Кое АМ да избера?

  • 647
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
 До неотдавна бяхме на Нутрилон, заради обрив минахме на НАН ХА. Обаче не е от млякото се разбра.  Та въпроса ми е кое ли е по-добро за бебето съдейки по вида на акото. От едното е жълно, рядко и зърнесто, а от другото рядка сивозелена каша (като хума)..... егати и поста... Rolling Eyes 

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Избери си едното и давай смело PeaceЩом детето ги е яло и двете и няма проблем няма от какво да се притесняваш!

# 2
  • Мнения: 1 183
Лично аз съм ползвала и използвам само Нутрилон от самото начало и съм много,много доволна  Peace,но все пак ти си реши с кое е по-добре.

# 3
  • Мнения: 4 970
ние сме в подобна ситуация.Бяхме на Нутрилон, но заради алерги4ни проблеми от месец и половина сме на НАН ХА.Наистина акото се променя.При нан сиво-зеленее- това е нормално( съдържа много желязо и куп други неща, за които  не бива да се притесняваш Peace).Оба4е малката много трудно пропи НАН-а.Пие по 60 гр, и 50-60 после с лъжи4ка ooooh!Абе- пие го от немай къде, защото хи4 не  го харесва.Добавям винаги бисквити на прах или ванилова добавка за да оправя вкуса поне малко.А първите дни от приема на НАН замалко да ни върнат коликите Sick.Та- докторката даде"зелена светлина "да се върнем на нормалното  АМ Hug.АКО наистина няма при4ина да пиете ХА- давай  Нутрилон-а.Има и тема  във форума за сравнение на Нутрилон и НАН, та- превеса беше за Нутрилон като марка.НА мен ми се искаше  все пак да пием ХА мляко  превантивно, но рискувам малката да откаже и тези нищожни 100-ина грама мляко,които сега изпива,а все  пак е нужно да пие мляко до годинката поне Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 8 505
За моята дъщеря Нутрилон беше по-доброто мляко.Въпреки това,след като на детето ти му понася НАН,не виждам смисъл да го сменяш отново.

# 5
  • Мнения: 917
Давай това, което харесва на детето. Моята свикна например с Фризо и след това колкото и да се опитвах да вкарам друго мляко беше безуспешно

# 6
  • Мнения: 2 401
Да де, ама бебето е на 1 м. и не мога да разбера кое му харесва повече, и двете ги кльопа  Simple Smile. Затова си помислих, че по акото може да се ориентира човек.

# 7
  • Мнения: 2 677
Когато яде НАН е нормално акото да е по-тъмничко, защото е обогатено с желязо.
След като ги яде и двете и му понасят добре, избирай смело едното от тях. Peace

# 8
  • Мнения: 3 499
Лично аз съм ползвала и използвам само Нутрилон от самото начало и съм много,много доволна  Peace,но все пак ти си реши с кое е по-добре.
И аз, само че Комфорт.

# 9
  • Мнения: 27 524
Аптамил или Нутрилон.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 457
Нутрилон  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
Аптамил или НАН  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 273
NAN  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт