Смяна на Нутрилон комфорт..

  • 553
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
..С какво??
Бебо е с атопичен дерматит. Веднъж смених Нутрилон 1 комфорт\Омнео\ с Фризопеп, по съвет на лекарката ни. Но бебо взе да връща по малко Фризопеп след почти всяко хранене. Това продължи около 5 дни и пак минахме на Омнео. Сега като продължава да има обриви се питам дали да го сменя с АМ със абсолютно разградена белтъчна молекула..МОЛЯ, за СЪВЕТ КАКВО АМ да ИЗБЕРА??? по-подходящо от Нутрилона..

Направо ми иде да търся някъде коза, ...и да му давам козе Mr. Greenмляко..След като имаме вероятно алергия към КРАВЕТО Mr. Green

# 1
  • Мнения: 27 524
Тези въпроси се решават с педиатър, особено ако има съмнения за алергия.
Това за козата го приемам за шега  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 673
Тези въпроси се решават с педиатър, особено ако има съмнения за алергия.
Това за козата го приемам за шега  Grinning

ох, Блонди, ..и преди си ме съветвала..МЕРСАЖ ОГРОМЕН  bouquet

за козата...да, шега е ...ама си го помислих..дали децата с алергия към кравето, биха имали към козето.. newsm78

# 3
  • Мнения: 27 524
Има си АМ, няма нужда до козите да опираш.
Продължавай с Фризопеп или някакво подобно мляко.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 183
Здравей,Karil!Незнам какво да ти препоръчам,защото аз съм използвала само Нутрилин 1-Премиум(поне тука така се казва),а вече преминахме и на Нутрилон 2 и съм много доволна наистина,но при вас е различно,защото има някаквя реакция или алергия,най-добре педито да ти препоръча.

# 5
  • Мнения: 3 500
Извинявай, че ти се намесвам в темата. Може ли след Нутрилон Комфорт 2 да се мине на Нутрилон 3 . Не съм виждала Нутрилон Комфорт 3.

# 6
  • Мнения: 4 578
може да се мине да ,аз така направих и по дълго да си пие двойката няма проблем,за здрави деца вече след годинка няма кой знае какво значение марката

Общи условия

Активация на акаунт