Фолклор за отслабване и спорт - 3 част!

  • 8 283
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 021
Здравей хубавице Ива!  Wink и не само тя
Май последното инфо е от Irrrka, така като гледам назад по темите. Значи ще имаме. Grinning
Аз ще дойда 99%  bowuu

# 31
  • Мнения: 10 758
Уф, как не мога да дойдаааааа Cry
Щерката има рожден ден Wink

# 32
  • Мнения: 1 021
Уф, как не мога да дойдаааааа Cry
Щерката има рожден ден Wink
Е, поне в Неделя няма ли да дойдеш?

# 33
  • София
  • Мнения: 900
И аз мисля да дойда
и утре и ................. на кръчма на 19.05
 Wink

# 34
  • Мнения: 2 950
Ива - ОколоМръсТнИца , да ти е жива и здрава дъщерята! Пожелавам й да стане пич като майка си!  Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 1 063
Иве честита ти рожденничка, да е жива и здрава и достоен наследник на майка си!!!



Това е за теб  Hug



Последна редакция: сб, 12 май 2007, 08:38 от Iva M.

# 36
  • Мнения: 2 950
Имахте ли танци днееееееес? И сега какво, няма да имате сумати време танци ли? Аз кога ще дойда да ви видя?  newsm78

# 37
  • Мнения: 1 063
Имахмеее, а защо не дойде днес да те нагушкаме Hug, утре също ще има Деска от 12, така че хайде/но ако е много горещо, по-добре недей/. Бяхме много малко, но се забавлявахме чудесно newsm19

# 38
  • Мнения: 1 021
Честит Рожден Ден на дъщерята на Ива! Да ти е жива и здрава и много да та радва!  newsm51

Адашке, утре пак ще имаме, ела ако се чувстваш добре! А ако имаш сили и за една кръчма на 19.05 цена няма да имаш! Hug

Иве, чакаме анкетата (като се поосвободиш)! Wink

# 39
  • Мнения: 10 758
Много ви благодаря мили мои колхознички Heart Eyes Hug  bouquet
Да ви се връщат тъпкано поздравите Wink


А сега ми кажете какво трябва да сменя в заглавието и каква анкета да пусна?Щот днес нещо не можах много много да я разбера Мина newsm78

# 40
  • Мнения: 10 758
Сега погледнах - не мога да редактирам нищо, защото са минали 24 часа.Може само някой мод да го направи.Вие ми кажете какво трябва да се направи и аз ще накарам някоя модка, дет тук се мотка, да пусне анкетка Wink

# 41
  • Мнения: 1 021

Сега погледнах - не мога да редактирам нищо, защото са минали 24 часа.Може само някой мод да го направи.Вие ми кажете какво трябва да се направи и аз ще накарам някоя модка, дет тук се мотка, да пусне анкетка Wink
А нямаш ли бутон вмъкни/пусни анкета! Миналият път когато пускахме анкета за преместването на часа от недела през седмицата, Деската пусна и бяха минали много повече от 24 часа!
Идеята е да разберем колко човека ще се съберем  за р-т Градина на 19.05, зада може да се направи горе долу адекватна резервация!

# 42
  • Мнения: 10 758
Отивам да проверя и ако мога, ще я пусна.
Тц, не става.Всичко е като при вас.Нищо не мога да редактирам.Ще говоря с модка и ще я пуснем анкетата.

# 43
  • София
  • Мнения: 900
Такааааааааааа,
РЕЗЕРВАЦИЯТА - НАПРАВЕНА!!!
До сряда трябва да уточним бройката!!!
Ша се броим тук
Аз и мое либе - 2  Wink

# 44
  • Мнения: 2 950
Вчера не можах да дойда, защото имах гости,  аднес малко го позакъсах  Cry От вчера вечерта много ме болеше коремът. Не минаваше доста време и днес звъннах н алекаря си, той ми каза да пия по 2 но-шпа три пъти на ден и сега ме отпусна малко. Усещам само дърпане в матката, но няма болка. Уплаших се, защото не можех да ходя. сега си лежа и ми е добре - слава богу ми мина от но-шпа. Утре отивам да се запиша в женската консултация, че нали после започват стачки,  а ми се иска да видя бебоците на видеозона, че днес доста се стреснах.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт