Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 май 2007, 11:03 ч.

Фолклор за отслабване и спорт - 3 част!

• 6 399
  • 289
  •   1
Отговори
Старата тема Wink

Насам народееееее, айдееее на новата темаааа, горещааа, пари ощеееее Laughing

# 1
Цомбе на него ще му хареса ти да го биеш newsm47 Мина времето, когато ревях и се впечатлявах,вече не ми пука...ама това е друга тема и не точно за тук.Вие се радвайте,че сте попаднали на страхотни мъже и си ги пазете, а може и Минето да е права като каза, че кой както си го направи...вече не обвинявам никой Laughing

Някой желаещ да направи нова тема, че тази доста длъжка стана Thinking
О да, това което казва Мина е истина.Донякъде съм го научила моя, остава ми още малко и ще е идеален Mr. Green
Значи си запазвам правото на другата среща да го нашляпам Twisted Evil

# 2
  • Sofia
Ивееееееееееееее, забрави че тук има бременни жени, а? Просълзих се, бе душа!  Hug Много красив текст! никога не ми се е налагало да кажа довиждане за последен път и дано не ми се налага  Praynig

# 3
  • У нас :)
че какво като ни е дълга темата бе? явно много пишем, а то е похвално. аиде, нека другите теми да завиждат Wink
не се оплаквам, че има и нова де Simple Smile
Искам само да ви питам: как сте все offline, а пишете... пишете...????  newsm78

# 4
  • София
Вчера ме трогнахте и притеснихте  Embarassed Embarassed Embarassed

Искрено съм ЩАСТЛИВА за Деси!!!  Hug Hug Hug

Обичам ви и ви целувам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 5
Да ни е честита новата темичка, айде наздраве... Simple Smile

Цомбе аз съм си виновна по принцип за много неща знам, всеки е ковач на собствената си съдба и знам, че пълно щастие няма, за сега съм се примирила, но е само за сега, а по натам ще поживеем ще видим...

Деска аз затова се зачудих дали да го пусна, защото не знаех кой как ще го изтълкува, най-много ме впечатли това, което след малко ще постна, но нямаше как да Ви пусна само него, нямаше да разберете смисъла.Съжалявам ако съм те натъжила, не ми беше това целта : Cry

Приятели мои и любими - Желая ви ДОСТАТЪЧНО!!! Казват, че "е нужна минута да намериш специален човек, час да можеш да го оцениш, ден да го обикнеш, и цял живот да го забравиш"
Изпратете тази фраза на хората, които никога няма да забравите. Изпратете го и на човека, от когото сте го получили. Това е кратък начин да им кажете, че никога няма да ги
забравите. Ако не го изпратите, това може би означава, че много бързате и трябва да понамалите малко темпото, за да се насладите на това, което е около вас и хората, които ви заобикалят. Желая ви достатъчно!!!

Напомни ми за онова, което се случи и случва тук във форума...

Цвети скрили сме се smile3503

Мине newsm20

# 6
че какво като ни е дълга темата бе? явно много пишем, а то е похвално. аиде, нека другите теми да завиждат Wink
Щото след като прехвърли 15 страници една тема, трябва да се направи нова.
Не четеш ти казах, не четеш Mr. Green
Има правила и те трябва да се спазват Peace

# 7
Деска ето нещо да те развесели, че ми е гузно Sad Sad

http://www.vbox7.com/play:131bc69b

# 8
Щото след като прехвърли 15 страници една тема, трябва да се направи нова.
Не четеш ти казах, не четеш Mr. Green
Има правила и те трябва да се спазват Peace

Тези правила са нещо като "условия за ползване" на сайта ли? Не знаех, че има такива, затова и няма как да ги спазвам. По принцип не обичам да не се спазват правила, но в случая няма как да ги спазвам - не знаех и не ПОДОЗИРАХ за съществуването им!
Sorry! Confused

# 9
  • Sofia
Ивеее, не си ме разстроила. напротив, много ми хареса. Просто се разчуствах  Hug
Цвети, ми аз влизам от време на време и затова не съм постоянно онлайн.  Wink

# 10
  • София

Приятели мои и любими - Желая ви ДОСТАТЪЧНО!!! Казват, че "е нужна минута да намериш специален човек, час да можеш да го оцениш, ден да го обикнеш, и цял живот да го забравиш"

Много точно казано! Търсих подходящите думи, но това е наистина есенцията!

Ива, аз не разбрах за Копривщица. Какво точно е предложението? Да отидем на 26 след обяд и да си тръгнем на 27 или да ходим някой друг уикенд?
А , ако искате можем нещо да мислим за 19-20 тъй като няма да имаме танци заради изборите! newsm78

# 11
  • София
И аз да кажа колко МНОГО ВИ ОБИЧАМ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Деси, знаеш, че вскички ще износим близнаците с теб! Стига си се притеснявала!

Деси N2 Flutter, радвам се, че всичко е наред с теб! И аз имам здравословни проблеми, от които не мога да се отърва вече месеци, заради "специалисти", но днес попаднах на един истински и си се усмихвах цял ден сама, защото виждам началото на края! Усмихвай се и знай, че в нас можеш да намериш истински приятели!

Цомбе, Мине, вие сте невероятни! Искрено съм щастлива, че ви познавам и ви обожавам! Съвсем сериозно! Излъчвате една невероятна енергия, която вдъхва живот!

Иве, не се натъжавай, обичай семейството си, отдавна съм осъзнала, че то е най-ценното, смисъла на живота! Не го защитавам мъжа ти, но предполагам с изказването си е имал предвид страстта и тръпката, а не самата любов.

Цветииииии
И тебе много много те обичам newsm51

Честит Рожден ден!
 newsm59

Да си жива и здрава, и още 100 години да ни водиш хората!
И твоята кукличка да ти носи много щастие!

И също, ох, много се развълнувах, да поздравим и Марги и Ицо, че и без тях (аз Анна-Мария не я познавам, но я поздравявам)  нямаше да сме това, което сме Heart Eyes

# 12
  • in my dreams
Може ли и smile3525аз да влезна

# 13
  • София

Хей палавнико  welcome
wavey wavey wavey

Тук се влиза с граовско и се завършва с брезнишко  Wink
Гледкам те аз и РХто  Wink

# 14
Ако влезнеш , после трудно ще излезнеш Whistling....говоря за мен, за другите незнам.

# 15

Много точно казано! Търсих подходящите думи, но това е наистина есенцията!

Ива, аз не разбрах за Копривщица. Какво точно е предложението? Да отидем на 26 след обяд и да си тръгнем на 27 или да ходим някой друг уикенд?
А , ако искате можем нещо да мислим за 19-20 тъй като няма да имаме танци заради изборите! newsm78

Деска не знам, затова попитах какво става и дали има някакво решение, дали пак да му звъним на човека и да питаме  ще успеят ли за 26 да се подготвят за нови гости Party
Ние може би няма да ходим, но нямам нищо против да съдействам, каквото решите казвайте...
За 19-20 не става, защото е пълно до 26 Peace

Ирка аз не съм натъжена изобщо, виж колко съм усмихната  newsm47 Hug

# 16
Иве, май няма да се ходи на Копривщица Cry

# 17
ОК Иве, изпратихте ли Дидката?

# 18
ОК Иве, изпратихте ли Дидката?
Аха CryДобре, че е само за 2 седмици Laughing

# 19
 smile3521

# 20
Е хубаво де - на Копривщица е пълно до 26-ти, ама в София ли също всичко е пълно????? На 19-20 може да се отиде и някъде в София, мисля.
Скоро по хубав повод ходихме със Стела в 789. Ако ви допада - кажете. Живеем близо, ще запазим места.
Кажете, ако сте съгласни Simple Smile

# 21
Е хубаво де - на Копривщица е пълно до 26-ти, ама в София ли също всичко е пълно????? На 19-20 може да се отиде и някъде в София, мисля.
Скоро по хубав повод ходихме със Стела в 789. Ако ви допада - кажете. Живеем близо, ще запазим места.
Кажете, ако сте съгласни Simple Smile
В 789 в Дървеница ли?
Аз съм ЗА, ама нали се сещаш, че и двата дни няма да предлагат алкохол, заради изборите Wink

# 22
В 789 в Дървеница ли?
Аз съм ЗА, ама нали се сещаш, че и двата дни няма да предлагат алкохол, заради изборите Wink

а Ще ни проверяват ли на влизане дали НИЕ си носим? А и няма да се оливаме я! По-малко ще пием Simple Smile Wink

# 23
Ей, никой ли не иска на 19/20-ти в 789??? Thinking
Ако не можем да си внесем алкохол пък, само ще хапнем Wink и това е не по-малко атрактивно, поне за мен eat

# 24
  • Sofia
Цвети, можете да идете в петък - тогава ще се продава алкохол, пияници такива  Joy

# 25
Ей, никой ли не иска на 19/20-ти в 789??? Thinking
Ако не можем да си внесем алкохол пък, само ще хапнем Wink и това е не по-малко атрактивно, поне за мен eat
Баровеца ли пееше там newsm78
Ние ходим в Градина, там е Бойка Дангова.
Мен ми е все едно, важното е да има пиячка.
Доколкото си спомням миналата година, в събота даваха алкохол до 10 вечерта.В 10 си поръчахме по още 1-2 питиета да се запасим Crazy

# 26
  • София
И аз така си спомням- на последните избори бях в Боримечката на РД, и там можеше до 10 да поръчваш, но не и до 10 да пиеш Mr. Green

# 27
  • София
А... и аз съм за кръчма , там около изборите когато се разберем Peace

# 28
Здравейте как сте хубавици 55 Добре ли сте всички?

Утре ще има ли танци, нещо се обърках вече, не знам дали ще дойда, но да си попитам Laughing

За кръчмата аз засега съм пас, че мъжо нещо не е добре, а сама едва ли ще тръгна...

Целувам Ви всички, чао  love001

# 29
Утре ще има ли танци, нещо се обърках вече, не знам дали ще дойда, но да си попитам Laughing

За кръчмата аз засега съм пас, че мъжо нещо не е добре, а сама едва ли ще тръгна...

Целувам Ви всички, чао  love001

Ива, кръ4мата е за 19-20-ти. Тои ще се оправи до тогава, надявам се Simple Smile
А иначе този път ще си имаме танци, май няма причина да нямаме...
Някой да ме поправи, ако греша, МОЛЯ!!!

# 30
  • София
Здравей хубавице Ива!  Wink и не само тя
Май последното инфо е от Irrrka, така като гледам назад по темите. Значи ще имаме. Grinning
Аз ще дойда 99%  bowuu

# 31
Уф, как не мога да дойдаааааа Cry
Щерката има рожден ден Wink

# 32
  • София
Уф, как не мога да дойдаааааа Cry
Щерката има рожден ден Wink
Е, поне в Неделя няма ли да дойдеш?

# 33
  • София
И аз мисля да дойда
и утре и ................. на кръчма на 19.05
 Wink

# 34
  • Sofia
Ива - ОколоМръсТнИца , да ти е жива и здрава дъщерята! Пожелавам й да стане пич като майка си!  Hug Hug Hug

# 35
Иве честита ти рожденничка, да е жива и здрава и достоен наследник на майка си!!!

Това е за теб  Hug

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 08:38 от Iva M.

# 36
  • Sofia
Имахте ли танци днееееееес? И сега какво, няма да имате сумати време танци ли? Аз кога ще дойда да ви видя?  newsm78

# 37
Имахмеее, а защо не дойде днес да те нагушкаме Hug, утре също ще има Деска от 12, така че хайде/но ако е много горещо, по-добре недей/. Бяхме много малко, но се забавлявахме чудесно newsm19

# 38
  • София
Честит Рожден Ден на дъщерята на Ива! Да ти е жива и здрава и много да та радва!  newsm51

Адашке, утре пак ще имаме, ела ако се чувстваш добре! А ако имаш сили и за една кръчма на 19.05 цена няма да имаш! Hug

Иве, чакаме анкетата (като се поосвободиш)! Wink

# 39
Много ви благодаря мили мои колхознички Heart Eyes Hug  bouquet
Да ви се връщат тъпкано поздравите Wink

А сега ми кажете какво трябва да сменя в заглавието и каква анкета да пусна?Щот днес нещо не можах много много да я разбера Мина newsm78

# 40
Сега погледнах - не мога да редактирам нищо, защото са минали 24 часа.Може само някой мод да го направи.Вие ми кажете какво трябва да се направи и аз ще накарам някоя модка, дет тук се мотка, да пусне анкетка Wink

# 41
  • София

Сега погледнах - не мога да редактирам нищо, защото са минали 24 часа.Може само някой мод да го направи.Вие ми кажете какво трябва да се направи и аз ще накарам някоя модка, дет тук се мотка, да пусне анкетка Wink
А нямаш ли бутон вмъкни/пусни анкета! Миналият път когато пускахме анкета за преместването на часа от недела през седмицата, Деската пусна и бяха минали много повече от 24 часа!
Идеята е да разберем колко човека ще се съберем  за р-т Градина на 19.05, зада може да се направи горе долу адекватна резервация!

# 42
Отивам да проверя и ако мога, ще я пусна.
Тц, не става.Всичко е като при вас.Нищо не мога да редактирам.Ще говоря с модка и ще я пуснем анкетата.

# 43
  • София
Такааааааааааа,
РЕЗЕРВАЦИЯТА - НАПРАВЕНА!!!
До сряда трябва да уточним бройката!!!
Ша се броим тук
Аз и мое либе - 2  Wink

# 44
  • Sofia
Вчера не можах да дойда, защото имах гости,  аднес малко го позакъсах  Cry От вчера вечерта много ме болеше коремът. Не минаваше доста време и днес звъннах н алекаря си, той ми каза да пия по 2 но-шпа три пъти на ден и сега ме отпусна малко. Усещам само дърпане в матката, но няма болка. Уплаших се, защото не можех да ходя. сега си лежа и ми е добре - слава богу ми мина от но-шпа. Утре отивам да се запиша в женската консултация, че нали после започват стачки,  а ми се иска да видя бебоците на видеозона, че днес доста се стреснах.  Praynig

# 45
Такааааааааааа,
РЕЗЕРВАЦИЯТА - НАПРАВЕНА!!!

bowuu bowuu 
Нашето сервитьорче веднага ме разпозна по телефона  Mr. Green
Къде сте се свряли и не казвате, че си имате темичка.
Край, почвам и аз да идвам на оро  Crossing Arms

# 46
Деска ще чакаме новини утре за бебчовците, да ни кажеш колко са порастнали Hug, карантината мина нали, поне това притеснение ти отпадна  love001

Лео добре дошла Hug

За кръчмата аз съм още пас, но се надявам до сряда да ми дадат положителен отговор  Peace
Марги ще влезе да прочете тук , какво е последното решение, но ще е добре и някой да им се обади/Деска и Ирка май имат телефона/ Thinking

# 47
Къде сте се свряли и не казвате, че си имате темичка.
Край, почвам и аз да идвам на оро  Crossing Arms
Е добър ден Mr. Green
Тва и да го видА, нема го повярвам Wink
сервитьорчето пита ли за мен Flutter

Диска, утре да кажеш какво е станало.Кога ще им се видят пишките newsm78 Mr. Green  bouquet

Аз ще дойда - с мъж или без Mr. GreenАко Любо замине за немечко, ще съм без него.Тути ще дойде с брато Peace

# 48
  • София
Момичета искам много да Ви пиша ама няма време че ДДС...... Shocked

Само се записвам и аз за кръчмата:

Аз и мъж (моя си засега Laughing)    2 бр

Hug на всички!

# 49
  • София
До тук 12 чиляка
и Ивче - под въпрос двама.
 Hug

# 50
  • София
Списък:
Лео - 2
Цомба - 1+1
Тути - 2
Стели - 2
Ицо и Марги - 2
моа - 2

Ива.М - 2?

Ще добавям тук  Heart Eyes

# 51
  • София
И аз за 19ти -  2 (за сега е сигурно)  Grinning
Ще питам Силвето и Ваня, за тях ще пиша допълнително!

А горе-долу от колко часа е мероприатието, мммм?

# 52
  • София
Списък:
Лео - 2
Цомба - 1+1
Тути - 2
Стели - 2
Ицо и Марги - 2
моа - 2

Ива.М - 2?

Деси - 2

общо 14 + 2?

# 53
  • София
И да почерпя, че днес остарявам

# 54
Ето още едно теле Mr. Green

Деситке, да си жива и здрава, много щастие и късмет ти желая Hug  bouquet
И понеже съм първа жичка за паничка, си взимам водката.Нищо друго ми не требе Mr. Green
Айдееее, кой превари, той завари smile3534

# 55
Деска ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН

От здраве и любов да не се отървеш, бъди все така усмихната и чаровна  Hug
Благодаря за почерпката, наздраве Laughing

До тук 12 чиляка
 Hug
Мине без мен миличка Sad

# 56

До тук 12 чиляка
 Hug
Мине без мен миличка Sad

Е са дойдох и те утепах #2gunfire
Вади бързо уважителната причина, щот незнам...........

# 57
  • Sofia
Дескааааааа, честит рожден ден - за мен тортата, нищо че съм дебелаааа!  Hug Целувам те много и ти желая много много щастие!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Иве, днес се записах в консулатцията. Лекарят видя бебоците - добре са и пораснали! Отговарят си на възрастта! сега започват големите изследвания - нали знаеш, кръв, урина, кръв, урина...  Joy Много съм щастлива, че всичко им е наред.  Grinning

# 58
Знам, че го казваш на другата Ива, ама нищо Wink
Радвам се, че всичко е наред с бебочетата.Погали коремчо от мен и им кажи, че Цомба им праща много целувки и да слушат мама Heart Eyes Hug  bouquet

# 59
  • София
dessita_i

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Красавице
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
  bigdance2 newsm59  bigdance2 newsm59  bigdance2 newsm59  bigdance2

# 60
  • София
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря ви за хубавите пожелания и да ви се връща! Heart Eyes

Теле и то какво! Mr. Green Някой път аз си се ядосвам на ината ! #Cussing out Много време ми трябваше да го проумея, ама това е положението!  Confused

Мине без мен миличка Sad
Е, ти пък сега! Днес е само понеделник! До събота все ще измислиш нещо, нали!  Wink

Адашкеее, много, много хубави новини.....Ама, хайде ела да те видим! Ти защо не казваш за  19ти? Нали и ти си от ансамбъла  Heart Eyes

# 61
Desi, 4estit rojden den!!!!!!
 bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni
mnogo kysmet ti jelaq, Desi!!! I mnogo povodi za  newsm44

# 62
Списък:
Лео - 2
Цомба - 1+1
Тути - 2
Стели - 2
Ицо и Марги - 2
моа - 2

Ива.М - 2?

Деси - 2

общо 14 + 2?

MammaT + TattiT = 2

# 63
  • София
Списък:
Лео - 2
Цомба - 1+1
Тути - 2
Стели - 2
Ицо и Марги - 2
моа - 2

Ива.М - 2?

Деси - 2

общо 14 + 2?

MammaT + TattiT = 2

= 16 +2?  Wink

# 64

Мъжка е причината Цомбич Wink дано да е достатъчно уважителна.... newsm47

# 65

Мъжка е причината Цомбич Wink дано да е достатъчно уважителна.... newsm47

Кажи на мъжката причина, че шамаро му е на врато Twisted Evil
Тц, не е уважителна Naughty

# 66
  • София
+ (Irrrka +Mitttko)

ама и мойта мъжка причина може да не дойде  Sad, ама ше му вържа синджиро  Mr. Green

# 67
 Joy Joy Joy
Цомбе така ме развеселяваш сутринта Hug Heart Eyes
Вчера ми излязаха три херпеса на горната устна и тази сутрин съм станала с нова уста, все едно са ми слагали ботукс  Laughing, така че имам още една причина Wink

# 68
Joy Joy Joy
Вчера ми излязаха три херпеса на горната устна и тази сутрин съм станала с нова уста, все едно са ми слагали ботукс  Laughing, така че имам още една причина Wink
Отиваш в аптеката, има доста ефикасни мазила. Peace
Уф, знам какво е да си с херпес.Поне веднъж в годината ми излиза Close
Добре, уважих ти причината Wink

# 69
Joy Joy Joy
Отиваш в аптеката, има доста ефикасни мазила. Peace
Уф, знам какво е да си с херпес.Поне веднъж в годината ми излиза Close
Добре, уважих ти причината Wink
Още снощи си взех и единия вече хвана коричка, но третия е по средата на устата и  ми я е издул, а бе голям майтап Laughing
Благодаря, че ще ми извиниш отсъствието, но пък много ще ми липсвате Sad

# 70
  • Sofia
Иве - Цомбе, благодаря ти за милите думи! Вече така ще ти викам  Hug

Деска, не трябва да ходя на цигари, а и го карам по-леко, че трябва повечко да лежа! А дойда лииииииии, не мога да остана на стола цяла вечер!  Joy

Ама вие да се снимате и после д ами пуснете снимки да гледам и да ви се радвам  Hug

# 71
Деси много се радвам, че всичко е наред, но аз си бях сигурна... LaughingКъде се записа на консултация? Йоли пусна ли я на градина?
Сега използвай да лежиш и да почиваш Laughing

# 72
  • София
Списък:
Лео - 2
Цомба - 1+1
Тути - 2
Стели - 2
Ицо и Марги - 2
моа - 2

Ива.М - 2?

Деси - 2

общо 14 + 2?

MammaT + TattiT = 2

= 16 +2?  Wink

+ (Irrrka +Mitttko)

ама и мойта мъжка причина може да не дойде  Sad, ама ше му вържа синджиро  Mr. Green

18+2?

# 73
  • София
НЕкой, дето НЕ му се ходи, да иска да ни гледа детето, че да се класираме и ние, а? А? Или глупости говоря?! Crazy
 Cry
Приятно прекарване ви желая отсега. Hug

# 74
  • София
Мина, брой ни 3-ма.  Joy Не, бе не съм бременна! Ще доведем и Sineo4ka, nali moje!

# 75
  • София
ЕСТЕФСТФЕНО  Hug Hug Hug

Синеочеееее, да вземеш и сестра ти  Wink
Нещо ми липсва напоследък  Sad

# 76
  • София
Лео - 2
Цомба - 1+1
Тути - 2
Стели - 2
Ицо и Марги - 2
моа - 2
Деси - 2+1
MammaT - 2
Irrrka - 2

= 19 + 2 - надеждата за Ивче М ми е голяма
  Praynig

# 77
  • София

Туй май не беше за мен Whistling, а тъй му се зарадвах Mr. Green

# 78
  • София

Айде мааааааааа - давай чавето  Hug
Че го отгледам за една вечер  Wink
Ама требе я да не одим  Laughing

# 79
  • sofia
Мине и на мен ми липсва, ще взема да и звънна.

Включва ми се гласова поща, после ще пробвам пак.

# 80
  • София

Айде мааааааааа - давай чавето  Hug
Че го отгледам за една вечер  Wink
Ама требе я да не одим  Laughing

Ти полудя, ма Мине! Laughing Нали ще ме заколят, ако ти възпрепятствам присъствието Sick Не си подритвам здравната книжка току тъй, мол` ти съ Mr. Green

# 81
  • sofia
Минеее, казах на систъра, но не е сигурно че ще дойде.
А може и да ни изненада.

# 82
  • под голямата лоза
Имам инструктаж отгоре да дойда и да се запиша за съботния купон тук...  Whistling

ОФИЦИАЛНО СЪОБЩЕНИЕ :
Да, ще дойда, най- вероятно сама, бройте ме!!!  bowuu

# 83
  • sofia
Имам инструктаж отгоре да дойда и да се запиша за съботния купон тук...  Whistling

ОФИЦИАЛНО СЪОБЩЕНИЕ :

И аз ще съм сама и ще се задяваме със сервитьорчето, нали.

Сори за офф-а  bouquet Hug

# 84
  • под голямата лоза

ОФИЦИАЛНО СЪОБЩЕНИЕ :

И аз ще съм сама и ще се задяваме със сервитьорчето, нали.

Сори за офф-а  bouquet Hug
То много младо за мене, маааааааа....  Crossing Arms
Отстъпвам ти го доброволно....  Whistling

# 85
  • София
луекинко със сервитьорчето,
че ся ша влети ламята и
ша ви откине главата  Mr. Green Joy Joy Joy

Лео - 2
Цомба - 1+1
Тути - 2
Стели - 2
Ицо и Марги - 2
моа - 2
Деси - 2
MammaT - 2
Irrrka - 2
Миленка - 1
Синеочка - 1
= 20 + 2 - надеждата за Ивче М ми е голяма

# 86
  • Sofia
Малееееее, що народ се събрахте за кръчма! като е за танци, се нещо ще излезе, ама за пиячка всички са на линия!  Joy

Ива М, споко - ние с теб ще пием кафенце по майчински! Знам, че изобщо не те успокоих с това предложение, но като сме "наказани", ко да прайм!  newsm78
Записах се във Военна болница, където и миналият път, обаче лекарят този път нещо ме ядоса, че не беше много мил  Sad Аз му казвам, че много ме е страх за двамата в мен,  а той вика: "Еееее, к`во толкоз, едното като му стане нещо, ще си имаш резерва!"  #Crazy Много ме ядоса! А днес продължава да ме опъва коремът и усещам някаква тежест, та си звъннах н алекаря, който ще ме изражда и утре ще ида следобяд да ме види и той. не мисля, че има проблем, но да съм спокойна  Praynig

# 87
  • София
 smile3513

Ше му дам аз на тоя една резерва #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 88
луекинко със сервитьорчето,
че ся ша влети ламята и
ша ви откине главата  Mr. Green Joy Joy Joy

Тука е ламята и ви откина главата Mr. Green

# 89
  • София
Малко офф, ама ще ми разясните ли това в подписите си!

"Купон - емотикон " Ааааааа МА ХА"

# 90
  • под голямата лоза
...

Това е лаф от миналия купон на същото място...  Grinning
Аз и Мина представляваме две сърдити емотикончета-  Crossing Arms Crossing Arms

# 91
  • София
Аз за снимките искам да знам по-подробно, моля  Mr. Green

# 92
Mina,
mnogo pozdravi i ti ima6 ot Kalin. Pita me ot kyde se znaem... ta razkazah, a stignahme i do sybotniq kupon Simple Smile Ima veroqtnost i toi da se qvi. Nqma da e problem, nadqvam se Wink

# 93
  • под голямата лоза
Аз за снимките искам да знам по-подробно, моля  Mr. Green
На досегашните ни срещи албумите със снимките са заключени
и паролата си я знаем само ние...  Wink
Притеснява ли те нещо?  newsm78 Може и без снимки...  Hug

# 94
  • София
...

Това е лаф от миналия купон на същото място...  Grinning
Аз и Мина представляваме две сърдити емотикончета-  Crossing Arms Crossing Arms

Хм, предполагах, че е нещо подобно, но не можах да ви оприлича на нито един емотикон!
Не ми изглеждате много сърдити,  newsm78 ама щом казваш!
А, че това е Мина, като каза, чак сега я разпознах!

# 95
Ееее не, събота най-горещата точка в София ще бъде Градинааа newsm68

Мине до събота верно има време, но за сега е категорично no

Деска аз съм готова за кафе, само да е след четвъртък Hug

# 96
Mina,
mnogo pozdravi i ti ima6 ot Kalin. Pita me ot kyde se znaem... ta razkazah, a stignahme i do sybotniq kupon Simple Smile Ima veroqtnost i toi da se qvi. Nqma da e problem, nadqvam se Wink
Кой, какво, защо, как?Само аз ли не съм разбрала?Кой е Калин?Млад ли е?Готин ли е?Да изхвърля ли Любо от колата, щом като Калин ще идва Mr. Green

# 97
  • in my dreams
Meka китка,кой знае?

# 98
Поцко, точки ли трупаш баце?
И да е мека, ще му я втвърдя, това всеки го знае Wink

# 99
Mina,
Кой, какво, защо, как?Само аз ли не съм разбрала?Кой е Калин?Млад ли е?Готин ли е?Да изхвърля ли Любо от колата, щом като Калин ще идва Mr. Green

Ся пък готин ли бил... Ми щом ще идва с нас, сигурно ше да е готин... Кво да му е Simple Smile

# 100
Mina,

Ся пък готин ли бил... Ми щом ще идва с нас, сигурно ше да е готин... Кво да му е Simple Smile

Еййййййй, глей ква си....не ми отговори на последния въпрос Mr. Green

# 101
  • София
Долу мрьъсните лапи от Калин (и устенца де  Wink)
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Цомбе,
е те там че станеме на кълбета
  Mr. Green

# 102
Долу мрьъсните лапи от Калин (и устенца де  Wink)
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Цомбе,
е те там че станеме на кълбета
  Mr. Green
Споко ма, че си измием лапите Mr. Green
Майкоууууу, значи е готин.
Минке, моя сладка мандаринке, боровинке и малинке, брато ше дойде Flutter

# 103
  • София
Малееееее, що народ се събрахте за кръчма! като е за танци, се нещо ще излезе, ама за пиячка всички са на линия!  Joy

Записах се във Военна болница, където и миналият път, обаче лекарят този път нещо ме ядоса, че не беше много мил  Sad Аз му казвам, че много ме е страх за двамата в мен,  а той вика: "Еееее, к`во толкоз, едното като му стане нещо, ще си имаш резерва!"  #Crazy Много ме ядоса! А днес продължава да ме опъва коремът и усещам някаква тежест, та си звъннах н алекаря, който ще ме изражда и утре ще ида следобяд да ме види и той. не мисля, че има проблем, но да съм спокойна  Praynig
Нали и аз това викам! Я виж как набъбва списъка от желаещи! то няма лошо, де  Wink 
Кажи после как е минал прегледа при твоя лекар! Знам, че няма пролем, ама ти пак  кажи Hug

# 104
  • Sofia
Казвам, казвам и то с голям кеф! бебоците са пораснали, отговарят си на седмиците и са много готини - поне за мен де!  stork-boy stork-girl Много смешно се виждаха на видеозона - все едно плуват и скачат! Голям купон в мойта матка, да знаете  newsm68 newsm68
А мен ме боли коремът от бързото нарастване на матката - това била причината! Важното е те да са добре, другото ще го изтрая  smile3521

# 105
 hahaha хората играят сигурно Joy

# 106
  • под голямата лоза
 Shocked Къв Калин, ре???  newsm78  Къде е???  Whistling

# 107

Дай 5 лв. и ще ти кажа  Flutter Flutter

Чудя си дали сега да ви кажа или в петък, че в неделя са избори и в събота вечерта няма да сервират алкохол в заведенията  

# 108
  • София

УБАВ, УМЕН И БОГАТ  smile3534
и казах
Долу мрьъсните лапи

# 109
  • под голямата лоза

и казах
Долу мрьъсните лапи

Ох, добре, че мойте са чисти....  Whistling
... и това не важи за мен....

Лео, верваш ли?....  Mr. Green
В краен случай- ще пием сле 12....  Whistling

# 110

и казах
Долу мрьъсните лапи

Казах го, па че ти кажем.....мойте са чисти, ако требе па че ги измием WinkНищо лошо нема му направа на Калинчо мари, само хубави неща Twisted EvilСа, да кажеш че не ме познаваш, ще разбера....ама ти поне ме знаеш Flutter

# 111
  • под голямата лоза
... Нищо лошо нема му направа на Калинчо мари, само хубави неща Twisted Evil  Са, да кажеш че не ме познаваш, ще разбера....ама ти поне ме знаеш Flutter
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 112
Казвам, казвам и то с голям кеф! бебоците са пораснали, отговарят си на седмиците и са много готини - поне за мен де!  stork-boy stork-girl Много смешно се виждаха на видеозона - все едно плуват и скачат! Голям купон в мойта матка, да знаете  newsm68 newsm68
А мен ме боли коремът от бързото нарастване на матката - това била причината! Важното е те да са добре, другото ще го изтрая  smile3521
Е това е най-страхотната новина....браво Деска, браво и на бебочетата newsm44 newsm44 newsm44

Цунквам ги по дупетата и ше им се карам, ако ритат много мама Laughing

Ама верно ли са мешани?Момче и момиче?Ехааааа, дядо Коледа е бил супер дашен към теб тая година Wink

# 113

Чудя си дали сега да ви кажа или в петък, че в неделя са избори и в събота вечерта няма да сервират алкохол в заведенията  

Сервират алкохолец до 22 часа.така че, аз в 21 и 55 ще си поръчам двойна или тройна доза Mr. Green

# 114

Идеално, точно за мен Flutter
ще си паснем като 2 капки вода Wink

... Нищо лошо нема му направа на Калинчо мари, само хубави неща Twisted Evil  Са, да кажеш че не ме познаваш, ще разбера....ама ти поне ме знаеш Flutter
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

що се хилиш ма Close

# 115
  • под голямата лоза
...Сервират алкохолец до 22 часа.така че, аз в 21 и 55 ще си поръчам двойна или тройна доза Mr. Green

Цомбе, може да си вземем откъщи....  Whistling

...

Ей, нема ми извземваш бизнеса, чу ли!  Crossing Arms
Пари давам само срещу лихва....  bowuu

Щот ми е смешно.....  Joy Joy Joy

# 116
  • София
ей, приветчета! как не съм ви открила досега!?!?!? ooooh!
танците сами такава страст, въпреки че съм самоука, обаче трудно намирам съмишленици за нея, което я прави да губи част от чара си... а пък около мен вече всички изпоженихме, та и тази опция се изчерпа Simple Smile

надявам се да ме приемете сред вас и да споделите опит с това кога, къде, с кого танцувате, кой ви учи и т.н... сигурно няма да мога да изчета старите теми, но ще се радвам да се видим при първа възможност...  Hug

# 117
  • под голямата лоза
...надявам се да ме приемете сред вас и да споделите опит с това кога, къде, с кого танцувате,...

В събота, в 7 и 30 в р-т "Градина" в Студ. град-
ще танцуваме с Калин, който и да е той....   Laughing

# 118
  • София
Браво Деска, много се радвам! Вярно хора играят в корема ти!  Joy Joy Joy

# 119
  • София
Десинка,
тия бебоци за заченати с хорца  newsm19
Познай какво те чака до края  ooooh!
Дано не захванат граовското или джангурицата в пупата ти  Wink
Да си погалиш коремчето от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Умрете стръвнициииии
Калин ще дойде с ЖЕНА СИ
  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 120
  • София

Лео - 2
Цомба - 1+1
Тути - 2
Стели - 2
Ицо и Марги - 2
моа - 2
Деси - 2
MammaT - 2
Irrrka - 2
Миленка - 1
Синеочка - 1
Калин и ЖЕНА му - 2  hahaha hahaha hahaha
= 22 + 2 - надеждата за Ивче М ми е голяма

# 121
  • София

Умрете стръвнициииии
Калин ще дойде с ЖЕНА СИ

rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Ох, така ме разсмя!

# 122
:

Умрете стръвнициииии
Калин ще дойде с ЖЕНА СИ

Честито на печалившитеееее   hahaha Аз пък ще дода с едно гадже  Whistling Whistling

# 123
  • Sofia
Е това е най-страхотната новина....браво Деска, браво и на бебочетата newsm44 newsm44 newsm44

Цунквам ги по дупетата и ше им се карам, ако ритат много мама Laughing

Ама верно ли са мешани?Момче и момиче?Ехааааа, дядо Коледа е бил супер дашен към теб тая година Wink

Ааааа, полът не го знам още. може да са всякакви. на 9 юли съм на фетална морфология и тогава със сигурност ще кажат какви са. Сега е много рано за предположения.  newsm78

# 124
  • София
:

Умрете стръвнициииии
Калин ще дойде с ЖЕНА СИ

Честито на печалившитеееее   hahaha Аз пък ще дода с едно гадже  Whistling Whistling

Мани мари

че фанеш да разсТРОиш Цомбети  Joy Joy Joy

# 125
Десинка,
тия бебоци за заченати с хорца  newsm19
Познай какво те чака до края  ooooh!
Дано не захванат граовското или джангурицата в пупата ти  Wink
Да си погалиш коремчето от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Умрете стръвнициииии
Калин ще дойде с ЖЕНА СИ

Edno uto4nenie: Kalin kaza, 4e 6te GLEDA da NAVIE JENA SI DA DOIDE. Kakvo e neinoto stanovi6te ne znam, no 6tom Mina kazva, qvno q e navil Simple Smile Taka mi kaza toi gore-dolu po sy6toto vreme, po koeto i Mina e pisala, 4e toi 6te doide s jena si... ne znam koq ot nas e prava Simple Smile

A za6to o6te v 7:30 v sybota??? Ne e li tvyrde ran6ko??? O4akvah sre6tata da e kym 22:00 - 22:30 ili ne6to takova... Na kafe 6te hodqt Iva I DessiJ, ne nie  Hug Potvyrdete, molq!