Вашите спални!

  • 10 828
  • 28
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 511
Ще сменяме обзавеждането в спалнята ни след един месец. Не мога да взема никакво решение относно цветове и разположение...

Видях темите за кухните и холовете, потърсих и за спални, но не намерих, ако е имало такава, извинете ми и ми пратете линк!

Чакам вашите снимки, линкове към сайтове и всякакви идеи!  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 132
Това е нашата нова спалня мисля, че не съм показвала крайния вариянт  във форума. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=91206&photo=20
  Успех с обзавеждането   bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Записвам се да следя темата, че и аз съм в процес на търсене. Ще съм благодарна и на линкове към сайтове за спални.

# 3
  • Мнения: 1 102
Записвам се.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 152


Ето това ми е стаята за спалня. Предстои ми обзавеждане и мисля да е нещо такова за спалня :

или
с такива пердета:   

# 5
  • Мнения: 1 403
Няколко идейки от мен






Последна редакция: пн, 07 май 2007, 23:20 от Ice Baby

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 445
Ето и моята нова спалня:

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 040
MadGirl ,аз съм за втората-червената и аз съм си я копирала като идея.Дано успея да я осъществя.

# 10
  • Мнения: 198
Моля за снимчици! На мен ми предстой цялостно обзавеждане на апартамента и не знам от каде да започна.  Thinking

# 11
  • Русе
  • Мнения: 511
Няколко идейки от мен

Идеите за кръгло легло страшно много ми допадат!!!
Има ли български фирми, които предлагат такива, че аз не съм виждала?
Много хубави снимчици пускате!  Heart Eyes


Благодаря!    bouquet

# 12
  • Мнения: 332
didi77 може ли да ми кажеш от къде ти е детската лампа, която се вижда на снимката? Praynig

# 13
  • Мнения: 96
Паралел 22  - С евлиево правят кръгли мебели - имат спалня и също полукръгъл диван, който може да става на кръгла спалня. И другите им неща да хубави!

# 14
  • Русе
  • Мнения: 511
Паралел 22  - С евлиево правят кръгли мебели - имат спалня и също полукръгъл диван, който може да става на кръгла спалня. И другите им неща да хубави!
Hug

Общи условия

Активация на акаунт