Бебенце!

  • 2 982
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Така е, щом се усещаш, че наблюдаваш, мислиш, копнееш за бебе, значи си готова за такава стъпка. Мъжете никога не са готови за деца или поне моите наблюдения са такива. Когато обаче детето се роди са страшно щастливи и отсетне идва бащинския инстинкт.
Доста неща се променят след раждането на едно дете и трябва и двамата да сте готови за това, което ви очаква. Не е само в розово или синьо света.  Wink Hug
Успех!   bouquet

# 16
  • Мнения: 3 622
Когато започнах да се заглеждам в бебчета и бременни майки разбрах, че ми е дошло времето да си имам бебе. Сега синът ми е на 9 години, но тази пролет започнах пак да се заглеждам в бебнцата в количките и бременните жени - май ми е дошло времето за второ  Laughing

# 17
  • Мнения: 534
Когато племенницата ми веднъж се обърка и ми каза Мамо,а
сърцето ми подскочи и  се обърна,разбрах че искам детенце.
Мъжът ми също иска и сега работим по въпроса  Flutter

# 18
  • DE
  • Мнения: 967
Когато племенницата ми веднъж се обърка и ми каза Мамо,а
сърцето ми подскочи и  се обърна,разбрах че искам детенце.
Мъжът ми също иска и сега работим по въпроса  Flutter

Успех!!!

# 19
  • Мнения: 1 768
Аз съ6о много исках да си имам бебенце.Стана ми дори фикс идея,не мобех да мисля за друго..Все бебето ми бе6е в акъла...В на4алото моя мъж много много не бе6е ре6ителен,но след 1-2 месеца проумя,4е няма ни6о стра6но от това да стане6 родител и спряхме да се пазим.И не след дълго видяхме двете 4ерти4ки..Мъжа ми една след раждането проумя като 4е ли,4е си имаме бебе..И никога не го бях виждала по 6астлива както когато сестрата му подаде бебето.Толкова бе6е горд!А сега е най прекрасния и грижовен тати,който съм виждала,дори сега осъзнава колко е бил глупав за да отлага бебето.А детето ни се слу4и да е много кротко и добро,та дори сега моя мъж казва,4е би искал да си имаме о6е две деца! Wink
Бъди настоятелна,може и скандал4е да има,но гони целта си докрай,докато той склони!Желая ти успех!Наистина си заслужава! Flutter

# 20
  • Мнения: 453
И аз имах период, в който много харесах едно детенце (бях на стаж в една ясла) и само за него мислех, как бих си гушкала едно такова и бих се грижила, но бях 2ри курс и не се решавах... След около половин година забременях и сега е мечтата ми е на 2г Wink

Татето също не беше готов и се осъзна наистина, когато Боби заплакваше, когато той излезе от къщи! Бащите не изпитват трепетите на бременността и очакването...

# 21
  • Мнения: 262
Ти си изцяло готова за бебо, а приятелят ти е несигурен, нормално, не се притеснявай, поговорете си и ще го заразиш с това си желание.
При мен беше обратното, но лесно се заразих от идеята за бебо.  Hug
ако  се бях решила по-рано ,сега може би вече щях ме да сме родители.ех съдба,какво да се прави.

# 22
  • Мнения: 1 817
Мисля, че ти си готова за бебе, но приятелят ти още не е! Не го насилвай. Говори му колко е хубаво, показвай му майки с бебета и го изчакай да узрее. Да имаш дете е най-прекрасното нещо на света! Но не мисля, че трябва да насилваш партньора ти да го иска. Той сам ще си каже, когато е готов.
Ние и двамата искаме (той-25, аз-24), но аз имах здравословен проблем, а сега ми предстоят много важни изпити и за това решихме да го отложим малко. Но за мен е важно, че и двамата искаме. Иначе щях да изчакам. Все пак до някъде е и въпрос на уважение към партньора ти! Обаче не спирай да му говориш, защото мъжете са нерешителни! Успех!   bouquet

# 23
  • Мнения: 25 441
Вчера на улицата гледам, един малък бебок, току-що проходил, се спуска към баща си с щастливи викове: "Тата, тата...". Не можах да видя изражението на бащата, но видях това на един млад мъж, което стоеше край тях с приятеля си. Той изгледа бебето първо с изненада, после лицето му се отпусна, усмихна се и... Хайдеее, викам си, ето един, който падна в капана!  Hug Mr. Green Joy

Та организирайте им на тези ваши мъже срещи с любящи татковци с бебета, ама гледайте бебетата да са кротки и не особено ревливи, та да не оплескате работата! Успех!   bouquet

# 24
  • Мнения: 261
Много добре си го казала JoyДа не се получи обратния ефект hahahaМъжете лесно се плашат от палави бебешори.... newsm32
По принцип и аз съм на мнение,че щом вие сте готови,значи работата е опечена-давайте смело newsm10
Няма нищо по-хубаво на света от това,да станеш МАМА!
Ако чакате мъжете да се наканят,те го правят едва към 30-тата си година.
Притесняват се за финансовата страна на въпроса.Мъчи ги мисълта  дали ще се справят!А щом ги мъчи тази мисъл,значи са отговорни!
А щом са отговорни-значи ще се справят! Така че, давайте!!!
Няма да ходите на родителски срещи с бастуните,я Wink!
25-26 години са идеални за раждане.Успех!!!  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 336
Аз бях на 18 когато родих, а мъжът ми беше на 20. Мога да кажа обаче, че чак сега - вече върви към 27, разцъфтява в него бащинското чувство. Не казвам, че не го обича или не се грижи за него, но може би чак сега осъзна, че и бащата има роля в живота на децата си, а не е само банкомат. Въпреки това обаче не му пречеше една година след раждането да напъва за второ.
Така, че смятам отговорността е едно - финанси, задължения, а бащинството съвсем различно.
Има и нещо такова, че колкото по - малка е разликата във възрастта между родители и деца, толкова по - лесно се общува.

# 26
  • Мнения: 1 925
Мъжете рядко са готови за дете. Те придобиват бащински инстинкт след раждането. Има и изключения, разбира се!
Нормално е да искаш дете. Желанието за дете не е свързано с възрастта, според мен. При всяка жена е различно. Може на 23г. да не ти се чува за дете и точно след година, да копнееш за такова! Всичко зависи от това, как го усещаш от вътре!

Успех! Дано скоро да си имате детенце! Praynig
 Hug Hug Hug

И аз съм на това мнение  Peace При мен се зароди желанието на 21 години и на 22 вече съм мама
Peace

# 27
  • Мнения: 3 634
И моят мъж е на 24г. и не беше готов. Просто се тръшнах както само аз си знам.  Crossing Arms Само, че си взех и съюзник - свеки. Все му пусках филми с бебета, водех го по сбирки със семейни приятели и т.н.  Е и циврих няколко пъти по темата... Whistling

# 28
  • Мнения: 9 865
А моя на 33г. след едно вече родено не е готов за моето първо и негово второ бебе... К'во го прайваш такъв... хем отговорен и вече изпитващ сладостта на бащинството?!?!
Уф, пак обърках темите, аз трябваше в "ДовЕчера любовница, днес-утре съпруга"... Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 390
Заключвам темата по молба на авторката.

Общи условия

Активация на акаунт