гаджета-съпрузи

  • 4 092
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 019
бяхме гаджета 8 години

# 31
  • Мнения: 1 284
6 год. гаджета, от 2г. сме бракувани  Joy, но купона продължава  Peace

# 32
  • Мнения: 200
Ходиме 4 години. Женени от почти една година. На 20 май имаме годишнина. Сега вече имаме идея за дете,но аз много се страхувам дали  ще продължаваме да имаме време един за друг. сега е много хубаво  надявам се да продължи и за напред Hug

# 33
Бяхме гаджета 5 години ,женени сме от по-малко от 1 година.

# 34
  • Мнения: 315
Бяхме гаджета 2 год.после се оженихме.Промени се това че имаме дете ,гледаме го сами и понякога ни се излиза сами а няма кой да го гледа.Иначе всичко е ОК.

# 35
  • Мнения: 5 103
Половон година, женени сме вече 2 години, нещата се промениха след раждането на дъщеря ни, но от хубавата страна Hug

# 36
  • Мнения: 470
Предложи ми да заживеем заедно на третия ден от запознанството ни, а брак - на шестия Peace
С идването на децата станахме сякаш още по-влюбени един в друг Grinning
Никога не сме се разделяли ( с изключение на 6 мес. казарма  Sick ), имаме огромна нужда един от друг вече седем години.

# 37
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 826
Две години ходихме преди да заживеем заедно. В момента живеем заедно вече 7 месеца и още не съм сигурна, че не избързахме... Wink Не искам да се чувствам толкова обвързана още на този етап, но май натам вървят нещата с човека... Все пак се старая да съм независима колкото мога, провеждали сме разговори по темата и двамата сме на мнение, че няма да се женим още доста време - той завърши, браво, ама аз... още първи курс, още непораснала съвсем... абе има време Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 700
колко време бяхте  гаджета с половинките си,преди да се ожените? 10 години, 2 от които живеехме заедно
Мислите ли,че след брака нещата са се променили,заради ежедневието и грижите покрай децата? След брака промяна нямаше, но след раждането на детето да дотолкова, доколкото личното ни време почти изчезна.
Ако можехте да върнете времето назад какво щяхте да промените  и защо? Не бих променила нищо. Дотук животът ми се е стекъл точно както съм го желала.

# 39
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
А НИЕ ЖИВЕЕМ ЗАЕДНО ОТ ДЕНЯ В КОЙТО СЕ ЗАПОЗНАХМЕ,Е АЙДЕ ОТ СЛЕДВАЩИЯТ,СКОРО ЩЕ СЕ ЖЕНИМ,НО ЗАСЕГА НИЩО НЕ СЕ Е ПРОМЕНИЛО ВСИЧКО СИ Е КАКТО ОТ САМОТО НАЧАЛО,САМО ДЕТО СЕ ОБИЧАМЕ ВСЕ ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ

# 40
  • София
  • Мнения: 3 123
женени сме от 1г. и 2.,преди това бяхме гаджета 6г. ,като последните 2-3г. живеехме заедно.Нещата се промениха още като заживяхме заедно,а като се оженихме-съвсем.Промени се по-скоро мъжът ми- стана още по обичлив,романтичен и добър(той самият ми каза,че му е много по-хубаво сега).Аз не мисля,че съм се променила.

# 41
  • Мнения: 3 500
Бяхме гаджета точно 6 месеца преди да се оженим. И преди и след сватбата всичко е прекрасно. Като намериш човека не е нужно да сте гаджета 8 години преди да се ожените. Даже напротив. Нали първите 3 год чувствата били най-силни - Ми нека остане нещо и за брака. Ние сега сме в апогея - по-влюбени от всякога.  hug Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye

# 42
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Гаджосани от 4, женени от 3, с дете от 2, значи една година гаджета, три години брак!

И всичките събития - все през май месец  Laughing

# 43
  • Мнения: 288
4г гаджета, 2г и 7м бракувани и Даяна на 1г и7м
Щастливи сме,но времето никога не ни стига

# 44
  • Мнения: 405
Гаджета-10 мес, женени- 1 год и 8 мес - след брака не видях няк'ва особена промяна, освен положителна в мъжо, който с гордост заявяваше "Жена ми"  Laughing  Имаше промяна  преди да се оженим, когато се събрахме да видим ще може ли да живеем заедно - е, на мен ми беше доста трудно, въпреки силните чувства, защото бях свикнала да се оправям сама и съответно без компромиси, но се научих  Mr. Green   Сега чакаме малкия пич да се появи, да видим каква промяна ще има  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт