Днес съм радoстна, защото ...

  • 32 524
  • 412
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 409
Щом я няма още лелката,все още има надежда.Изчакай още няколко дни и пак си направи тест.А ние междувременно ще стискаме яко палци за положителен резултат. Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 626
Мерси,много сте ми сладки!!  love001  love001  love001

# 47
  • Мнения: 1 369
Стискам палци никакви лелки и други роднини да не виждаш в близката година. На моя много добра приятелка тестът и се беше позитивирал чак след 2 седмици закъснение. Резултатът е на 2 и половина. Ако до няколко дни не ти дойде, пробвай с друга марка тест.

# 48
  • Мнения: 656
Бубето,ще стискаме значи още по-силно. Grinning

# 49
  • София
  • Мнения: 626
  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 50
  • Мнения: 3 166
Продължаваме да стискаме палци и да чакаме втория тест. Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 626
После ще искате и на масаж да ви водя,след толкова стискане.... smile3534
За протокола-няма я!  smile3503

# 52
  • Мнения: 656
Бубе,ами няма да е лошо по едно масажче.. Laughing

# 53
  • Мнения: 3 166
За протокола-няма я!  smile3503
Туй да се чува! Laughing

# 54
  • Мнения: 1 008
Днес съм радостна, защото се събрахме най-близки хора от семейството както отдавна не бяхме правили... Поводът е братовчедка ми, която януари месец се оперира.  SadИмаше рак на шийката на матката, на 36 години е! Днес обрекохме животно, поп го опя, хапнахме и раздадохме - да е видно, да е здрава за напред!
Радостна съм защото изглеждаше по-добре отколкото предния път когато я видях - беше само кожа и кости... Дано всичко лошо е зад гърба и и да се оправи, само да ни е здравичка! Praynig
А пък на това същото събиране имаше приятелка на леля ми. Тя се явява някаква баячка, номероложка ... и аз не разбрах точно... Тя също загубила бебе - момиченце. След това родила син. След 15 години сънувала момиченцето пораснало и в съня й обяснявала, че са я забравили, че е гладна... И тази жена ми обясни, че е хубаво като се сетя или най-добре на празниците, на Задушница, да сготвя нещо и да го дам на някой мъж да го изяде, защото съм загубила момченце... А тези, които са чакали момиченце съответно да го дадат на жена...
Може това да сте го знаели, аз не ... но смятам да го направя! Не че някога бих могла да забравя ... Sad
Аааа, и забравих, каза ми, че ще родя още едно дете - момченце, след 4 години...  Mr. Green Не вярвам аз много на такива работи, ама времето ще покаже дали е познала...
Пожелавам на всички поводи за радост - днес и занапред!
bubetoPraynigскоро да не идва лелката!

# 55
  • София
  • Мнения: 1 941
... Мони са я приели в училището, в което кандидатства. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 7 110
100 цун за Мони. Мамо Чу на Мони, вече можеш да му дадеш ваканция на детето.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 1 369
Честито,браво на Мони!!! /пак не ми работят иконките-затова-гушки за Мони и за Мама:)) И за Лъчко-да не се сърди/

# 58
  • Мнения: 3 166
Ихаааа! Нали знаеш че трябва да се награди по въпроса? Mr. Green Аз имам идея. Peace

# 59
  • Мнения: 7 110
Ихаааа! Нали знаеш че трябва да се награди по въпроса? Mr. Green Аз имам идея. Peace
Като те знам какъв рекетьор си ми, имам поне две идеи от твое име (и за твоя си сметка ще да са   bouquet)
 newsm03

Общи условия

Активация на акаунт