Ягодка- обсъждане на продукти 11/30.04-15.05/

  • 13 060
  • 329
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 655
Нимфетка, дръндрън сутринта когато писах тук написах и на Фема. Те ми отговориха ,че веднага ще пишат на Ягодка. От тогава не съм получавала повече инфо. Три дни ще отсъствам и щом се върна веднага ще проверя какво става и ще пиша.

# 31
  • Мнения: 2 829
и при мен имаше объркване с едно червило,,но оправиха нещата---прати емайл-от фема са много любезни!!даже вчера -неделя пратих запитване за един сет от 87долара дали ще имам мито ,и получих отговор-даже и поздравления за имения ден Laughing
а,даже за обърканото червило получих и компенсация-парфюмче Hug

# 32
  • Мнения: 13 512
слагай си го смело под очите,отвътре навън,

 newsm78 отвън навътре или от вътре навън, че вече съвсем се обърках  Grinning
извинявай, отвън-навътре....и аз се обърках вече...то голямата философия го изкараха тези консултантки/ повечето- с малко стаж и спорни знания/.

# 33
  • Мнения: 2 829
ама верно,егати и консултантките--има една в ести на витошка---ама колко фтд беше сложила на 20год. лицето й беше като маска от грим Laughingи ама пълни глупости ми обясни Laughing Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 1 210
Поизчетох малко теми, но не откривам да е писано за това - ако е - извинете  Embarassed

Как става плащането към ФЕМА през e-pay? Не ги открих да са регистриран търговец там? Или просто се пише платежно и се въвеждат данните, които сигурно ще пратят с мейла за поръчката и стойността й?

Предварително благодаря - искам да поръчам вечеее.... Sad свършват ми всички кремове наведнъж (естествено Mr. Green)

# 35
  • Мнения: 13 512
Във Варна вчера в галери попаднах на едно ново, много добре гримирано в тюркоазена гама/любимата мию момиче,което,обаче не беше много добре информирано, защото за много дехидратирана кожа даде лосион, от  който много щипе и  не е подходящ,но...все пак за това са мострите,я:-)Лошото е,че много им се свидят.

Как става плащането към ФЕМА през e-pay? Не ги открих да са регистриран търговец там? Или просто се пише платежно и се въвеждат данните, които сигурно ще пратят с мейла за поръчката и стойността й?
Да, става и през и-пей, пише се платежно.

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 20:35 от monda

# 36
  • Мнения: 2 829
да,свидят им се Peace Peace---нали се клепат с тях Laughing Laughingлошото е,че объркват хората Peace

# 37
  • Мнения: 13 512
подвеждат-това е лошото...за да си продават продуктите, те все пак са търговци преди всичко и заплатите им зависят от оборотите. Навсякъде например са се опитвали да ме убедят, че Тотъл-а крем е по-лош от серума, че е спрян от производство,защото е бил слаб продукт и т.н. А не ,че е по-изгодно да продават серума, защото той не може да се използва самостоятелно и хоп- още едно кремче трябва да се вземе... Да не говорим,че като продукт -като краен резултат изобщо не може да се сравнява с крема.

# 38
  • Мнения: 636
нека момичетата с опит да споделят,
дали си заслужава да си поръчам този травъл сет.
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=65607&goChar=C, т.е дали е изгодно като цена, или да си поръчам нещата отделно.
аз съм със суха към комбинирана кожа.

# 39
  • Мнения: 3 576
Има ли някаква далавера, ако се поръчва през Фема, а не директно през сайта?

Относно 3-те стъпки, ако поръчам това http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=65844&goChar=C
те универсални ли са за всякакъв тип кожа, т.е добре ли ще са за мен??
Мойта е нормална, по-мазна в Т-зоната.

Препоръчайте ми и дневен/нощен крем моля, след като не може да се разчита на консултантите по магазините?
Искам всичко накуп да поръчам....

# 40
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
мама Гали спокойно можеш да разгледаш цените на продуктите по отделно на сайта и да прецениш дали ти е по изгодно според грамажа или не ...
Хубавото е , че можеш да пробваш няколко неща.

# 41
  • Мнения: 5 500
подвеждат-това е лошото...за да си продават продуктите, те все пак са търговци преди всичко и заплатите им зависят от оборотите. Навсякъде например са се опитвали да ме убедят, че Тотъл-а крем е по-лош от серума, че е спрян от производство,защото е бил слаб продукт и т.н. А не ,че е по-изгодно да продават серума, защото той не може да се използва самостоятелно и хоп- още едно кремче трябва да се вземе... Да не говорим,че като продукт -като краен резултат изобщо не може да се сравнява с крема.

 Joy Joy Joy Мен така се опитаха направо да ме преметнат преди 2 г в Таис, търсех Блу на Ралф Лаурен, мацката каза, че бил спрян от производство поради липса на интерес  hahaha hahaha hahaha търсеше изнинение за себе си защо го нямаше в магазина!  А той беше нов парфюм, в крайна сметка Аnna от форума от Лондон ми го донесе!

Момичета, помогнете и на мен за 3-те стъпки на Клиник, кожата ми е суха с нормана Т-зона  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 13 512
нека момичетата с опит да споделят,
дали си заслужава да си поръчам този травъл сет.
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=65607&goChar=C, т.е дали е изгодно като цена, или да си поръчам нещата отделно.
аз съм със суха към комбинирана кожа.
за начинаещи, това е добър начин да опиташ трите стъпки и крем, който евентуално би ти допаднал. Другия вариант е да отидеш в магазин, където продават клиник и да поискаш мостри на 3те стъпки.

# 43
  • Мнения: 13 512
Има ли някаква далавера, ако се поръчва през Фема, а не директно през сайта?

Относно 3-те стъпки, ако поръчам това http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=65844&goChar=C
те универсални ли са за всякакъв тип кожа, т.е добре ли ще са за мен??
Мойта е нормална, по-мазна в Т-зоната.

Препоръчайте ми и дневен/нощен крем моля, след като не може да се разчита на консултантите по магазините?
Искам всичко накуп да поръчам....
Надя, според мен е по-добре да опиташ този сет:http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=65607&goChar=C,ако кожата ти не е чувствителна.
Кремът също така е с 25 фактор, надявам се  да ти допадне.
А за нощна грижа- кажи ми повече за кожата си- години, хидратирана, нехидратирана, бръчки, линии..

# 44
  • Мнения: 5 500
Къде във Варна продават Клиник?

Общи условия

Активация на акаунт