Фолклор за отслабване и спорт - 3 част!

  • 8 201
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 723
...
"Купон - емотикон " Ааааааа МА ХА"

Това е лаф от миналия купон на същото място...  Grinning
Аз и Мина представляваме две сърдити емотикончета-  Crossing Arms Crossing Arms
 

# 91
  • Мнения: 634
Аз за снимките искам да знам по-подробно, моля  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 277
Mina,
mnogo pozdravi i ti ima6 ot Kalin. Pita me ot kyde se znaem... ta razkazah, a stignahme i do sybotniq kupon Simple Smile Ima veroqtnost i toi da se qvi. Nqma da e problem, nadqvam se Wink

# 93
  • Мнения: 7 723
Аз за снимките искам да знам по-подробно, моля  Mr. Green
На досегашните ни срещи албумите със снимките са заключени
и паролата си я знаем само ние...  Wink
Притеснява ли те нещо?  newsm78 Може и без снимки...  Hug

# 94
  • Мнения: 1 021
...
"Купон - емотикон " Ааааааа МА ХА"

Това е лаф от миналия купон на същото място...  Grinning
Аз и Мина представляваме две сърдити емотикончета-  Crossing Arms Crossing Arms
 
Хм, предполагах, че е нещо подобно, но не можах да ви оприлича на нито един емотикон!
Не ми изглеждате много сърдити,  newsm78 ама щом казваш!
А, че това е Мина, като каза, чак сега я разпознах!

# 95
  • Мнения: 1 063
Ееее не, събота най-горещата точка в София ще бъде Градинааа newsm68

Мине до събота верно има време, но за сега е категорично no

Деска аз съм готова за кафе, само да е след четвъртък Hug

# 96
  • Мнения: 10 758
Mina,
mnogo pozdravi i ti ima6 ot Kalin. Pita me ot kyde se znaem... ta razkazah, a stignahme i do sybotniq kupon Simple Smile Ima veroqtnost i toi da se qvi. Nqma da e problem, nadqvam se Wink
Кой, какво, защо, как?Само аз ли не съм разбрала?Кой е Калин?Млад ли е?Готин ли е?Да изхвърля ли Любо от колата, щом като Калин ще идва Mr. Green

# 97
  • Мнения: 4 678
Meka китка,кой знае?

# 98
  • Мнения: 10 758
Поцко, точки ли трупаш баце?
И да е мека, ще му я втвърдя, това всеки го знае Wink

# 99
  • Мнения: 277
Mina,
mnogo pozdravi i ti ima6 ot Kalin. Pita me ot kyde se znaem... ta razkazah, a stignahme i do sybotniq kupon Simple Smile Ima veroqtnost i toi da se qvi. Nqma da e problem, nadqvam se Wink
Кой, какво, защо, как?Само аз ли не съм разбрала?Кой е Калин?Млад ли е?Готин ли е?Да изхвърля ли Любо от колата, щом като Калин ще идва Mr. Green

Ся пък готин ли бил... Ми щом ще идва с нас, сигурно ше да е готин... Кво да му е Simple Smile

# 100
  • Мнения: 10 758
Mina,
mnogo pozdravi i ti ima6 ot Kalin. Pita me ot kyde se znaem... ta razkazah, a stignahme i do sybotniq kupon Simple Smile Ima veroqtnost i toi da se qvi. Nqma da e problem, nadqvam se Wink
Кой, какво, защо, как?Само аз ли не съм разбрала?Кой е Калин?Млад ли е?Готин ли е?Да изхвърля ли Любо от колата, щом като Калин ще идва Mr. Green

Ся пък готин ли бил... Ми щом ще идва с нас, сигурно ше да е готин... Кво да му е Simple Smile

Еййййййй, глей ква си....не ми отговори на последния въпрос Mr. Green

# 101
  • София
  • Мнения: 900
Долу мрьъсните лапи от Калин (и устенца де  Wink)
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Цомбе,
е те там че станеме на кълбета
  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 10 758
Долу мрьъсните лапи от Калин (и устенца де  Wink)
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Цомбе,
е те там че станеме на кълбета
  Mr. Green
Споко ма, че си измием лапите Mr. Green
Майкоууууу, значи е готин.
Минке, моя сладка мандаринке, боровинке и малинке, брато ше дойде Flutter

# 103
  • Мнения: 1 021
Малееееее, що народ се събрахте за кръчма! като е за танци, се нещо ще излезе, ама за пиячка всички са на линия!  Joy

Записах се във Военна болница, където и миналият път, обаче лекарят този път нещо ме ядоса, че не беше много мил  Sad Аз му казвам, че много ме е страх за двамата в мен,  а той вика: "Еееее, к`во толкоз, едното като му стане нещо, ще си имаш резерва!"  #Crazy Много ме ядоса! А днес продължава да ме опъва коремът и усещам някаква тежест, та си звъннах н алекаря, който ще ме изражда и утре ще ида следобяд да ме види и той. не мисля, че има проблем, но да съм спокойна  Praynig
Нали и аз това викам! Я виж как набъбва списъка от желаещи! то няма лошо, де  Wink 
Кажи после как е минал прегледа при твоя лекар! Знам, че няма пролем, ама ти пак  кажи Hug

# 104
  • Мнения: 2 950
Казвам, казвам и то с голям кеф! бебоците са пораснали, отговарят си на седмиците и са много готини - поне за мен де!  stork-boy stork-girl Много смешно се виждаха на видеозона - все едно плуват и скачат! Голям купон в мойта матка, да знаете  newsm68 newsm68
А мен ме боли коремът от бързото нарастване на матката - това била причината! Важното е те да са добре, другото ще го изтрая  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт