Благодарна съм на сверърва ми за........

  • 3 165
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 775
Благодарна съм и за съвременното мислене, че се държи се с мен като с приятелка, не като със снаха, че се дистанцира и не ни досажда -обажда се само по празници/тя живее далеко от нас Laughing/

Все едно аз съм го писала!

# 46
  • Мнения: 8 459
За това,че ускори изнасянаето ни на квартира-3 месеца следз като се оженихме.Ако беше действала по-меко,може би още щяхме да сме при нея и да се караме до безобразие.
Благодарна съм и ,че от мързел е накарвала сина си на работа,та поне не е мамино синче и не дели женска и мъжка работа.
Благодарна съм и и за това,че имам мъжа ми.За съжаление за нищо друго не мога да и благодаря,нито ми е помагала нито ме е подкрепяла.

# 47
  • Мнения: 40
Благодарна съм й на първо място за страхотния син, който ми даде без да се замисля. Благодарна съм и за подкрепата и разбирането й  Grinning

# 48
  • Мнения: 742
Ту съм й благодарна, ту ме е яд на нея. Нормално.
И с майка ми е така, просто там ме държи по-кратко яда.

Уважавам я заради упоритостта й, хъса и спортната злоба, когато си науми нещо.
Искам и аз да мога така.

# 49
  • Мнения: 985
Мога да кажа само, че много обичам своята свекърва. Да ми е жива и здрава! Ако съм случила на нещо в живота си, определено това е ТЯ. Обичам я!

# 50
  • Мнения: 104
Благодарна съм на свекърва ми за това ,че разбрах колко лицемерни и подмолни могат да бъдат хората всъщност.Вече ще бъда по-внимателна и няма да се доверявам толкова лесно.Благодаря й от все сърце.   Mr. Green

# 51
  • Мнения: 193
за уважението и обичта













# 52
  • Мнения: 6 167
Благодарна съм на свекърва ми, за това, че е родила любовта на живота ми.
Че го е възпитала  чудесен човек и перфектен и грижовен син и съпруг
Че го е научила , че в живота трябва повече да даваме, отколкото да взимаме.
Благодарна съм й, че ме прие. Благодарна съм й, че не ми повярва сляпо, а
ме изпитва много пъти, и ми позволи да й доказвам, колко много го обичам, и така спечелих обичта и уважението й.
Благодарна съм й, че винаги ни е била рамо, подкрепа.
В момента не мога да си представя какъв би бил живота без нея, без дискретната й отдаденост, без
строгия й поглед, без ежедневните ни разговори за 'нищо'.
Със сигурност ще се отвори огромна пропаст в живота ни, когато не е с нас.


# 53
  • Мнения: 245
аз съм благодарна на свекърва ми за много нещаSimple Smile) направо се чудя от къде да започна...благодарна съм и ,че от самото начало ме прие много добре, че ми стана приятелка,на която можех да разчитам за всичко, че можех да  и имам доверие и да споделям с нея всякакви неща, че е заставала зад гърба ми в трудни моменти,за това че ми даваше сигурност все едно ми е родна майка... за прекрасното и отношение към моите родители и роднини, за помощта и по време на бременността ми, за това, че мнооого обича дъщеря ми и се грижи прекрасно за нея...имам хиляди причини за благодарностSimple Smile дано имате моя късмет  Peace

# 54
  • Мнения: 2 270
Благодарна съм й единствено за това, че е родила моето момче . . .

# 55
  • Мнения: 1 277
Благодаря и, че винаги е готова да помогне. И за подаръка, който ми направи наскоро  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт