ВМ-НВХ Мазно прасенце за фино дупенце-15част

  • 16 012
  • 385
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 453
Крисси,

абе да ти кажа стига ти да знаеш имената на храните  Sunglasses

Иначе имаше някаква система.
1 гр мазнини ти дава 7 кал енергия, а протеините и втглехидратите май бяха по 4.
Ако искаш да си на 1200 калории и 50% мазнини, смяташ, че 50% от 1200 кал е 600 калории, които трябва да са от мазнини. Тоест 600 кал делено на 7 кал е равно на 85 гр мазнини. Тоест 85 гр мазнини трябва да приемаш.
Но идея си нямам това как да се запише в Ексел и дали въобще е така..

Тук пише в кое какво и по колко има http://spidersport.com/calories.php.

аааааааааа ей тва е! HugЗатова питах.  bouquetмного благодаря.Аз си ям свински пържолки с тлъстичко за протокола. Joy

# 376
  • Мнения: 437
Вали,а? Wear Umbrella

# 377
  • Мнения: 2 897
При мен не  Sunglasses

# 378
  • Мнения: 3 453
И в Пловдив вали и ми се пуши и ми се яде много и ще ми и два.Удържах днес на пуешкото с краставица.Ще видим довечера.Плодова салата с киви само мога ли да хапна?Умирам за сладко пред цикъл.Без да вечерям друго разбира се.

# 379
  • Мнения: 437
Мисля че и ягоди можеш да хапнеш, Kpuccu. На мен обикновено плодовете ми задоволяват желанието за сладко в такива моменти.Все пак по-добре, отколкото да ковнеш някоя и друга вафла, нали. Simple Smile Peace

# 380
  • Мнения: 2 897
Плодова салата за вечеря е против минимум 3 НВД принципа:

- плодове се ядат в първата част на деня
- плодовете НЕ са основно хранене
- във всяко основно хранене трябва да има мазнина, протеин и зеленчук.

Една бележка от мен - колкото по-мазно ям, толкова по-малко сладко ми се яде. Колкото по-рядко ям сладко, толкова по-рядко ми се яде сладко. Целият булшит за връзката между цикъла и сладкото е в главата.

# 381
  • Мнения: 2 897
Най-добре си вечеряй мазнина+протеин+зеленчук и хапни плодове утре за закуска.
Дори си направи някой бъркоч, за да се поглезиш и да е "луксозно" хапването.
Например:
- киви и ягоди
- сметана
- натурално какао
- лъжица мед.

# 382
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Крисси , аз хапвам 1-2 парченца натурален шоколад ( има един нов с портокалови корички ) . Хем не е много , хем има и мазнинки . Оставям го да се разтопи в устата и да му "обхване " всички рецептори  Mr. Green ( вкл. и в главата  Mr. Green ) А Дени е права - откакто ям мазно , не ми се прияжда сладко  newsm78

# 383
  • Мнения: 3 453
Най-добре си вечеряй мазнина+протеин+зеленчук и хапни плодове утре за закуска.
Дори си направи някой бъркоч, за да се поглезиш и да е "луксозно" хапването.
Например:
- киви и ягоди
- сметана
- натурално какао
- лъжица мед.

Благодаря за съветите ще ги имма в предвид,но от млечната диета ми останаха кивита и ми е жал да ги хвърля.Затова ще ги хапна утре на закуска. Hug

# 384
  • Мнения: 2 897
Приятна закуска с плодове утре  Laughing!
Аз вече си виждам ясно вечерята и я чакам с нетърпение - пиле с гъби в плик на фурна.

# 385
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Дами, заповядайте у новата тема по ниско-въглехидния въпрос!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт