Болки в главата при дете?

  • 24 474
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
EvitaP,направиха и снимка на 13.04.07г,на 12г.
 Ню,бързо оздравяване!Честит имен ден на щерката!

# 16
  • Мнения: 6 029
Ню, радвам се, че сте открили проблема. Честит имен ден желая на хубостницата:) И ние сме болни, със стафилококова инфекция. И пропускаме празненствата.. кво да праиш...

# 17
  • Мнения: 5 468
И ние сме болни, със стафилококова инфекция.
Верно, кво да се прави... дано минават бързо тези гадории Close, че аман вече. Ако не е едно, ще е друго.
И на нас вчера ни отпадна цирка и днес гостите, и на мен пътуването утре, но така е... нали са казали - "Животът е това, което ти се случва, докато си правиш други планове..." Tired
Поне като е установено, какво е... е по-спокойно някакси. Имаш чувството, че владееш положението. Иначе като се чудиш и предполагаш е страшно напрежение...

# 18
  • Мнения: 6 029
Поне като е установено, какво е... е по-спокойно някакси. Имаш чувството, че владееш положението. Иначе като се чудиш и предполагаш е страшно напрежение...

Е разбира се - особено да ти сервира че го боли глава...  И аз бих се шашардисала... Не че е прекрасно да имаш отит...

# 19
  • Мнения: 7 106
Ню, искам само да честитя на Гери празника и да и пожелая бързо оздравяване. Дано свети Георги, чието име носи я закриля и пази от подобни приключения  Hug!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 423
Ню, честит празник на малката принцеса  bouquet, важното е, че сте открили проблема. Hug
А за мислите ти, нали знаеш, че аз непрекъснато мисля все това и все първия ми въпрос е:
Докторе, да не би...да е.... Hug
Много е неприятно, но да ни пази Господ от мислите ни Praynig

# 21
  • Мнения: 5 468
Зори, Буболина Hug Hug благодаря ви.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Важното е, че са открили от какво е главоболието и че сте взели мерки  thumbsup

Калина също пропусна именния си ден на Цветница - беше със жестоко разбита уста, след падане от пързалка право на асфалта... Rolling Eyes

Бързо оздравяване  Hug

# 23
  • софия
  • Мнения: 4 985
Ню, радвам се че вече си се поуспокоила, даже и не звучиш толкова шашната като в началото на темата.. Hug

Но пук тази нощ ние я изкарахме безсънна.Малката ( на 4 годинки) се събужда идва ри мен и ми казава: "мамо трябва да се изакам че ме боли коремчето"  и аз скорострелно ставам да нося гърнето и докато направя две крачки ....ПОВРЪЩАНЕ....Уплаших се защото и през носа излизаше чак и като почна да плаче че не може да диша ooooh!.Изперках.Капака беше като се хвана за главата с ръка и изви от болка (отпред на челото и слепоочията) и иска сиропче да не я боли..Сега ще ходим на лекар.Чакам да стане следобед че нашият лекар е тогава на работа.Ама и аз като тебе първата ми мисъл "Менингит"- да пази Господ.
Мерих и температурата-няма,това малко е успокои, но не достатъчно щшото си изкарах остатъка от ноща будна до нея да не заповръща четвърти път..

Сега се събуди, отивам да я преоблека....Стискайте палци да сме добре,защото аз се надявам да е просто лек шок от вчера дето игра и после я лъхна малко вятър потна.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Стискаме Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Ню, радвам се че вече си се поуспокоила, даже и не звучиш толкова шашната като в началото на темата.. Hug

Но пук тази нощ ние я изкарахме безсънна.Малката ( на 4 годинки) се събужда идва ри мен и ми казава: "мамо трябва да се изакам че ме боли коремчето"  и аз скорострелно ставам да нося гърнето и докато направя две крачки ....ПОВРЪЩАНЕ....Уплаших се защото и през носа излизаше чак и като почна да плаче че не може да диша ooooh!.Изперках.Капака беше като се хвана за главата с ръка и изви от болка (отпред на челото и слепоочията) и иска сиропче да не я боли..Сега ще ходим на лекар.Чакам да стане следобед че нашият лекар е тогава на работа.Ама и аз като тебе първата ми мисъл "Менингит"- да пази Господ.
Мерих и температурата-няма,това малко е успокои, но не достатъчно щшото си изкарах остатъка от ноща будна до нея да не заповръща четвърти път..

Сега се събуди, отивам да я преоблека....Стискайте палци да сме добре,защото аз се надявам да е просто лек шок от вчера дето игра и после я лъхна малко вятър потна.

Пиши какво става.

# 26
  • Мнения: 5 468
Но пук тази нощ ние я изкарахме безсънна......................
Стискам палци да е нещо безобидно Peace.
Педиатърката ми каза, че менингит няма в момента и няма откъде да го намери... Така че спокойно, за това не се страхувай.
Наистина, пиши какво е станало.

# 27
  • софия
  • Мнения: 4 985
здравейте момичета, ето ме с отчета.
като цяло днес беше отпаднала ,но защото нищо не иска да яде.

Но лекарят ни прегледа и сме добре.Както си мислих -от прекаленото ядене на шоколад, вода и сок вчера без силна храна.След като изключи всички възможнсти преди да заключи че сме добре и обърна доста голямо внимание на коремчето-и там всичко е ОК.Накрая каза "Абсолютно сте си добре! То и аз така си мислех ама някой път се шашкам, иначе ми е до болка познато тоя вид повръщане от каката преди време. И се ядосах на себе си че не проявих малко повече твърдост относно шоколада.Пък и тя вчера направо се побърка от игра навън, а после как изведнъж заваля ,та понижаването на температурите е повлияло малко като шок на организма.

Добре сме Hug.много ми олекна и съм много щастлива че всичко е ОК.

Благодаря ви съпричастноста.... Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 4 423
Ей, браво, много се радвам Hug, да сте живи и здрави и без повече такива стресови ситуации  bouquet

# 29
  • софия
  • Мнения: 4 985
Ей, браво, много се радвам Hug, да сте живи и здрави и без повече такива стресови ситуации  bouquet
Ох, чул те Господ!Че нещо вече давам накъсо от толкова много стрес!

Общи условия

Активация на акаунт