слънцезащитен крем

  • 815
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
някой знае ли колко струва слънцезащитен крем на мустела фактор 50 и дали е добър?

# 1
  • Мнения: 1 272
Около 30 лв. е. Според мен е добър, но знам ли какво очакваш ти от него  Thinking

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Не е 30 лв. и на мен не ми допада,стои като маска на лицето Peace

# 3
  • Мнения: 2 197
По-добре си вземи Vishy. Мустела-та не се размазва изобщо. Бях купила такъв, но се отказах от него. Наистина стои като маска . Аз сега съм взела плажно мляко на Vishy 30-ти фактор (22 лв.), имат и 50-ти. Определено съм доволна.

# 4
  • Мнения: 342
Аз съветвам да си вземете на Avene40-фактор   30лв. размазва се добре и предпазва също от меланинови петна.

# 5
  • Мнения: 1 896
Темата е обсъдена по-подробно тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188503.new#new

# 6
  • Мнения: 1 555
Аз пък съм доста доволна от този на Мустела и незнам защо но при мен си се размазва и попива много добре, а и определено съм ЗА медицинската козметика свързана с детската кожа ! Струва между 30-35 лв

# 7
  • Мнения: 4 717
Аз имам по принцип пигментация от слънцето и ползвам Виши от няколко години. Опитала съм какво ли не, включително и Авен, но той ми запечатва лицето и порите ми се запушват.
Най-добре предпазва Виши с фактор 50+, на опаковката дори е написано, че е подходящ за периода на бременността, тук в Чехия са около 33 лв, за 100мл, а сега са в промоция с несесер и един стик за проблемни зони, също фактор 50+

# 8
  • Мнения: 208
В Пловдив е 24-27 лв., казват , че е много добър.

# 9
  • Мнения: 2 149
Изключително съм доволна от Avene,невероятен крем,препоръчвам ти го горещо:))

Общи условия

Активация на акаунт