Кога влязохте в старите си дрехи

  • 4 990
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 243
Все още не съм влязла в старите си дрехи Sad надявам се скоро и това да стане Simple Smile,аз си обувам дънките ама корема ми още не се е прибрал и немога да ги закопчея Sad

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Още не съм  Animal PigНо и никакви мерки не предприемам, освен разходките с количката,които явно не са ми достатъчни, така че никой не ми е крив  smile3538/ пък аз съм от тези дето качват лесно, а трудно свалят/

# 32
  • Мнения: 4 725
 Една година след като родих.

# 33
  • Мнения: 5 362
В повечето си дрехи влязох почти една година след раждането.

# 34
  • София
  • Мнения: 18 679
8 месеца след раждането.

# 35
  • Мнения: 1 668
Аэ също като теб родих секцио и качих 22кг , и сега  3 месеца по-късно си влиэам в дрехите, не съм правила специялна диета просто ограничих тестените иэделия, гаэираното и ям по- малко количество храна от преди! Желая ти успешно слабеене Peace

# 36
  • Мнения: 341
Аз качих 11 кг., но без да променям начина си на хранене през бременността. Просто ми се ядеше толкова, колкото и преди. Само мляко пиех повече. Съответно след като родих си продължих да се храня както преди. Т.е. качването на килограмите през бременността и свалянето им след това си стана съвсем физиологично, без промяна в храненето. В старите дрехи влязох около 6 м. след раждането. После даже отидох на минус и до ден днешен съм си така - тичане, ядове - не ми трябва фитнес  Laughing

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 907
Оххххххххххххх, ами не съм още  Embarassed , а вече мина повче от година Confused ...

# 38
  • София
  • Мнения: 2 160
Родих секцио и бях качила 17 кг.  Simple Smile В някои от дрехите си влязох веднага, но други облякох чак след 4 месеца  Simple Smile

И аз  newsm10

# 39
  • Мнения: 5 103
Бях качила 18кг, родих секцио.Влязох в старите си дрехи 2 месеца след раждането.

# 40
  • Мнения: 3 388
Охх, момичета, като ви чета, взех да се плаша кога ли ще успея да си сложа старите дрешки след раждането  Crazy   Аз досега съм качила около 7 килограма, уж само корема ми расте, амаааа  Rolling Eyes 

На всички мами пожелавам успешно и бързо слабеене  Hug

# 41
  • Варна
  • Мнения: 902
В някои-веднага след раждането, а в по-тесните напъхах задника си ( той се беше разширил) 7 месеца след събитието.

# 42
  • Мнения: 3 622
По време на бременността качих 12 кг. и 40 дни след раждането влязох в старите си дънки без да пазя някакви диети.  Laughing

# 43
  • Мнения: 8 505
На изписването.Но аз качих малко.

# 44
  • Мнения: 222
7-8 месеца след като родих, но аз бях ка4ила 30 кг и ми бе6е доста трудно, поне 3 месеца бях по4ти само на салати.

Общи условия

Активация на акаунт