Кога влязохте в старите си дрехи

  • 4 992
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 289
Родих със секцио, качих около 25 кг. След раждането качих наново няколко килограма. Скоро няма да вляза в старите си дрехи, изпадам в див ужас като се сетя, че идва лято, а аз няма какво да обличам. Коремът ми е в такова състояние, че все едно съм бременна в 7 месеца и хората като ме видят си казват, че тая още едно не е отгледала, а чака вече друго. Ама какво да се прави, сега кърмя и не мога да пазя драстични диети. Правя преси, но си иска и диетка.

# 46
  • Мнения: 374
Всеки ден след раждането си мерех стари дрехи, но уви някои панталони не ми влизаха дори от колената нагоре въпреки 16 кг, които качих през бременността. Около месец след раждането при поредната проба влязох в един стар панталон и се разплаках от радост. 10 дни са доста кратък срок за кг, които имаш да сваляш, така че спокойно - всичко ще си дойде на мястото! Peace

# 47
  • Мнения: 5 228
Преди около 2 месеца си влязох в любимите дънки. Имам обаче и доста дрехи, които все още са ми малки. Имам още за сваляне 4-5 кг., с останалите се преборих.

# 48
  • Мнения: 649
Успявам заесега да вляза само в една пола, на която не мога да закопчая ципа до горе. Боря се с още кг, но по-голямата част от тях свалих 7-8 месеца след като родих.
Мисля, че е важно да пишете и възрастта си. Струва ми се, че след 30 г.  доста по-трудно се свалят кг. За протокола аз съм на 33 г.

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 16:41 от ira_bs

# 49
  • Мнения: 574
След първия месец носех повечето ми стари дрехи,няколко чифта дънки zапочнах да нося отново след 4 месеца Peace

# 50
  • Мнения: 636
Миналата пролрт си влизав в дънките от преди бременността (малко повече от година след раждането). Сега пак не ми стават  Confused
Така е и при мен. Година след раждането влизах в старите си дрехи, а сега не и това е ужасно! Embarassed

# 51
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 223
в някои вече влизам. в други, като неластични дънки-не. бях ултра слабичка Rolling Eyes

# 52
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз имах късмет, две седмици след раждането си бях на старите килограми и нямах проблеми с дрехите  Laughing
Но качих малко по време на самата бременност - 11кг., а 9кг. свалих със самото раждане.

# 53
  • Мнения: 6 039
никога

# 54
  • Мнения: 750
Бях ка4ила 20 кг.Първият месец свалих 16....и вторият другите 3,сега оба4е едно килце си ми седи за ,,спомен,,! Mr. Green
Но си нося дрешките от преди!

# 55
  • Мнения: 2 427
Аз определено не съм,въпреки че горе долу възвърнах предишните килограми.Имам чувството че ми се е разширил самият кокъл в ханша.Дрехи,които преди съм носила ,сега не мога да закопчея.Не правя трагедия от това,напротив,харесвам се с по-широк ханш,само че ми е жал за хубавите дрехи в които сигурно няма никога да вляза отново.Имам един бежов панталон ,който е невероятно красив и в който непрекъснато се опитвам да вляза без никакъв успех. Tired

# 56
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Няма и 2 месеца след "събитието", даже и по- малко.

# 57
  • Мнения: 2 726
Веднага след раждането Peace

# 58
  • Мнения: 1 427
Почти на 2 години като стана дъщерята....

# 59
  • Мнения: 1 817
запис  Peace

Общи условия

Активация на акаунт