Месец Май ще ни дари с тестове с по две черти! 07.05.07 - 13.05.07

  • 16 951
  • 651
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 270
Роши, страхотна сватба! Невероятни сте и вие и младоженците  smile3521! Бравос  smile3501
Слънчогледче   fingerscrossed  Hug

# 31
  • Мнения: 1 792
минавам само да ви кажа ЗДРАВЕЙТЕ И СПОРНА СЕДМИЦА.
ПОШИ супер сте.браво Hug
аз днес не съм на работа защото ми е лошо и съм със зверско главоболие.
тази сутрин установих че термометъра не ми е в ред и тези мои температури не са актуални.язък толкоз време вряне на термометъра в ..... #Cussing out
айде излях си мъката. Embarassed
чо мацки и много усмивки днес Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 1 546
Момичета здравейте и от мен Simple Smile   bouquet
Миналата седмица ме нямаше, бях по командировка, празниците...знаете как е  Laughing и ето ме сега на линия. Да ме вмъкнете в списъка с дата 15.06  Praynig дано да има  EFP Сега ви пожелавам лек и успешен ден и седмица. дано всички тази седмица да видим  EFP и после да има едно голяяямо  newsm44 newsm44 newsm44

# 33
  • Видин
  • Мнения: 961
И аз се питах за Изабела83 newsm78

Слънчогледчо, ти имаш ли някакви признаци? Защо чак в петък ще правиш тест?
нямам никакви признаци,нито че ще ми дойде,нито обратното:)
Обикновено цикъла ми е малко нередовен и всеки месец тръпна в очакване по няколко дена.Миналия месец ми закъсня 7 дена,вече бях започнала да се замечтавам и накрая лелята ме посети и се разочаровах.Затова сега съм си оставилаповече време за изчакване..но може да не издържа и да купя тестче по-рано:)

Силно ти стискам палци дано май да е твоя месец Praynig Praynig Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 3 524
ПРивет и от нас  Hug
Успешна седмица на всички, да е поне като предишната  Praynig Mr. Green
С две думи да кажа- Роши да ти кажа мила ти си даже по-хуваба от булката ( не искам да обидя никой, ама от нашто по убаво нема  Mr. Green Hug) Всички снимки много ми харесват и важнот ое че сте изкарали добре и ще имате спомен за цял живот. А на тях "работата" им е да се обичат  Peace
Морги, ти не си рпави оглушки ама да докладваш за срещата с лекаря  Naughty

# 35
  • Мнения: 3 372
Добро утро и от мен  bouquet Честита нова темичка, дано да е изпълнена с много положтелни тестчета Praynig

# 36
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте и от мен момичета, пожелавам ви много лека и спокойна седмица !
 Аз малко лошо я започвам - с киста заради която не ми идва лелката и сега ще чакам да ми дойде сама и ще пия антибиотик
по време на цикъла и се наявам юни да е моя месец !!! Надявам се вие всички да не се налага да чакате до юни !! Grinning

# 37
  • Мнения: 780
Момичета много ви благодаря за хубавите думи   bouquet  bouquet  bouquet
наистина си изкарахме страхотно  Mr. Green Mr. Green

# 38
  • Мнения: 851
ro6ko: Страхотна кума си - и аз съм на мнението на Elpet, че засенчваш булката  Grinning Ако си искарала толкова хубаво, колкото хубава изглеждаш - значи сте изкарали страхотно.

dama: То и на мен датата ми е 15.05., но реших да се тествам на 16.05., защото сряда ми е любимия ден от седмицата  Embarassed Дано имаме късмет  Hug

Анджела: Спокойно мила, ще се пукне кистичката - изглежда е фоликулярна.. не се притеснявай. Юни ще е твоя месец  Hug

Мушмороче: Ами то ще излезе, че ти си имаш перфектни температури и никак не се съревноваваш с Антарктика  hahaha Joy Я го сменяй този термометър!!! И бързо да ти минава главичката днес и да се усмихнеш, че усмивката на близнаците е една от най-чаровните  Laughing

Момичета, ще видите, че май месец ще е най-късметлийския и всички оттук ще се изметем към отчетни най-късно до началото на юни  Hug Joy

# 39
  • Мнения: 256
Абе момичета толкова съм разсеяна отскоро че съм объркала датите.Аз НЕчакам на 09.05.07, а не на 13.05.07 както бях писала.Много съм отнесена нещо!

# 40
  • Мнения: 370
Добро утро сладури!!!
Слънчогледче стискаме и то здраво палци. Praynig
Деси т и на теб стискам и се моля това да е твоят месец Praynig Hug
Рошко,абе ти си страхотна кума,голяма сладурана си.
На всички нечакащи Praynig Praynig Praynig EFP
Жаклин мен спокойно ме махни за този месец и ако не те затруднявам ме впиши за 05.06.и ти благодаря много,че ни водиш списъчето най-стриктно. Hug  bouquet
Голденце каде се изгуби,липсваш ми и ти и твоето кафенце? Heart Eyes
Успешен ден на всички ви и дано имате надежда и вяра,че всичко ще се подреди така както го искате. Hug Hug Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 626
Жаклин,мерси!  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 270
Роши - много сте хубави!  bouquet
Деска - ти нали си знаеш, че не ти стискам палци, щото нямаш нужда!!! Hug Praynig Hug  PraynigHug Praynig

# 43
  • Мнения: 9 092
Минавам за едно кратко Здрасти и отново залягам над учебниците Confused
Имате чифт стиснати палци и от мен Simple Smile
Мушмолче, защо си така бе, душа? Да не си настинала нещо? Оправяй се бързо Hug
Рошко, прелестни снимки, браво Flutter

# 44
  • Мнения: 660
Ели, аз не се скатавам...  Crazy Довечера ще се разбера с нея кога да отида на преглед. Според мен, за да е 100%, че ще се види нещо, трябва да ида чевтъртък-петък. Тогава ще са станали 10-11 дена закъснение. Сега няма сми да ходя.

Ще докладвам веднага, щом има какво!

Голдиии, къде си мила? Вчера явно голямо празнуване е имало за празника на Голделин! Айде да разкажеш после как е минало!   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Много ви прегръщам! А мисля и аз за място за срещата да знаете.  Hug Hug Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт