Харесвате ли екзотични животни?

  • 2 066
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
STORM 64 ти да не би да ги похапваш Laughing? За музея- са три ниски стъпала на входа и рампа не е нужна,но за "пилотирането" с количка по Софийските улици си права-то на всеки метър дупки или паркирани автомобили #2gunfireНяма ли санкции за тези идиоти,които заемат тротоарите #Cussing out и излагат на опасност майките с колички!

# 61
# 62
  • Мнения: 3 323
STORM 64 ти да не би да ги похапваш Laughing? За музея- са три ниски стъпала на входа и рампа не е нужна,но за "пилотирането" с количка по Софийските улици си права-то на всеки метър дупки или паркирани автомобили #2gunfireНяма ли санкции за тези идиоти,които заемат тротоарите #Cussing out и излагат на опасност майките с колички!
Ха -ха! Три! А другите откъм не ги ли подлеза броиш ? Щото откъм Пикадили е един калдаръм - нема минаванка!
Симпатични са ти животните, но предпочитам да са си твои... Laughing Ако, обаче и изложбата е с такива екзотични - не мерси, хич няма да се пъна!

# 63
STORM 64 ти да не би да ги похапваш Laughing? За музея- са три ниски стъпала на входа и рампа не е нужна,но за "пилотирането" с количка по Софийските улици си права-то на всеки метър дупки или паркирани автомобили #2gunfireНяма ли санкции за тези идиоти,които заемат тротоарите #Cussing out и излагат на опасност майките с колички!
Ха -ха! Три! А другите откъм не ги ли подлеза броиш ? Щото откъм Пикадили е един калдаръм - нема минаванка!
Симпатични са ти животните, но предпочитам да са си твои... Laughing Ако, обаче и изложбата е с такива екзотични - не мерси, хич няма да се пъна!
Никой не те кара да ходиш на изложба  newsm78.Животните ще бъдат много повече видове от тези,които притежавам аз,разбира се,но ако не ти харесват и да няма стъпала няма защо да ходиш ThinkingТемата е харесвате ли екзотични животни,а не кой ще ходи на изложбата и кой не Thinking

# 64
  • Мнения: 154
 Laughing Посмях се порядъчно. По темата: не, не обичам животните, които ни предлагат за екзотични тук: паяци, змии - бррр и пр. ни на картинка, ни сурови, ни добре приготвени!  Naughty Но благодаря за информацията. Ще заведа синчето - не искам той да изпитва същите "топли" чувства към горките гадинки.

# 65
  • Мнения: 3 835
По темата: Харесвам всички животни! Mr. Green
Друг е въпроса, че с някой от тях, не искам да се срещам отблизо в естествената им среда.

# 66
Забравих да напиша,че тогава ще се проведът избори за европейски зоодепутати Laughing и ще падне голям смях Joy

# 67
За тези,които си падат по аквариумни риби,разбрах,че ще има големи аквариуми Party

# 68
Днес ходихме и мога да кажа,че  изложбата е страхотна PeaceИма страшно много животни и то редки видове! Party

# 69
  • Мнения: 6 992
Супер, аз не можах, а в събота и неделя съвсем няма да мога Confused Дай снимки, ако имаш, моля те Grinning

# 70
Супер, аз не можах, а в събота и неделя съвсем няма да мога Confused Дай снимки, ако имаш, моля те Grinning
Не можах да направя снимки,защото бях с малката,а тя не ме оставя за секунда Crazy

Общи условия

Активация на акаунт