръщането ми от една страна, на друга е през сълзи, с големи мъки....Ако някоя от вас е имала такова нещо, знае за какво говоря.
Когато съм изправена ми няма нищо...което е и странното...само когато легна се появява и ме сковава.
Има ли нещо, скоето мога да се намажа? Някакво бабино кремче или нещо такова? Не искам да рискувам с мазилата, които имаме в аптечката (алгезал, фелоран, радианмасаж, фастум гел), защото им липсва упътването и незнам дали има противопоказания при бременност.
Незнам как да удържа положението до понеделник, когато ще отида на лекар.

# 1
Само мога да ти помогна с прочетено от листовките на 2 мазила
фасум гел:за бременни и кърмещи се предписва само когато действително е наложително и под лекарски контрол
Диклак:През последните 3 месецаот бременноста гела не трябва да се прилага в/у големи области от кожата
Преполагам че само с нещо хомеопатично/ако има такова/ще можеш да се намажеш.Обади се на лекаря си и го попитай по телефона

# 2
# 3
Bibyблагодаря, но питах във форума за нещо изпитано за бременна жена за облекчаване на болката.
И аз намерих рецепти от търсачките, но просто са си стреляне в тъмното.
Благодаря все пак.

karlaзвънях, но си е изключил телефона Imp В понеделник ще му кажа аз на него...Мислех да отида до поликлиниката при дежурния, но някак е смешно...все едно съм на умирачка или кой знае какво Rolling Eyes
Явно бездейно ще се чака светлото утро на понеделника Cry

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт