От къде в Бг да си купя количка Britax Verve?

  • 2 334
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета!
Харесала съм тази количка и ме интересува  всякаква информация за нея.
https://www.goods4babies.com/acatalog/Britax_Verve_PushChairs.html
Благодаря Ви предварително

# 1
  • Мнения: 2 663
В БГ не се продава никъде.Един съвет поразпитай майки с такива колички, защото аз лично от 2 чух за някои недостатъци.Трудно минават през неравноси и се обръщат

# 2
  • Мнения: X
Количката е малка, компактна и много маневрена, супер лекичка, достатъчно широка е.
Малко е нестабилна, лесно се обръща, много е ниска и по-голямо дете лесно си влачи краката по земята.
На картинка изглежда супер, но като я видях на живо ме разочарова.
Потърси из нета custommer review и още доста недостатъци ще излязат.

# 3
  • Мнения: 459
Имам такава коли4ка и съм доволна. Много е широка и на детето му е много комфортно. Адски е лека. Маневрена е, но има само един недостатък (който за мен не е фатален) понякога запъва по неравностите предната гума но за обръщане и дума не може да става. Аз я купих от Германия, червена е моята. В различни страни има различни цветове. В Англия има най-богат избор на цветове. В САЩ са само два червен и черен.

 

# 4
  • София
  • Мнения: 1 387
Моята кукла вече 5 месеца се вози в такава. Купих я през интернет от един немски магазин и ми я доставиха за около 2 седмици. Ако те интересува магазина, мога да ти пратя линк, но те предупреждавам, че английския им е умопомрачителен. Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 1 387
Имам такава коли4ка и съм доволна. Много е широка и на детето му е много комфортно. Адски е лека. Маневрена е, но има само един недостатък (който за мен не е фатален) понякога запъва по неравностите предната гума но за обръщане и дума не може да става. Аз я купих от Германия, червена е моята. В различни страни има различни цветове. В Англия има най-богат избор на цветове. В САЩ са само два червен и черен.

 

Хей Зори, да вземем да направим Verve -среща Laughing, че ми е любопитно как изглежда червената, защото ние сме с черната. А колкото до предното колело - абсолютно те подкрепям в мнението. Още не съм я изтърсвала от количката и се надявам да не се случи, но като знам какви са тротоарите...

# 6
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
Моята кукла вече 5 месеца се вози в такава. Купих я през интернет от един немски магазин и ми я доставиха за около 2 седмици. Ако те интересува магазина, мога да ти пратя линк, но те предупреждавам, че английския им е умопомрачителен. Mr. Green
дай линк моля те.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 387
http://www.kidscomfort.eu/s01.php?shopid=s01&sp=de&cur=eur&ag=1 info@kids-comfort.de

Имай предвид обаче, че в Германия не се казва Britax Verve, a Roеmer Verve. Тази информация е за всички, които ще търсят в немски сайтове.

# 8
Благодаря ви за мненията и инфото. А положенията на гръб4ето как са? Може ли да се спинка удобно

# 9
  • София
  • Мнения: 1 387
Благодаря ви за мненията и инфото. А положенията на гръб4ето как са? Може ли да се спинка удобно

Не поляга особено много, но по всичко личи, че на Ния и е удобно, защото често спи в нея

# 10
  • Мнения: 459


Хей Зори, да вземем да направим Verve -среща Laughing, че ми е любопитно как изглежда червената, защото ние сме с черната. А колкото до предното колело - абсолютно те подкрепям в мнението. Още не съм я изтърсвала от количката и се надявам да не се случи, но като знам какви са тротоарите...
[/quote]

Няма проблеми Simple Smile Кога кажеш Simple Smile А за гръбчето - има две положения и са напълно достатъчни за да дремне детето

# 11
  • София
  • Мнения: 1 387
Ти в кой квартал си?

# 12
  • Мнения: 459
В Изток

# 13
  • Мнения: 6
а  все пак можете ли да кажете до каква степен ляга гръбчето. Аз се чудя дали да си взема такава и е по-добре да питам някой който ползва тази количка, отколкото да се доверявам на неточна информация от нета.
Благодаря предварително момичета

# 14
  • София
  • Мнения: 1 387
а  все пак можете ли да кажете до каква степен ляга гръбчето. Аз се чудя дали да си взема такава и е по-добре да питам някой който ползва тази количка, отколкото да се доверявам на неточна информация от нета.
Благодаря предварително момичета

представи си полу-легналото /или по-точно полу-седналото  Mr. Green/ положение на комбинираните колички - нещо такова е.

Общи условия

Активация на акаунт