EUROVISION 2007-ПЕСЕН N01-ЕЛИЦА И СТОЯН!ВСИЧКИ ЗАЕДНО!

  • 12 082
  • 435
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 700
ПО РЕГЛАМЕТ ГЛАСУВАЩИТЕ ОТ БЪЛГАРИЯ НЯМАТ ПРАВО ДА ДАДАТ СВОЯ ВОТ ЗА БЪЛГАРСКАТА ПЕСЕН

Добре че не сме в България.  Joy

# 46
  • Мнения: 3 634
More malka mome, yi...
More, more, pee, iy
More Mitra pee na rekata Mitre le, iy, Mitre le
More na rekata do gorata Mitre le, iy, Mitre le
More yozdol ide ludo mlado Mitre le, iy, Mitre le
More ludo mlado konche bodi Mitre le, iy, Mitre le

More, more, pee
More, more, iy
Mitre le
Eno ho... ho... ho...
A... a... a...

More ludo mlado konche yazdi Mitre le, iy, Mitre le
More konche yasti, moma lyubi Mitre le, iy, Mitre le

Tara-du-da day-du-dara dara-du-da, Mitre le
Tara-du-day du-dara dara-du-da (Hey)
Tara-du-day du-dara dara-du-da
Tara-du-day du-dara dara-du-da (Hey, hey)
Tara-du-day du-dara dara-du-da

Tara-du-day du-dara dara-du-da (Hey)
Tara-du-day du-dara dara-du-da (Hey, hey)
Tara-du-day du-dara dara-du-da (Hey)
Tara-du-day du-dara dara-du-da

Ето това е текста на песента.

Видях го това... ама не го разбирам... Нулев смисъл!

# 47
  • Мнения: 3 423
Яко тъпо парче е тоя митре, ле, ю.

# 48
  • Мнения: 392
И на мен в началото не ми хареса нашата песен, но тук в Гърция много се харесва Елица. Пожелавам им успех на нашите довечера! Хайде, всички да гласуваме с две ръце, за да минат на финала българчетата най- после.

# 49
  • Spain
  • Мнения: 3 750
И на мен в началото не ми хареса нашата песен, но тук в Гърция много се харесва Елица. Пожелавам им успех на нашите довечера! Хайде, всички да гласуваме с две ръце, за да минат на финала българчетата най- после.
с три даже ако можей ще гласувам ..дано се представят добре .
 и от фирмения телефон на мъжо ще гласувам ..няколко пъти Simple Smile

# 50
  • Мнения: 11 607
Мами, разчитаме на вас за подкрепа на песента ни.....

По принцип винаги е имало песни с никакъв текст - български и чужди - но на мен ми харесва ритъма във Вода......

# 51
  • Мнения: 3 880

More ludo mlado konche yazdi Mitre le, iy, Mitre le
More konche yasti, moma lyubi Mitre le, iy, Mitre le


Eхааа, хем язди, хем люби Shocked Mr. Green
Браво на младежа... ей тва ако го преведат в ефир ще впечатлят зрителите (особено зрителките Wink)  и класирането ни е в кърпа вързано Laughing Laughing

# 52
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
не можа да ми хареса тази песен, честно.
много кряскаща.
но, пожелавам успех на нашите довечера!

# 53
  • Мнения: 1 536
На фона на останалия буламач,нашата песен си заслужава поне да мине на финалния в събота.
Знае ли човек обаче,много изненади е този конкурс.Стискам палци и аз от тук,пък и гаранция някое и друго смс-че ще им пусна.Успех! bg bg bg moresmile

# 54
  • Spain
  • Мнения: 3 750
на мен пък тази година като никога ми харесват много песни ..
ето тук пък малко за бъдещото изпълнения ..ама да го превежда друг 4е сега нямам време Simple Smile
Цитат
ESPECIAL RIVALES: CON BULGARIA EUROVISIÓN DA EL PISTOLETAZO DE SALIDA

Nos encontramos en el día 2 del Festival de Eurovisión. Esta mañana los primeros participantes pisaban el escenario del Helsinki Arena iniciando las rondas de ensayos. Elitsa Todorova & Stoyan Yankoulov, los representantes de Bulgaria, lo estrenaron a las 9.30 horas de la mañana.

Elitsa Todorova & Stoyan Yankoulov se rodearon de percusiones para interpretar su canción, las mismas que veremos en la semifinal junto a ellos en el escenario.

Tras unas pruebas de sonido y de voz previas, Elitsa interpretó “Water”, una canción que combina un ritmo muy pegadizo con la fuerza de las percusiones que ambos tocan. El impacto visual del ensayo también ha sido fuerte, les arropaba la fuerza de la luz de los relámpagos de una tormenta. Las luces eran de color azul y mostraban también nubes. El suelo del escenario parecía agua. Durante el ensayo, Stoyan se arrodilló delante de Elitsa. Ella lanzó las baquetas sobre el suelo más adelante.

El dúo ha manifestado en la rueda de prensa posterior que se siente muy feliz de haber llegado hasta Finlandia. Elitsa ha descrito su canción como “una mezcla de folklore búlgaro, percusión y ritmos modernos. Encaja muy bien en nuestro estilo. Vivimos nuestra música y creemos que es importante hacerla para que la gente se sienta positiva”. En cuanto al escenario, ha dicho que se han sentido muy bien en él: “es un escenario muy bonito”.

# 55
  • Мнения: 93
Остават 28минути,до изпълнението,на нашите!Гледайте и ще коментираме след това! bg tv lovekiss

# 56
  • Мнения: 1 299
Момичета, на вас разчитаме както първи ще пеем, първи и да станем!!! Praynig
Харесва ли ви или не песента - моля, гласувайте. Аз вече съм подбрала една агитка чуденци (обещах, че ще гласувам за тяхната песен  hahaha)

# 57
  • Мнения: 93
Хайде,започна!!!!

# 58
  • Мнения: 4 700
Може ли вече да се гласува или трябва да се чака да минат всички

# 59
  • Spain
  • Мнения: 3 750
трабва да 4ака6 вси4ки да минат
 ми..  Cry малко нещо не ми хареса

Общи условия

Активация на акаунт