Хмел за бюст

  • 4 373
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 602
Мами,чувала съм че ако се пие хмел се увеличавал бюста.Някоя от вас да е пробвала и има ли ефект или са поредните дивотии?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
То ако беше така пластичните хирурзи да са останали без работа GrinningМного ме съмнява, освен да ти порасне д-то друго едва ли  Laughing

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 11:51 от kloie

# 2
  • Мнения: X
За пръв път чувам - какво го правиш тоя хмел - мажеш, пиеш, пушиш Laughing
Съмнявам се.  Whistling

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Съмнявам се Peace.Ако беше така, всички щяха на хмел да го карат Peace

# 4
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
От къде се бере тоз хмел Joy Joy

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Бирена мая, молА ви съ, с хмел ще миришете като пияници от ранна утрин. В бирената мая се намират много витамини от Б-група, които са много полезни; самата бирена мая (хмелът, тоже) е полезна за добрият външен вид на коса, кожа и нокти.
Взимана в големи количества без съответната физическа активност може да помогне на увеличаване на килограмите, а оттам и на бюста Simple Smile
Иначе бирената мая помага за увеличаване на кърма (като помощно средство, не основно такова), но това май не се търси в случая Grinning

# 6
  • Мнения: 649
Хмелът е една от основните съставки на бирата, но дали има ефект - честно казано съмнявам се newsm78

# 7
  • Мнения: 437
мдамм... основно има ефект към увеличаване на дупето Simple Smile Аз безотговорно си пийвам по една биричка всеки ден почти от известно време.. и нещо усетих, че ми е отеснял панталона онзи ден... Уви, не чувствам така пълен сутиена  Laughing

# 8
  • Мнения: 485
Мами,чувала съм че ако се пие хмел се увеличавал бюста.Някоя от вас да е пробвала и има ли ефект или са поредните дивотии?
А ти какво по-точно си прочела,защото и аз съм чувала нещо подобно,даже имах рецептата на един чай от хмел ...но нещо не се осмелих да го пробвам,освен това са ми казвали и за обтривки на бюста със същия чай....

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Нищо подобно не съм чувала , но пък може и да са измислили нещо - защо не  Hug

# 10
  • Мнения: 5 228
Сокът от хмел е много полезен за увеличаване на областта под бюста, за бюста не съм много убедена.  Laughing

# 11
  • Мнения: 49
За жалост ... не се увеличават Sad Пила съм чай от хмел за болежки ... но и сантиметър не се порастнали Sad

# 12
  • Мнения: 1 234
Чувала съм го това за хмела,по-точно,че пяната на бирата увеличавала бюста..Ама нещо мнОоого не вярвам да е така Thinking

# 13
  • Мнения: 437
Чувала съм го това за хмела,по-точно,че пяната на бирата увеличавала бюста..Ама нещо мнОоого не вярвам да е така Thinking

Значи не консумирам правилно бирата Simple Smile  Laughing Laughing Laughing В пяната била истинатаааааааа... пък аз без си сипвам....
.... и пяната.. дедо попе  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 27 524
или са поредните дивотии?

Поредните дивотии  Peace

Общи условия

Активация на акаунт