Препоръчайте козметика за премахване на грим????

  • 913
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 278
Моля да ми препоръчате козметика за премахване на грима от лицето и очите!
До сега ползвах на Loreal тоник Hidra confort и Loreal eye make-up remover!
Иска ми се нещо по хубаво!!!
Давайте съвети!
Вие какво ползвате?

# 1
  • Мнения: 1 313
това, което ползваш си е много хубаво. Аз най-добре махам грима с пяната на Джонсън 5,5- не мога с нищо друго да я сравня. На есте лаудер - take it away  ;akeup remover  ползвам от мн време и също съм доволна, Диор имат добри почистващи, но съм хвърлила вече тубичкоте и не се сещам кое как се казваше.

# 2
# 3
  • Мнения: 98
Тоалетното мляко на Bioderma-Hydrabio,страхотно е!Много нежно и не дразни очите Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Аналог на Loreal eye make-up remover ( двуфазов) е розова вода с масло от жожоба 3:1 май беше съотнощението - същият ефект, не дразни очите и е далеч по - евтино.
Иначе и аз съм доволна от пяната на Джонсън - използвала съм вече 5-6 опаковки Peace

# 5
  • Мнения: 149
ползвам измиващ гел на CD. Много е ефикасен Peace

# 6
  • Мнения: 1 334
Измиващата пяна Serenactive-Noviderm.Страхотен продукт.За много чувствителна кожа PeaceСтава и за дегримиране на очи.

# 7
  • Мнения: 289
Estee Lauder- Take it away make up remover- доволна съм - към 55 лв. и това също- YSL- Demaquillant Yeux Haute Performance

# 8
  • Мнения: 15
Nivea Augen Make - up entferner Balsam - изключително добре се справя с водоустойчива спирала. Сигурно само аз не съм доволна от двуфазния тоник на L`oreal. ooooh!

# 9
  • Мнения: 4 076
Моите очи са единица мярка за чувствителност,всичко ме"облива в сълзи"-грим,вятър,светлина,и много внимавам с избора на почистващо мляко.Добре ми действаше на Гарние с рози,но се отказах заради състава му.В момента съм доволна от Aroma natural cleansing milk for normal skin,3 лв.и нещо.
zizi top ,и аз съм чувала тази рецепта.Ти правила ли си я,добре ли изчиства и наистина ли не щипе? Thinking

# 10
  • Мнения: X
Да, пробвала съм - не дразни очите, изчиства добре,точно като някой от двуфазните лосиони (този на Л'ореал здраво ми зачервяваше очите)  - нанасяш и оставяш за няколко секунди да разтвори грима. Аз предпочитам измиването с гел, тъй като след такъв лосион или тоалетно мляко остава един мазен филм, а кожата ми е комбинирана  Peace
Ако си бръкнеш в окото с памука, предполагам ще се раздразни Laughing

# 11
  • Мнения: 1 027
Nivea Visage - Sanfte Reinigungsmilch  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Ползвам пяна за измиване на Л'ореал или Джонсън. Не обичам да си махам грима с тоал. мляко, гадно ми е Sick

Общи условия

Активация на акаунт